Bina Donanımı

Berk Laminat Anti Bakteriyel Laminat

Lamcosafe; antibakteriyel laminat Mikrop ve bakterilere karşı Biocote® (Biyolojik korunma-sığınma) sağlayan ve Gümüş iyonlarını kullanan Lamicolor® teknoloji ile üretilir. Lamcosafe daha hijyenik, daha temiz, daha güvenli Lamcosafe, bakterilerin büyüme, çoğalma, ve bulaşma yeteneklerini bloke eder. Üretim aşamasında kullanılan gümüş iyonları yüzeye homojen dağıtılarak bakteri ve mikroplara karşı tüm yüzeyde etkinlik sağlar. Laminatın uzun ömrü boyunca etkinliğini devam ettirir.

EVKON Merkezi Süpürge Sistemi Altyapısı

Süpürgenin içine oyuncak kaçtı diye endişelenmeye gerek yok. Allaway’in patentli yakalama teknolojisi sayesinde sistemi tıkayabilecek objeler duvar girişinde tutulur. Aynı zamanda Allaway ürünleri duvardaki girişten geçebilen her objenin atık haznesine gideceğini garanti eden bir sistem altyapısına sahiptir. Tüm dirsekler geniş açılıdır, tıkanma riski olan sert dönüşler yoktur. Tüm dirsekler güçlendirilmiştir. Tüm boruların içi kaygan ve düzgündür. Boru çapı (40/44) optimum olacak şekilde dizayn edilmiştir. Allaway, boru sistemi sayesinde maksimum akışı sağlayacak teknolojiye sahiptir.

EVKON Merkezi Süpürge Sistemi/Allaway C40 Premium LCD

Sessiz C 40 Premium LCD, orta büyüklükte ve büyük evler için üretilmiştir. En uzak priz mesafesi 45 metreyi geçmemelidir. Teknolojisi sayesinde az enerji tüketir. LCD ekranı sayesinde bakımı daha kolaydır ve bakım sıklığı kullanım alışkanlığına göre ayarlanabilir. Bu model LCD ekranlıdır ve motoru korumak için soft-start özelliğe sahiptir.

Berk Laminat Kompakt Laboratuvar Tezgahı ve Kompakt Laminat

Lamicolor kompakt laminat hastane ve sağlık tesislerindeki röntgen - MR odalarının kaplanması, iç mekan kolon ve duvarların giydirilmesinde, 2 mm'den 18'mm arasında istenilen kalınlıklarda ve renklerde üretilmektedir. Lamicolor laboratuvar kompakt tezgahı 18 mm kalınlığında 420x161 cm ebatlarında üretilerek sunulur. Çizilme ve darbe mukavvemeti vardır. Asitlerden etkilenmez.

Gentaş Grup Antibakteriyel Laminat/Kompakt Laminat Panel

Nano-teknoloji kullanılarak üretilen G-Bio® , bakterilerin oluşumu ve varlığına karşı ek koruma sağlayan antibakteriyel özelliklere sahiptir. Hijyenik korumanın en öncelikli gereksinim olduğu yerlerde vazgeçilmez bir üründür. G-Bio®'nun antibakteriyel özellikleri, bakterilerin 24 saat içinde % 99 oranında etkisiz hale getirilmesini sağlar; bu husus bilimsel olarak kanıtlanmış ve belgelenmiştir. Gıdalara ve havaya hiçbir şekilde bulaşmaz ve emisyon oluşturmaz.

Gentaş Grup Kompakt Laminat Banyo Tezgahı

G-Form , kullanıcının kompakt tabakanın tüm kalınlığını şekillendirmesine imkan tanıyan devrim niteliğinde yeni bir kompakt sınıf laminat teknolojisidir. Eğriler ve şekiller oluşturmaya imkan tanıyarak estetik avantajlar sağlamakta ve standart kompakt sınıf laminatların kullanışlılığı ve aşınma direncini birleştirmektedir. Şekillendirme işlemi dünyada, kompakt laminat bükme teknolojisine sahip önde gelen birkaç firma tarafından yapılmaktadır.

Gentaş Grup Kimyasallara Dayanıklı Kompakt Laminat Laboratuvar Tezgahı

G-Lab® ileri teknoloji kullanılarak üretilen özel yüzeyi sayesinde, kimyasallara karşı ekstra dayanıklılık sağlayan, bakımı ve temizliği kolay tezgâh panelleridir. G-Lab® bu özelliği sayesinde temizlik malzemelerinden, kuvvetli organik solventlerden, asitlerden, bazlardan ve tuzlardan etkilenmez. Yüzeyi en agrasif kimyasallara 24 saat direnç gösterecek şekilde üretilmiştir.

Hazan Endüstriyel Temizlik Makineleri

Sanayi tipi süpürgeler, yer yıkama makineleri

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, Temizlik Hizmetleri Araç ve Gereçleri/Siklonik Seri

Çöp torbasız ve filtresiz siklonik merkezi vakum ünitesi, atmosfere egzoz çıkışı gerektirir. Çöp kovası şeffaftır, dolduğunda rahat görülür. Kuru ve ıslak-kuru temizlik için uygundur.

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, Temizlik Hizmetleri Araç ve Gereçleri

Wolly 2 apartman dairelerinde hemen hemen her yere uygulanabilir. Duvar içi ya da dışına istenilen yere monte edilebilir, yer kaplamaz.

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, Temizlik Hizmetleri Araç ve Gereçleri/Ekstraktör Serisi

Klozete monte edilerek kullanılan ve çöpünü sıvı ile klozete boşaltan sistemlerdir.

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, Temizlik Hizmetleri Araç ve Gereçleri/2.Nesil Seri

Antimikrobial özel Silverclear SMS filtre (1 gr. ev tozu içinde 100-500 adeti canlı olmak üzere, yaklaşık olarak 19.000 adet akar bulunmaktadır. Yetişkin akarlar ortalama 6 hafta yaşarlar. Dişi akarlar bu süre içinde 40-80 yumurta bırakır. Bir akar yumurtası 4 hafta içinde yetişkin akara dönüşür. Bu filtre bütün akarların öldürülmesinde yardımcı olur.)

Drainvac Türkiye Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri

Islak-kuru temizlik yapabilen merkezi elektrikli süpürge sistemi. Yüksek ve kesintisiz emiş gücü, enerji tasarruflu motorları, sessiz çalışması, otomatik çöp tahliye sistemi ve zengin aksesuar çeşidi ile her mekana uygundur.

Renk Su Arıtma Merkezi Süpürge

Akıllı tasarımı ve önde gelen endüstriyel materyalleri sayesinde Beam sistemleri evleri daha kolay ve sağlıklı temizlemekle kalmayıp kullanıcılara hayattaki diğer önceliklere odaklanma kolaylığı sağlar. Beam Alliance merkezi vakum sistemleri kullanıcı istekleri doğrultusunda maksimum temizleme performansı için tasarlanmıştır. Geleneksel merkezi vakum sistemlerine göre %30 daha az enerji kullanarak daha güçlü bir motor ve tam kapalı BEAM Alliance hortum ve aparat kombinasyonu ile, Beam Alliance üstün temizlik sonuçları sağlar.