Mobilya

Asma Sehpa
Panele Ekle
İkona Tasarım Asma Sehpa

Koltuk kollarına asmak üzere tasarlanmış, ayarlanabilir genişlikte sehpa.

Lambalı Çocuk Pufu
Panele Ekle
İkona Tasarım Lambalı Çocuk Pufu

Yan tarafında sabit bir aydınlatma ile depolama amaçlı kullanılabilecek bir haznenin bulunduğu çocuk pufu.

Mermer Sehpa
Panele Ekle
İkona Tasarım Mermer Sehpa

Geometrik metal ayak üzerine oturtulan mermer tabladan oluşan sehpa.

Turkuvaz Cumbalı Dresuvar
Panele Ekle
İkona Tasarım Turkuvaz Cumbalı Dresuvar

Duvara monte dresuvar.

Pabuç Ayak Toplantı Masası
Panele Ekle
İkona Tasarım Pabuç Ayak Toplantı Masası

Metal pabuç ayakların fark yarattığı masa.

Çapraz Büfe
Panele Ekle
İkona Tasarım Çapraz Büfe

Kutu profil paslanmaz çelik ayaklar üzerinde yükselen, üzeri geometrik desenli saklama ünitesi.

Sergilik
Panele Ekle
İkona Tasarım Sergilik

Kulanım rahatlığı açısından yerle olan ilişkisi kesilerek yüksek ayaklar üzerinde tasarlanan, 8 bölmeli sergileme ünitesi.

Hazneli Berjer
Panele Ekle
İkona Tasarım Hazneli Berjer

Masif kayın üzeri naturel cilalı ve kumaş kaplı koltukta öncelikli olarak rahatlık esas alındı. Koltuk, simetriyi bozmak amaçlı ve rahat oturum için tek kollu olarak düşünüldü. Tek taraflı kolun boyutları genişletilerek buraya bir de hazne eklendi. Böylece bu kolun hem sehpa hem de depolama amaçlı kullanılabilmesi amaçlandı.

Aydınlatmalı Çalışma Masası
Panele Ekle
İkona Tasarım Aydınlatmalı Çalışma Masası

Tasarımda, depolama işlevi olan çekmecelerden başka zamanın yazıcı, tarayıcı gibi ekipmanı da göz önüne alındı ve yer ayrıldı. Tasarımın en yenilikçi tarafı ise yandaki ayaklardan birinin yukarı uzayarak çalışana soldan ve ısı vermeyen ışık temin edilebilmesi oldu.

Işıklı Masa
Panele Ekle
Artila Işıklı Masa

Işıklı, parlak, canlı renkli, resimli, dokulu masalardır. Işıklı resimlerle donatılmış masalar mekanlara ışığı ve görüntüsü ile farklı bir hava katmaktadır.

Postforming Laminat
Panele Ekle
Berk Laminat Postforming Laminat

Plastik hale getirilmiş phenolic reçine ile emprenye edilmiş kraft kağıdı ve özel melamin reçinesi ile emprenye edilmiş dekoratif kağıtlardan oluşur.Lamicolor Postforming'in üstünlüğü kullanılan kimyasallardadır.Lamicolor Postforming Laminatın özelliği, kullanılan teknik ve istenen radyusun özelliklerine göre konkav ve konveks olarak kıvrılması ve şekil verilebilmesidir. Kullanılan operasyon tipine bağlı olarak statik ve sürekli olmak üzere üretilmiş bir çok kenar bükme ve postforming makinası tipi mevcuttur. Az miktarda ve çok değişik ebatlar için çalışılan statik makinalar ile miktarlı ve aynı ebatlar için çalışılan sürekli makinaların farklı çalışma düzenleri olmasına rağmen Lamicolor Postforming Laminatın, her makinaya uyum sağlayan esnek yapısı vardır.Bu yapı postforming laminatı uzun süreli saklama imkanı da ihtiva eder.

Standart Laminat
Panele Ekle
Berk Laminat Standart Laminat

Postforming ihtiyacı olmayan, düz alanların kaplamasında kullanılan Lamicolor standart, Lamicolorun tüm renk yelpazesi ve yüzey çeşitlilikleriyle istenebilir. Postforming laminata göre daha ekonomik olan Lamicolor Standart başta kapı yüzeyleri olmak üzere, çeşitli alanlarda çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Lamicolor Standart, antistatiktir, antidust'tır.(toz tutmaz) sıcak su, sigara ateşi ve aleve dayanıklıdır. Aşınma ve leke tutmama özlellikleri maksimum değerler taşır. Devamlı temizlik gerektiren, hijyen ve steril şartlar isteyen hastane odaları, laboratuvarlar için ideal bir malzemedir.Güvenlik ve teknik şartnameler gereği özellikle oteller, hastaneler, okullar ve bazı mahallerde kullanılmak üzere üretilen Lamicolor Standart AE (yangın gecikmeli) tipleride mevcuttur. Lamicolor Standart ayrıca taşıt araçlarında vagonlarda, otobüslerde, metrolarda,gemi inşaatlarında, genel mahallerdeki kabinlerde, kontrol panellerinde, fuar standlarında da kullanılmaktadır.

Parlak Dekoratif Panel
Panele Ekle
Kastamonu Entegre Parlak Dekoratif Panel

Glossmax High Gloss Levha; ileri ve eşsiz bir teknolojiyle, çeşitli endüstriyel proseslerden geçerek, melamin kaplı MDF veya yonga levhanın yüzeyine tutkal ve UV lak uygulanması sonucunda elde edilen, dekoratif parlak yüzeyli ahşap paneldir. Melamin kaplı yüzeye mükemmel bir tutunum sağlayan sıcak kaplama (hot coating) işleminin kimyasal kürlenmesinden sonra uygulanan lak ile birlikte çizilme ve aşınma direnci diğer parlak yüzeylere göre daha sert bir yüzey elde edilir. Ayrıca UV ışınlarıyla sertleşen üst tabaka güneş ışığı tarafından solmaya ve kimyasallara karşı da dayanımlıdır. Bu sayede mükemmel bir ayna parlaklığı elde edilir. Bu teknoloji, yüzey kaplamada yeni yollar açan, masif ağacının doğal görüntüsünü ve dokusunu öne çıkaran, yüzey finiş uygulamasını oldukça kolaylaştıran bir çözüm sunmaktadır. Aşınmaya, darbeye ve çizilmeye dayanıklı Glossmax Parlak Levha, ahşap doğallığını yansıtırken, farklı renk seçenekleriyle, mekanınızı ayna parlaklığı ile zenginleştirir. Mobilya üretiminde şıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek olan Glossmax Parlak Levha ürünleri, parlak görüntüsünü uzun süre koruyan teknolojisi ile sektörde yeni bir dönem başlatıyor.

Parlak Dekoratif Panel
Panele Ekle
Kastamonu Entegre Parlak Dekoratif Panel

Evogloss (High Gloss PVC Panel) 0,30 mm kalınlığındaki high gloss ve değişik yüzeydeki PVC’lerin MDF panellerin yüzeyine kaplanması ile oluşan dekoratif ve parlak panellerdir. Ön yüzü Evogloss ile kaplanan MDF panellerin arka yüzü ise beyaz melamin dekor kağıdı ile kaplıdır.

Tekli Kalkar Kapak Sistemleri/MonoLift
Panele Ekle
Samet Tekli Kalkar Kapak Sistemleri/MonoLift

Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılar Defne Koz ve Marco Susani, minimal bakış açılarını SAMET'in üstün teknolojisi ile birleştirerek mobilyada mükemmel fonksiyon ve sofistike tasarımı yarattı. SAMET MonoLift Kalkar Kapak Sistemi, dolap içerisinde en az yer kaplayacak ve en şık görünümü yaratacak şekilde tasarlandı. Defne Koz ve Marco Susani SAMET için, kullanıcılara hitap eden ve mobilyalarda estetik etkiler yaratan MonoLift Kalkar Kapak Sistemleri'ni, beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renkte geliştirdi.

İkili Kalkar Kapak Sistemleri/DuoLift
Panele Ekle
Samet İkili Kalkar Kapak Sistemleri/DuoLift

Uluslararası tasarım ödüllü SAMET DuoLift Kalkar Kapak Sistemi, dolap içerisinde en az yer kaplayacak ve en şık görünümü yaratacak şekilde, beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renkte tasarlandı. Defne Koz ve Marco Susani; SAMET için kullanıcılara hitap eden ve mobilyalarda estetik etkiler yaratan DuoLift Kalkar Kapak Sistemleri'ni, beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renkte geliştirdi.