Kapı ve Kapı Donanımı

Işıklı Kapı
Panele Ekle
Artila Işıklı Kapı

Işıklı, parlak, canlı renkli, resimli, dokulu kapılardır. Camlı her türlü kapıya beyaz kristal ışık veya istenilen resim uygulanabilir.

THE DOOR AK-25
Panele Ekle
TRIMline THE DOOR AK-25

Alüminyumun şık ve dinamik görüntüsü, mekanlara zarafet ve pratiklik getirirken, aynızamanda farklı birer kimlik kazandırıyor. Kolay adapte edilebilir ve duvarkalınlığına göre ayarlanabilir alüminyum kasalı-pervazlı kapı sistemlerinde boya, eloksal ve ahşap kaplamalı yüzey bitiş seçenekleri ile HPL, doğal kaplama, cam veya akrilik kapı kanatları uygulanabiliyor. Profiller istenilen RAL renginde boyanabiliyor. İnce ve zarif alüminyum kasa pervaz ilişkisi alçıpan duvarlar için alternatif tasarım çözümlemesi yaratıyor. İnce pervaz ile çevrelenmiş kanatlar, kapıları hafifletip modern bir dekorasyon öğesine çevirmenin keyfini sunuyor.

THE DOOR AK-50
Panele Ekle
TRIMline THE DOOR AK-50

Alüminyumun şık ve dinamik görüntüsü, mekanlara zarafet ve pratiklik getirirken, aynı zamanda farklı birer kimlik kazandırıyor. Kolay adapte edilebilir ve duvar kalınlığına göre ayarlanabilir alüminyum kasalı-pervazlı kapı sistemlerinde boya, eloksal ve ahşap kaplamalı yüzey bitiş seçenekleri ile HPL, doğal kaplama, cam veya akrilik kapı kanatları uygulanabiliyor. Profiller istenilen RAL renginde boyanabiliyor.

THE DOOR AK-75
Panele Ekle
TRIMline THE DOOR AK-75

Alüminyumun şık ve dinamik görüntüsü, mekanlara zarafet ve pratiklik getirirken, aynı zamanda farklı birer kimlik kazandırıyor. Kolay adapte edilebilir ve duvar kalınlığına göre ayarlanabilir alüminyum kasalı-pervazlı kapı sistemlerinde boya, eloksal ve ahşap kaplamalı yüzey bitiş seçenekleri ile HPL, doğal kaplama, cam veya akrilik kapı kanatları uygulanabiliyor. Profiller istenilen RAL renginde boyanabiliyor.

Alüminyum Sürme Kapı Sistemleri/Artline Sürme Sistem
Panele Ekle
Sapa Yapı Alüminyum Sürme Kapı Sistemleri/Artline Sürme Sistem

Sapa building system bünyesinde sürme sistemlerde; Artline, Artlien XL, yeni sistem Performance Luminent, Confort 160, Confort 125, Performance 70, Confort 26 ve ısı yalıtımsız Plaisance 24 bulunmaktadır.

Yangına Dayanımlı Ahşap Kapılar
Panele Ekle
Sidoorsa Yangına Dayanımlı Ahşap Kapılar

Sidoorsa yangın dayanımlı masif, mobilya kapılar, 30-60-90-120 dakika yangın dayanımı sağlayan, teknik detayları ve aksesuarları opsiyonel; Qmark sertifikalı özel kapılardır.

Doğal Masif Kapı
Panele Ekle
Sidoorsa Doğal Masif Kapı

Doğal kaynakları ve çevreyi koruyan bir marka olarak, sürekli gelişim, müşteri memnuniyeti ile küresel pazarda daha fazla söz sahibi olan Sidoorsa; ahşap teknolojisindeki son yenilikleri fabrikasına dahil ederek geliştirdiği ürün portföyünü, özel nitelikli kapı üretimi ve uygulama çözümleriyle birleştirerek sunmaktadır. Masif mobilya kapı modeli ve ithal/yerli ahşap kaplama alternatifleriyle özel projelere butik çözümler sağlamaktadır.

Parmak İzi Okuyucu Ünite/Kale X10
Panele Ekle
Kale Kilit Parmak İzi Okuyucu Ünite/Kale X10

Kapınızı parmak izi ile açma konforu sağlayan X10 Parmak İzi Okuyucu Ünitesi, X10 Akıllı Kilit Sistemi ile uyumlu çalışır. 200 farklı parmak izi tanıma kapasitesi özelliği ile çoklu kullanım sağlar. OLED ekran teknolojisi ve dil seçimi yapılabilen (Türkçe-İngilizce) menü yapısı sayesinde kişileştirilme özelliği olan bu ürün, şarjlı lityum pil ile kapınızın parmak izi okutularak, parmak izli açma imkanı sağlar.

Daire Kapıları, Dış Mekân Kapıları, Yangın Kapıları
Panele Ekle
Kale Kilit Daire Kapıları, Dış Mekân Kapıları, Yangın Kapıları

Champion, süper ve klasik kilit alternatifleriyle çok sayıda kaplama seçeneğiyle bireysel ve toplu konutlar için özel olarak imal edilen çelik kapılardır. Ahşap, laminat, cam, alüminyum gibi birçok kaplama ile zengin ürün gamı bulunmaktadır. BM Trada aracılığı ile yangın kapılarına ilişkin Avrupa Standardı EN 1634- 1’e göre akredite laboratuarlarda test edilmiş ve E 120 / EI2 90 sınıflarına tabi olmaya hak kazanmıştır. 120 dk. yangına yapısal bütünlük dayanımı ve 90 dk. ısı yalıtımı sağlamaktadır. Kale Çelik Kapı, özel projelerde size özel çözümler sunan, yeni kapı alternatifleri, özgün modern çizgileri ve çalıştığı inşaat firmalarına yıllar içerisinde tecrübesiyle oluşturduğu know-how’ı aktaran, şantiyelerde kurduğu çözüm ortaklığı sistemiyle tüm sektöre yön veren çizgisini ileriye taşıyor.

Sürme Pencere ve Kapı Sistemleri
Panele Ekle
Kale Kilit Sürme Pencere ve Kapı Sistemleri

3 m genişlik, 2.5 m’ye kadar yüksekliği bulunan, camekanlarda 300 kg taşıma kapasitesiyle kolay ve ergonomik kullanım sağlar. Türkiye’de ilk yerli üretim ürünüdür. Kademeli karşılığı sayesinde havalandırma pozisyonunda bile kilitlenerek güvenli kullanıma olanak sağlar.

İkaz Silindiri/Kale Duo
Panele Ekle
Kale Kilit İkaz Silindiri/Kale Duo

KALE Duo, topuz montajı kapı genişliğine göre yapılabilen mekanik tuzaklı silindir, anahtar hatırlatan silindir ve alarmlı silindir ile birleştirilmiş elektronik ikaz modülünden oluşur. KALE Duo kapının dış kısmında anahtar silindire takılı unutulduğunda, daha kapıdan uzaklaşmadan 8 saniye içerisinde (opsiyonel 12 saniye) sesli olarak uyararak anahtarın kapı üzerinde kalmasını engeller, böylece anahtarın çalınması veya unutulması önlenir. Silindirin diğer bir özelliği 164 ASM ürünlerinde olduğu gibi ön tarafının Kale Tuzaklı Silindir formunda üretilip alarm tahrik çubuğu ile entegre edilmesidir. Bu sayede çok sık karşılaşılan silindir kırılarak yapılan kapı açma / hırsızlık girişimlerinde KALE Duo ünitesi yüksek sesli alarm vererek bina sakinlerini uyarır. Bu ürünün bir diğer yeniliği topuz sabitleme noktasının kapı genişliğine göre ayarlanabilir olmasıdır. Bu sayede kullanıcıya istediği boyda ayar imkanı verilerek esneklik sağlanmıştır.

Alarmlı Silindir/164ASM
Panele Ekle
Kale Kilit Alarmlı Silindir/164ASM

Kale Alarmlı Silindir (164ASM), silindir kırılarak gerçekleştirilen hırsızlık girişimlerine karşı Kale Tuzaklı Silindir (KTB) üzerine tasarlanmış bir üründür. KTB tuzaklı silindirden farklı olarak, tuzak kısmı kırıldığında, kırılan tuzak kısmına bağlı bir çubuk, silindir içine yerleştirilmiş bir alarm devresini aktif hale getirerek oda sıcaklığında en az yarım saat süreyle 80 dBA* ses çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Böylece bu ürün ile yapılacak hırsızlık girişimlerine karşı hem mekanik hem de sesli uyarı ile iki aşamalı koruma/caydırıcılık sağlanmaktadır. Alarm fonksiyonu, en az 5 yıl süreyle kullanılabilmektedir. Kale Alarmlı Silindir, Tübitak Teknoloji ve Yenilik Destek Programları (TEYDEB) çerçevesinde desteklenmiştir.

Kilitler/Yüksek Güvenlikli Silindir/YGS
Panele Ekle
Kale Kilit Kilitler/Yüksek Güvenlikli Silindir/YGS

Silindiri kırarak açma ve pim yapısının maymuncuk veya özel anahtarlarla şifrelerinin düşürülmesiyle açılmasına karşılık geliştirilen sistem, tüketicilerin güvenlik konusundaki yüksek beklentilerini başarıyla karşılar. Silindirin en zayıf noktası olan orta noktasından kırılarak kilidin açılması ve içeri girilmesiyle gerçekleştiriliyordu. Silindirin alt zeminine yerleştirilen çelik takviyeli ‘U’ profil sayesinde kuvvetli darbelere karşı dirençli üst düzey koruma sağlanır. Özel plastik kafalı anahtarları sayesinde diğer silindirlerden ayrılan "Kale Yüksek Güvenlikli Silindir" sistem; anahtar modeliyle birlikte üretilir. Beş anahtarı bulunan "Yüksek Güvenlik Silindir Euro" profili kullanılan her türlü kilitte kullanıma uygundur.

Otomatik Kilitlemeli Çelik Kapı Kilidi/252 RA
Panele Ekle
Kale Kilit Otomatik Kilitlemeli Çelik Kapı Kilidi/252 RA

Kale Otomatik ile çelik kapılarda sürgüler, kapının kapanması anında 32 mm yerinden otomatik olarak dışarı çıkarak karşılıktaki yuvasına yerleşir. Böylece kapıların her defasında anahtarla kilitlenmesine gerek kalmadan evlerde maksimum güvenlik sağlanır. Kilitlenen kapıyı içeriden açmak içinse kapı kolunu indirmek veya mandallı silindiri tek tur çevirmek yeterli olur. Her türlü çelik kapıya takılabilen Kale Kilit’in yeni ürünü Kale Otomatik "çek ve çık” mantığı ile çalışarak, çelik kapı kilitlerine yenilik getirirken, kullanıcısına maksimum güvenlik ve zaman açısından da kolaylık sağlanır.

Hazır Kapı Paneli
Panele Ekle
Kastamonu Entegre Hazır Kapı Paneli

Kastamonu Entegre’nin kapı panellerindeki alışkanlıkları değiştiren ve kapıda moda akımı yaratacak yeni ürünü olan melaminli kapı paneli markası Doorlam yaşam alanlarına tarz katıyor. 4 mm MDF üzerine dekoratif kağıt kaplı hazır paneller olan Doorlam melaminli kapı panelleri, preslendikten hemen sonra kullanılabiliyor. Ekstra cila, boya gibi işlemlere gerek yoktur. Uygulamada maliyet ve zaman avantajı da sağlar. Doorlam melaminli kapı panelleri; Zeugma, Urartu, Likya, Sümer ve Babil olmak üzere beş modelde sunuluyor. Doorlam kapı panelleri 4 mm MDF üzerine dekoratif kağıt kaplı hazır panellerdir. Panel kullanıma hazır olduğu için preslendikten sonra kullanılabilir. Ekstra cila, boya gibi işlemlere gerek yoktur. Pratiktir, maliyet ve zaman avantajı sağlar.

Hazır Kapı Paneli
Panele Ekle
Kastamonu Entegre Hazır Kapı Paneli

Tasarım, teknoloji ve estetiğin mükemmel uyumu ile üretilen Dorpan Kapı Panelleri; geniş ürün yelpazesi, zengin renk ve model çeşitleri ile yaşam alanlarını daha modern ve şık bir görüntüye kavuşturuyor. Dorpan ürünleri, kapı üreticilerine sağlam, verimli ve hızlı üretim imkanı sunarken çevre dostu özelliği, zengin model - ölçü seçenekleri ve uygulamada sunduğu kolaylık ile tercihte bir numaradaki yerini koruyor. Dorpan markası birbirinden farklı 15 şekilli, 1 düz desenli ve kendi ahşap şeklinin dokusuyla (meşe, çam, maun, fantezi, modern, düz) estetik bir görünüm sunuyor. Dorpan modelleri arasında; Anatolia, Aspendos, Assos, Perge, Simena, Side, Patara, Efes, Hitit, Artemis, Sümela, Olympos, Smirna, Truva, Bergama ve Myra bulunuyor.