Konutlar

Asma Sehpa
Panele Ekle
İkona Tasarım Asma Sehpa

Koltuk kollarına asmak üzere tasarlanmış, ayarlanabilir genişlikte sehpa.

Lambalı Çocuk Pufu
Panele Ekle
İkona Tasarım Lambalı Çocuk Pufu

Yan tarafında sabit bir aydınlatma ile depolama amaçlı kullanılabilecek bir haznenin bulunduğu çocuk pufu.

Mermer Sehpa
Panele Ekle
İkona Tasarım Mermer Sehpa

Geometrik metal ayak üzerine oturtulan mermer tabladan oluşan sehpa.

Turkuvaz Cumbalı Dresuvar
Panele Ekle
İkona Tasarım Turkuvaz Cumbalı Dresuvar

Duvara monte dresuvar.

Çapraz Büfe
Panele Ekle
İkona Tasarım Çapraz Büfe

Kutu profil paslanmaz çelik ayaklar üzerinde yükselen, üzeri geometrik desenli saklama ünitesi.

Sergilik
Panele Ekle
İkona Tasarım Sergilik

Kulanım rahatlığı açısından yerle olan ilişkisi kesilerek yüksek ayaklar üzerinde tasarlanan, 8 bölmeli sergileme ünitesi.

Hazneli Berjer
Panele Ekle
İkona Tasarım Hazneli Berjer

Masif kayın üzeri naturel cilalı ve kumaş kaplı koltukta öncelikli olarak rahatlık esas alındı. Koltuk, simetriyi bozmak amaçlı ve rahat oturum için tek kollu olarak düşünüldü. Tek taraflı kolun boyutları genişletilerek buraya bir de hazne eklendi. Böylece bu kolun hem sehpa hem de depolama amaçlı kullanılabilmesi amaçlandı.

Aydınlatmalı Çalışma Masası
Panele Ekle
İkona Tasarım Aydınlatmalı Çalışma Masası

Tasarımda, depolama işlevi olan çekmecelerden başka zamanın yazıcı, tarayıcı gibi ekipmanı da göz önüne alındı ve yer ayrıldı. Tasarımın en yenilikçi tarafı ise yandaki ayaklardan birinin yukarı uzayarak çalışana soldan ve ısı vermeyen ışık temin edilebilmesi oldu.

Belvedere
Panele Ekle
Granitaş Belvedere

Firmanın portföyünde kendi ocaklarından çıkardığı ve yurt dışından ithal ettiği doğal granitler ile beraber çok geniş bir yelpazede mermer, oniks, traverten gibi doğal yapı taşları da bulunmaktadır.

Nextrema Cam Seramik
Panele Ekle
UTT Nextrema Cam Seramik

NEXTREMA® cam seramik malzeme platformu, teknik camın avantajlarını yüksek sıcaklık malzemelerinin özellikleri ile birleştirir. NEXTREMA® cam seramiğin sunduğu özel üretim işlemleri sayesinde altı farklı cam seramik malzeme seçeneği elde edilebilir. Ekonomik levha üretim süreci, 2 mm - 6 mm aralığında kalınlığa sahip geniş levhaların üretilmesini sağlar. Özellikle optik camı veya teknik seramik gibi yüksek randımanlı plaka ebatlarında maliyet faktörleri ya da sınırlamalar kısıtlayıcı bir faktör olduğunda NEXTREMA® yeni ürün fikirlerinin ve yeniliklerin geliştirilmesi noktasında kabul gören bir alternatif olacaktır. Malzeme, tasarımcılar ve nihai müşteriler üzerinde dahi kalıcı bir etki bırakacaktır. Altı şık parlak tasarım seçeneği ve renk etkileri, bu teknik işlevselliğe yeni bir görünüm verecektir. NEXTREMA® malzeme platformu, çok yönlülüğü ve özelliklerinin benzersiz kombinasyonu ile sizi kesinlikle kendine hayran bırakacaktır.

Desenli Çatı Yalıtım Membranı
Panele Ekle
Aluç Ahşap Desenli Çatı Yalıtım Membranı

Dekoratif desenli, renkli çatı su yalıtım membranı

Çelik Kasa
Panele Ekle
Kale Kilit Çelik Kasa

Büro, ev ve iş yerlerinde para, mücevher ve değerlerin korunması için, küçük/büyük ölçülerde imal edilmektedir. Dekoratif modeller dekorasyonun bir parçası olacak biçimde, arzu edilen renklerde fakat kolayca taşınamayacak kadar ağır olarak yapılmışlardır. Kasaların iç yüzeyleri kadifeyle kaplıdır. Bütün kasalara istek üzerine elektronik veya mekanik şifre takılabilir. Orta ve büyük boy kasaların içinde ayrıca yer alan özel güvenlik bölümü çok önemli değerlerinize ekstra güvenlik sağlar. Kasa içindeki tırnak sistemiyle, raf aralıkları istenilen ölçüde ayarlanabilir. Toplam yükseklik hesaplanırken, baza yüksekliği dış yüksekliğe ilave edilmiştir.

Soba ve Şömine Camları
Panele Ekle
UTT Soba ve Şömine Camları

Yüksek ısıya dayanıklı şeffaf seramik camlar “Alman mühendisliği” ürünü olup sobalarda, şöminelerde, katı, sıvı ve gazlı ısıtıcılarda kalite ve çevre yönetimi için talep edilen standartlarda üretilmiştir. Ani ısı değişimlerinden ve büyük ısı farklarından etkilenmez. Yüksek iletkenliği sayesinde ısının verimli bir şekilde ortama yayılmasına imkan verir ve bununla birlikte kıvılcımların ve dumanın da ortama geçmesini engelleyerek güvenli bir ısınma sağlar.

Hareketli Çatı Sistemleri
Panele Ekle
NETA Mimarlık Hareketli Çatı Sistemleri

Teleskopik şekilde %50 - %66 - %75 oranında motorlu ya da manuel olarak açılan, cam malzeme ile tasarlanmış açılır kapanır tavan örtü sistemleridir. Mekanda gün ışığı geçirgenliği ile doğal ortamdan koparmadan ferahlık ve konforu bir arada sunar. Ayrıca camın estetiği ve kusursuz çözülmüş uygulama detayları ile birlikte keyifli mekanlar ortaya çıkarmaya yardımcı sistemlerdir.

Dolap (Gömme Dolap, Vestiyer Dolabı)
Panele Ekle
Mesa Doğrama Dolap (Gömme Dolap, Vestiyer Dolabı)

Projesine uygun gömme dolap ve vestiyer imalatı yapılır. Stok imalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.