Spor ve Oyun Alanları

Park Kent Mobilyaları Çiftlik Temalı Kompakt Oyun Grubu

16 mm HDPE çift renkli plakaların cnc makinalarında kesilip şekil verilmesiyle oluşturulan, iç metal karkasla desteklenmiş 0-12 yaş oyun grubu.

Park Kent Mobilyaları Elektronik Kelebek Yakalama Oyunu

Oyun grubu üzerindeki butonlar ile oluşturulacak 3 farklı oyun senaryosu olacaktır. Oyun senaryoları, butonların farklı renk ve desenlerde yanıp sönme ve farklı sesler çıkarabilme kabiliyetlerinden faydalanarak oluşturulacaktır. Bu oyun senaryoları tek kişilik ya da tek taraflı takım olarak ve iki kişilik ya da iki ayrı takım rakip olarak oynanabilecektir.

Park Kent Mobilyaları Halatlı Piramit Oyun Ekipmanı

Çocuk oyun alanları için tasarlanmış, çok sayıda çocuğun beraber oynayabileceği, piramit tırmanma oyun ekipmanı

Park Kent Mobilyaları Halatlı Çocuk Fitness Ekipmanı

Çocuk oyun ünitesi ve çocuklar için fitness ekipmanları bir arada tasarlanmış oyun ünitesi

Park Kent Mobilyaları Engelsiz Çocuk Oyun Grubu

Engelli çocuklar için tasarlanmış engelsiz oyun grupları

Park Kent Mobilyaları Açık Hava Spor Ekipmanları

Dış mekanlarda kullanılan fitness ekipmanları

Park Kent Mobilyaları Dış Mekan Spor Aletleri

Park-bahçe spor aletleri, açık alan spor aletleri ve fitness ekipmanı

Vav Grup Açık Spor Sahası Yapımı

Açık spor sahalarının; yan tarafları demir direklerle çevrili ve üst tarafı file ile kaplanmaktadır. Sahaların yan tarafında kullanılan tel örgü pvc ile kaplıdır. Zemin kaplaması; suni çim, tartan üstü akrilik zemin , tartan üstü EPDM kaplama olarak değişmektedir.

Playdium Özel Tasarım Oyun Alanları

Bir oyun alanına yatırım yaparken beklentileriniz sıradışı olmaksa, beklentileriniz, hayalleriniz ve hedeflerinizden yola çıkarak size özel, çok fonksiyonlu, güvenilir ve bulunduğu ortamın marka değerini yükselten oyun alanları oluşturulmaktadır. Projelerde, dev kulelerden küçük perili evlere, balinalardan uzay mekiklerine kadar birçok farklı tema kullanılmakta. Özel projeleri oluştururken hem Avrupa, hem de TSE güvenlik standartlarına uyulmaktadır.

Playdium Boyalı Oyun Zeminleri

Büyük alanları renklendirerek organize eden ve alanlara oyun değeri katan pratik ve kalıcı bir çözümdür. Uygulama aşaması hızlıdır. Tozdan arındırılmış yüzeyin üzerine ısı yardımıyla yapıştırılır; uygulama tamamlandıktan 10 dakika sonra zemin oynamaya hazır hale gelir. Güvenli ve çevreye duyarlıdır. Zeminlerin kaymayı engelleyici özelliği çocuklara güvenli bir oyun alanı oluşturur.

Playdium Oyun Parkı Zeminleri ve Özel Tasarım

Asfalt, beton, taş gibi zeminlerin üzerine poliüretan bazlı hazır oyun zeminleri ve özel tasarımlar

Playdium Oyun Parkı Ekipmanı/Proludic

Proludic, 1988’den bu yana sunduğu geniş ürün yelpazesiyle her yaştan insanın bir araya geldiği alanlar yaratır. Ürünlerinde kullandığı kaliteli malzemelerle 25 yıla varan garantiler verebilmektedir. Ürettiği oyun ekipmanları dünyanın en üst güvenlik standartlarına göre TÜV tarafından sertifikalandırılmaktadır.

Playdium İç ve Dış Mekân Serbest Oyun Ekipmanı

Montaj gerektirmeyen serbest oyun üniteleri

Playdium Oyun Parkı Ekipmanı/Monstrum

Özel tasarım ahşap oyun alanları