Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Uzertaş
Uzertaş

Uzertaş

1962 yılında Uzer Kollektif Şirketi olarak ticaret faaliyete başlayan ve 04.01.1972 yılında Anonim Şirket‘  dönüşen Uzertaş, 58 yıllık geçmişi , "İlklerin Lideri" prensibi ile Türkiye’de boya sektörünün gelişimine büyük katkıda bulunmuş ve boya piyasasının kilometre taşlarından biri olmuştur.
 
İthal boya, vernik ve yapı ürünleri toptancılığı ve dağıtıcılığı konusunda ülkemizde yüzlerce noktaya hizmet götüren Uzertaş, aynı zamanda ”geçmişini koruyamayan, geleceğini var edemez“ prensibinden ve bu konuda kurucusunun duyarlılığı ile yola çıkarak Tarihi Eser Temizliği ve Koruma Uygulamaları konusunda da çok değerli hizmetler vermektedir.
 
Uzertaş, son dönemde ülkemizde gerçekleşen pek çok inşaat projesinde boya, vernik ve korumalar konusunda yılların getirdiği deneyimini paylaşmaya karar vererek, boya, vernik, koruyucu tedarikçisi ve/veya uygulamacısı olarak da hizmet vermeye başlamıştır. Yine titiz araştırmalar sonucunda oluşturduğu ürün gamı ile ihracat konusunu geliştirerek, yurt dışı pazarlarda gerek Türk ürünlerinin, gerekse temsilcisi olduğu bazı yabancı menşeli ürünlerin satışını gerçekleştirmek UZERTAŞ’ın yeni hedefleri arasında yer almaktadır.