Spor ve Oyun Alanları

Polikarbonat Çatı Sistemi
Panele Ekle
NETA Mimarlık Polikarbonat Çatı Sistemi

Çeşitli türdeki su yalıtımlı yarı saydam yapıların üzerine veya altına kurulmaya uygun çeşitli tasarımlar sunan bir sistem olan Danpal® Çatı Sistemi ile gün ışığını başka bir seviyeye taşıyın. Sistemin mühendislikteki ve tasarımdaki esnekliğini polikarbon veya alüminyumdan imal edilmiş geniş çeşitliliğe sahip geçmeli ve su yalıtımlı konnektörler sağlamaktadır.

Çiftlik Temalı Kompakt Oyun Grubu
Panele Ekle
Park Kent Mobilyaları Çiftlik Temalı Kompakt Oyun Grubu

16 mm HDPE çift renkli plakaların cnc makinalarında kesilip şekil verilmesiyle oluşturulan, iç metal karkasla desteklenmiş 0-12 yaş oyun grubu.

Elektronik Kelebek Yakalama Oyunu
Panele Ekle
Park Kent Mobilyaları Elektronik Kelebek Yakalama Oyunu

Oyun grubu üzerindeki butonlar ile oluşturulacak 3 farklı oyun senaryosu olacaktır. Oyun senaryoları, butonların farklı renk ve desenlerde yanıp sönme ve farklı sesler çıkarabilme kabiliyetlerinden faydalanarak oluşturulacaktır. Bu oyun senaryoları tek kişilik ya da tek taraflı takım olarak ve iki kişilik ya da iki ayrı takım rakip olarak oynanabilecektir.

Halatlı Piramit Oyun Ekipmanı
Panele Ekle
Park Kent Mobilyaları Halatlı Piramit Oyun Ekipmanı

Çocuk oyun alanları için tasarlanmış, çok sayıda çocuğun beraber oynayabileceği, piramit tırmanma oyun ekipmanı

Halatlı Çocuk Fitness Ekipmanı
Panele Ekle
Park Kent Mobilyaları Halatlı Çocuk Fitness Ekipmanı

Çocuk oyun ünitesi ve çocuklar için fitness ekipmanları bir arada tasarlanmış oyun ünitesi

Engelsiz Çocuk Oyun Grubu
Panele Ekle
Park Kent Mobilyaları Engelsiz Çocuk Oyun Grubu

Engelli çocuklar için tasarlanmış engelsiz oyun grupları

Açık Hava Spor Ekipmanları
Panele Ekle
Park Kent Mobilyaları Açık Hava Spor Ekipmanları

Dış mekanlarda kullanılan fitness ekipmanları

Dış Mekan Spor Aletleri
Panele Ekle
Park Kent Mobilyaları Dış Mekan Spor Aletleri

Park-bahçe spor aletleri, açık alan spor aletleri ve fitness ekipmanı

Bitümlü Su Yalıtım Örtüleri/Elastomer (-20) HDPE
Panele Ekle
Aluç Ahşap Bitümlü Su Yalıtım Örtüleri/Elastomer (-20) HDPE

Polimer bitüm esaslı su yalıtım membranıdır. Polyester keçeli PP3000 (3 mm) ve PP4000 (4 mm); Fibrocam keçeli FF2000 (2 mm) ve FF3000 (3 mm)’dir. Yüksek yoğunluklu baskılı PE film kaplıdır. Soğukta esneklik dayanımı -20°C’dir. Şaluma aleviyle ısıtılarak uygulanır. Yapışma özelliği çok güçlüdür. Ahşap, metal ve beton yüzeylere kolaylıkla uygulanır. Temel, perde duvar ve çatı su yalıtımlarında güvenle uygulanır.

Bitümlü Su Yalıtım Örtüleri/Plastomer (-5 ve -10) HDPE
Panele Ekle
Aluç Ahşap Bitümlü Su Yalıtım Örtüleri/Plastomer (-5 ve -10) HDPE

Polimer bitüm esaslı su yalıtım membranıdır. Polyester keçe taşıyıcılı olanlar P3000 (3 mm) ve P4000 (4 mm); Fibrocam keçe taşıyıcılı olanlar F2000 (2 mm) ve F3000 (3 mm)'dir. Yüksek yoğunluklu baskılı PE film kaplıdır. Soğukta esneklik dayanımı –5 ve -10°C’dir. Şaluma aleviyle ısıtılarak uygulanır. Yapışma özelliği çok güçlüdür. Ahşap, metal ve beton yüzeylere kolaylıkla uygulanır. Temel, perde duvar ve çatı su yalıtımlarında güvenle uygulanır.

Açık Spor Sahası Yapımı
Panele Ekle
Vav Grup Açık Spor Sahası Yapımı

Açık spor sahalarının; yan tarafları demir direklerle çevrili ve üst tarafı file ile kaplanmaktadır. Sahaların yan tarafında kullanılan tel örgü pvc ile kaplıdır. Zemin kaplaması; suni çim, tartan üstü akrilik zemin , tartan üstü EPDM kaplama olarak değişmektedir.

Özel Tasarım Oyun Alanları
Panele Ekle
Playdium Özel Tasarım Oyun Alanları

Bir oyun alanına yatırım yaparken beklentileriniz sıradışı olmaksa, beklentileriniz, hayalleriniz ve hedeflerinizden yola çıkarak size özel, çok fonksiyonlu, güvenilir ve bulunduğu ortamın marka değerini yükselten oyun alanları oluşturulmaktadır. Projelerde, dev kulelerden küçük perili evlere, balinalardan uzay mekiklerine kadar birçok farklı tema kullanılmakta. Özel projeleri oluştururken hem Avrupa, hem de TSE güvenlik standartlarına uyulmaktadır.

Boyalı Oyun Zeminleri
Panele Ekle
Playdium Boyalı Oyun Zeminleri

Büyük alanları renklendirerek organize eden ve alanlara oyun değeri katan pratik ve kalıcı bir çözümdür. Uygulama aşaması hızlıdır. Tozdan arındırılmış yüzeyin üzerine ısı yardımıyla yapıştırılır; uygulama tamamlandıktan 10 dakika sonra zemin oynamaya hazır hale gelir. Güvenli ve çevreye duyarlıdır. Zeminlerin kaymayı engelleyici özelliği çocuklara güvenli bir oyun alanı oluşturur.

Oyun Parkı Zeminleri ve Özel Tasarım
Panele Ekle
Playdium Oyun Parkı Zeminleri ve Özel Tasarım

Asfalt, beton, taş gibi zeminlerin üzerine poliüretan bazlı hazır oyun zeminleri ve özel tasarımlar

Oyun Parkı Ekipmanı/Proludic
Panele Ekle
Playdium Oyun Parkı Ekipmanı/Proludic

Proludic, 1988’den bu yana sunduğu geniş ürün yelpazesiyle her yaştan insanın bir araya geldiği alanlar yaratır. Ürünlerinde kullandığı kaliteli malzemelerle 25 yıla varan garantiler verebilmektedir. Ürettiği oyun ekipmanları dünyanın en üst güvenlik standartlarına göre TÜV tarafından sertifikalandırılmaktadır.