Konferans, Sinema ve Tiyatro Salonları

Ultra Esnek Yeni Nesil Laminat Dekoratif  Yüzey Kaplaması
Panele Ekle
Berk Laminat Ultra Esnek Yeni Nesil Laminat Dekoratif Yüzey Kaplaması

Dünyanın en ince laminatı ve yeni teknoloji ile üretilen yeni nesil laminattır. Bu yeni yapı dünyanın en esnek laminatını yaratmıştır, bu sayede laminat kapılar takım olarak (kasa kanat pervaz) aynı renk ve desenler ile üretilebilmektedir. İç mekan kapıları, süpürgelikler, mutfak ve banyo dolap kapakları için ideal bir yüzey kaplamasıdır. İnce yapıda ve mobilya sektöründe çok farklı ürünlerin yüzey kaplaması olarak kullanılır. Yeni tip flat laminasyon preslerde ve hızlı üretim yapan profil makinalarında kullanılan bir laminat olduğu için çok miktarlı kapı, süpürgelik ve mutfak projelerinde zaman kazandıran ve miktarlı üretim yapmaya imkan veren bir üründür. Çizilme darbe solma dirençleri üstündür. Kuru sıcak, asit, toz ve kir tutmama, kolay temizlenebilme özellikleri geleneksel laminatlardan farksızdır.

Müzisyen Sandalyesi/Symphony Chair
Panele Ekle
Eramita Müzisyen Sandalyesi/Symphony Chair

Profesyonellerin ilk tercihi. Profesyonel müzisyenlerin fiziksel duruşlarına bağlı olarak ortaya çıkan kronik problemleri azaltmak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Sofistike ve klasik tasarımıyla uygun bir duruş sağlar. Sert, yoğun sünger oturma yüzeyi ve sabit tam vücut desteğini sağlayan sırt kısmı mevcuttur. Ayarlanabilir açısı, seri ve hızlı müzisyenler için iki ideal duruş sağlar.

Perde Rayları/Unitrack
Panele Ekle
Eramita Perde Rayları/Unitrack

Ağır işler için bir sistem olan Unitrack, işlenmiş çelikten oluşmuştur. Bir ray profilinde uygulamaya göre 2 ya da 4 tekerlekli olabilen ray askısı için sağlam bir yürütme yüzeyi oluşturur. Ayrıca kıvrımlı işler için olan ray askısı da bulunur. Sağlam, çok yönlü ve emniyetlidir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için, birçok bağlantı parçası ile birlikte, elle veya motorla çalışan yürütme işlemleri için de uygundur.

Sahne Dekor ve Sahne Perdesi Kumaşı/Molton
Panele Ekle
Eramita Sahne Dekor ve Sahne Perdesi Kumaşı/Molton

Genişliği 300 cm'ye kadar mevcut, fırçalanmış, pamuklu kumaştır. Genişliğinden ötürü çok ekonomiktir; maskeleme kumaşı ve dekor olarak kullanmak, perde yapmak için idealdir.

Perde Rayı/2 Way Track
Panele Ekle
Eramita Perde Rayı/2 Way Track

2Way Track, yürütme işlemi için tasarlanmış, kenar maskeleme perdesi, çevre rayları, pencere rayları, bölme perdeleri ya da yürütme işleminin gerektiği tüm uygulamalarda kullanılan orta düzeyde bir sistemdir, kurulumu perdelerin ağırlığına bağlıdır.

Teleskopik Tribün Koltuk Sistemi/5069 Microlyon-F45 Masa – Mutamut Konsept
Panele Ekle
Eramita Teleskopik Tribün Koltuk Sistemi/5069 Microlyon-F45 Masa – Mutamut Konsept

5069 Microlyon: Bir bar üzerinde yer alan bu koltuk, boyutları ve rahatlığı sayesinde otomatik katlanabilir. Alan kullanımında maksimum işlevsellik: Katlandığında derinliği sadece 24.5 cm ’lik yer kaplar. Özel akustik niteliğe sahiptir. Tüm form kaplama sistemi: Koltuğun kaplaması tüm forma entegre edilmiş olup, dikiş izi bulunmamaktadır. Bakım: Kolayca yer değiştirilebilir minderler. Bu koltuk konferans salonları, oditoryumlar, oteller, stadyumlar ve dini mekanlarda kullanılmaya elverişlidir. F-45 ve ya F-1000 sehpaları ile kullanıldığında, uzun çalışma oturumları ve uzun konferanslar için en iyi çözümdür. Bu ürün uluslararası yangın prosedürüne uygundur. F45: Takılıp çıkarılabilir bireysel çalışma ünitesi. Yere monte edilerek koltuktan tamamen bağımsız bir şekilde yer alır. Diğer koltuklarda oturan kişilerin hareketlerinden etkilenmez. Sürgülü ahşap çalışma ünitesi raylı alüminyum sütun ile sabitlenmektedir. Rahatlık: Standart çalışma alanı: 35 cm x 45 cm. Güvenlik: Anti-panik katlanabilir sistem. Etkenlik: Koltuktan bağımsız bir şekilde kurulur ve koltuğu kullanan kişinin hareketlerinden etkilenmez. Zemine sabitlik: Direkt ya da bir yatak vasıtasıyla yere sabitlenebilir. Sütun profil kabloları barındırmak ve CSI iletişim kutusu ile birlikte kullanım için tasarlanmıştır.

Sahne Perdesi/Premier Wool Serge
Panele Ekle
Eramita Sahne Perdesi/Premier Wool Serge

Tiyatrolarda kullanılan kumaşların en işlevseli, aynı zamanda turneler ve kiralama perdeler için idealdir. Dayanıklı, güçlü ve iyi akustik özelliklere sahip bu kumaş, geleneksel sahne maskelemeleri ve çevre perdeler için en popüler kumaşımızdır. Premier Wool Serge, üretilmiş perdeler için J&C Joel standardıdır.

Klasik Akustik Kabuk Sistemleri/Legacy
Panele Ekle
Eramita Klasik Akustik Kabuk Sistemleri/Legacy

Wenger’in son teknolojisi, size her bütçeye ve alana uygun üç farklı, kullanışlı akustik kabuk seçeneği sunuyor. Legacy sistemleri, tek bir kişi tarafından hızlıca ve rahatça kurulabilir. Taşınabilirliği sayesinde performans merkezlerinde kolaylıkla her yerde akustik özellik sağlar. Performans sona erdiğinde Legacy akustik kabukları zaman harcamadan sökülebilir. Portatif tasarımı sayesinde herhangi bir yer, tek bir kişinin kurması ile performans merkezi haline getirilebilir.

Sahne Duvar Kutuları
Panele Ekle
Eramita Sahne Duvar Kutuları

Eramita duvar kutuları; ses, ışık, görüntü, elektrik gibi zayıf ve güçlü akımların dağıtımlarının yapıldığı ve bu akımların bağlantı noktalarını içeren kutulardır. Özellikle tiyatro, opera, kongre vb. etkinliklerin yapıldığı mekânlarda ve endüstriyel alanlarda kullanılan bu kutular, ihtiyaca göre her U boyutunda üretilebilir. Kapaklı olmaları sayesinde kablolar gizlenebilir ve daha düzenli bir görünüm elde edilir. Tercihe göre içlerine yerleştirilebilen LED aydınlatmalar sayesinde karanlık ve loş ortamlarda da kullanılmaya elverişlidir. Gerektiğinde kolayca takılıp sökülebilir.

Nota Sehpası/Bravo™
Panele Ekle
Eramita Nota Sehpası/Bravo™

Profesyonel görünümleriyle Wenger nota sehpaları renk ve iskelet seçenekleriyle her yere uyum sağlar.

Ana Sahne Perdesi/Velvet Velour
Panele Ekle
Eramita Ana Sahne Perdesi/Velvet Velour

Tiyatro perdeleri için klasik pamuklu kadife kumaş, zengin renk kartelasıyla seçimi size bırakıyor.

Sahne Aydınlatması/Blues System
Panele Ekle
Eramita Sahne Aydınlatması/Blues System

Direkt olarak elektrik kanalına monte edilen Blues System; koltuk kenarları, koridor uygulamaları gibi genel alanlar için aydınlatma sağlar. Eyelid aksesuarları ile uygun yönlendirme yapılır.

Tiyatro, Sinema Salonu Koltuğu/13107 Flame
Panele Ekle
Eramita Tiyatro, Sinema Salonu Koltuğu/13107 Flame

ABD-Beyaz Saray’da kullanılan bu koltuk, özel akustik niteliği ile oditoryumlar için tasarlanmıştır. Akustik özellikler: Oturma yüzeyi ve dayanma kısmı gözenekli poliüretan süngerden imal edilmiştir. Alan kullanımında maksimum işlevsellik: Katlandığında sadece 36 cm’lik alan kaplar. Kayın detaylar mevcuttur. Akslar arası mesafe: Gürültüsüz ve otomatik olarak kıvrılabilen bu koltuğun aksları arası mesafe 50 cm’ dir. Ekstra rahatlık: Dayanma kısmında bel kıvrımı mevcuttur. Bu model hem dirseklik ile hem de dirseklik kısmı olmadan kullanılabilir. Hassas Sistem: Gürültüsüz ve konforlu bitişler ile tamamlanır. Bireysel olarak kurulumu yapılabilir, tüm konfigürasyon türlerine uyum sağlar. Standart versiyonuna dirseklik dahil değildir, isteğe göre ilave edilebilir. Bu ürün uluslararası yangın prosedürüne uygundur.

Sahne Akustik Kabuk Sistemleri/Diva®
Panele Ekle
Eramita Sahne Akustik Kabuk Sistemleri/Diva®

Diva’nın kompozit panel yapısı, olağanüstü akustik performans sağlar. Diva, sesi kaynağa yansıtarak müzisyenin kendisini daha doğru duymasını sağlar. Sesi kabuk içerisinde yansıtarak ve dağıtarak, performans sırasında çapraz iletişimi önemli seviyede artırır. Orkestra şefleri için Diva, tüm orkestradan gelen sesleri daha doğru biçimde harmanlayarak iletir. Diva, sesi dinleyiciye yansıtarak, ses enerjisinin mekanik boşluğa, perdelere ve kulis perdelerine doğru yayılmasını önler.

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri
Panele Ekle
NETA Mimarlık Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Projeye özel ölçülerde üretilebilen, uygulama yüksekliği 15 metreyi aşan hareketli bölme duvar sistemleri, temin ve kurulum kolaylığı ile büyük avantajlar taşır.

Projeksiyon Perdesi
Panele Ekle
Sofito Projeksiyon Perdesi

Tepegöz ve bütün projeksiyon cihazları ile her yerde kullanılabilen, duvara veya tavana monte edilebilen,panel şeklinde inen yada üstten toplamalı, kullanımdan kaynaklanan kirlenmelerin kolay temizlenmesine uygun, istenilen ölçülerde uygulanabilen motorlu uzaktan kumandalı veya manuel çalışabilen özel kumaştan imal edilen perde çeşididir.