Dış Mekân - Peyzaj - Çevre Düzenleme

Gölgelendirme Sistemleri
Panele Ekle
NETA Mimarlık Gölgelendirme Sistemleri

Güneşin mimari yapılardaki kontrolünü sağlamak, konforlu bir yaşamın gerekliliklerinden. Yapıların farklı alanlarında kullanılabilen güneş kontrolü de mimari bir ihtiyaç. Ve bunu karşılayabilmek için yapılması gereken ilk şey binanın konumuyla kullanım alanları ilişkisinin, yani yönünün dikkate alınması. Mimari yapılara uygun gölgelendirme projeleri üretebilmek için gölgelendirme sistemi tasarlarken güneşin ve rüzgarın yönü, şiddeti, mimari yapı ve üslup, yapı statiği, kullanıcıların şahsi tercihleri ve estetik beğenileri göz önünde bulundurulmalı. Tüm hava koşullarında kullanılabilen ve gerektiğinde etrafı kapatılıp iç mekan konforunda kullanılabilen sistemlerden biri; raylı tente. Doğru projelendirildiğinde de bu sistemler cazibe yaratan, cepheyi hareketlendiren ve estetik değeri arttıran bir görsellikte.

Etkinlik Çadırları | Party Tent Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Etkinlik Çadırları | Party Tent Serisi

Party Tent Serisi, küçük kapsamlı etkinlikler, düğünler, catering alanları gibi pek çok alanda pratik ve kaliteli çözümler sunan çadır sistemleridir.

Etkinlik Çadırları | Wine Tent Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Etkinlik Çadırları | Wine Tent Serisi

Wine Tent Serisi, orta büyüklükte etkinlikler, düğünler, catering alanları gibi pek çok alanda pratik ve kaliteli çözümler sunan çadır sistemleridir.

Etkinlik Çadırları | Big Tent Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Etkinlik Çadırları | Big Tent Serisi

Big Tent Serisi, fuarlar, kurumsal etkinlikler, ürün lansmanları, spor ve moda etkinlikleri, konserler, outlet aktiviteleri, ramazan organizasyonları gibi büyük organizasyonlar için tasarlanmış çadır sistemleridir. Big Tent Serisi çadır sistemleri, 10 m'den başlayarak 60 m enine kadar temiz açıklıklı çadırlar sunabilmektedir.

Etkinlik Çadırları | Double Decker Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Etkinlik Çadırları | Double Decker Serisi

Double Decker Serisi, VIP etkinlikler, showroomlar, satış ofisleri gibi projeler için özel tasarıma sahip çift katlı çadır sistemleridir.

Etkinlik Çadırları | Solution Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Etkinlik Çadırları | Solution Serisi

Solution Serisi, VIP etkinlikler, showroomlar, satış ofisleri gibi plaza konsepti ve konforu istenen tüm projeler için özel tasarıma sahip çadır sistemleridir. Solution serisi çadır sistemlerini çift katlı olarak kurmak da mümkündür.

Etkinlik Çadırları | Peak Roof Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Etkinlik Çadırları | Peak Roof Serisi

Peak Roof Serisi, altıgen ve sekizgen gibi formlara sahip olan kubbeli çadır sistemleridir. RÖDER kalitesi ile üretilmiş olan kubbeli çadırlarda, kubbe potlukları rastlamak mümkün değildr. Ayrıca, kubbeli çadırlar vantilatör sistemi ile sigara içme çadırı olarak da kullanılabilir.

Etkinlik Çadırları | Curve Tent Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Etkinlik Çadırları | Curve Tent Serisi

Curve Tent Serisi, VIP etkinlikler, showroomlar, satış ofisleri gibi projeler için eğimli çatı formu ile görsel farklılık sunan çadır sistemleridir. Curve Tent Serisi, özellikle otomobil lansmanı gibi özel projelerde en çok tercih edilen çadır sistemleri arasında yer almaktadır.

Endüstriyel&Ticari Çadırlar | S-Line Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Endüstriyel&Ticari Çadırlar | S-Line Serisi

S-Line Serisi, küçük kapsamlı depolama vb. ihtiyaçlar için hızlı çözüm sunan endüstriyel tip ekonomik çadır sistemleridir. S-Line Serisi depo çadır sistemleri özellikle mevcut üretim tesislerine gerekebilecek ek alanlar için en pratik ve uygun maliyetli kapalı alan çözümleri sunar.

Endüstriyel&Ticari Çadırlar | H-Line Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Endüstriyel&Ticari Çadırlar | H-Line Serisi

H-Line Serisi, üretim tesisleri, fabrikalar, depolama alanları, alışveriş merkezleri gibi geniş kapsamlı iş ihtiyaçları için tasarlamış endüstriyel tip kalıcı çadır sistemleridir. Hiçbir malzeme kaybı yaşanmadan farklı bir alana taşınıp tekrar kurulabilmektedir.

Endüstriyel&Ticari Çadırlar | T-Line Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Endüstriyel&Ticari Çadırlar | T-Line Serisi

T-Line Serisi, üretim tesisleri, fabrikalar, depolama alanları, alışveriş merkezleri gibi geniş kapsamlı iş ihtiyaçları için tasarlamış endüstriyel tip kalıcı ve ekonomik çadır sistemleridir. Hiçbir malzeme kaybı yaşanmadan farklı bir alana taşınıp tekrar kurulabilmektedir.

Endüstriyel&Ticari Çadırlar | SAS Çadırları
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Endüstriyel&Ticari Çadırlar | SAS Çadırları

SAS çadırları, acil müdahale, askeri kamp, doğal felaketlerde geçici konaklama vb. alanlarda çözüm sunan çadır sistemleridir. Çok amaçlı SAS çadırları, dengeli, pratik ve konforludur, çok hızlı bir şekilde kurulup ve sökülebilir. Kullanılan anodize alüminyum profilleri, yüksek kalite kaplaması ve dayanıklı diğer bağlantı parçaları ile kolay kullanım ve uzun ömürlü bir çadır sistemi garanti etmektedir.

Endüstriyel&Ticari Çadırlar | Hangar Çadırları
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Endüstriyel&Ticari Çadırlar | Hangar Çadırları

Hangar çadır sistemleri, geleneksel hangar binalarına kıyasla ekonomik ve pratik çözüm sunan çadır sistemleridir. Konstrüksiyonu yüksek kalite anodize alüminyum profillerden imal edilen hangar çadırları 60 metreye kadar temiz açıklı (kolonsuz) ve yüksek mukavemetli çözümler sunar.

Spor Çadırları | Polygon Serisi
Panele Ekle
RÖDER Yapı Sistemleri Spor Çadırları | Polygon Serisi

Polygon Serisi, tenis kortları, yüzme havuzları gibi spor tesisleri için olimpik standartlarda kapalı alan çözümleri sunan çadır sistemleridir.

Panora-Kinetic FC Rüzgar Kırıcı Sistemler
Panele Ekle
Libart Panora-Kinetic FC Rüzgar Kırıcı Sistemler

Akıllı hareket mekanizması sayesinde sistem elle açılır, tek dokunuşla kapanır. Cam ile beraber hareket eden dikey yan destekler rüzgarı kesmede maksimum etkinlik sağlar. İnovatif tasarımı mekanınızda maksimum kullanım alanı sağlar. Farklı opsiyonlarla size uygun çözümler sunar.

Evolution LeanTo
Panele Ekle
Libart Evolution LeanTo

Evolution Lean-To teleskopik hareketli yapılar, binalar için ekstra kullanışlı alanlar yaratmak üzere tasarlanmıştır, içerisinin ve dışarısının rahatlığını aynı alanda 4 mevsim yaşamanızı sağlar. Manuel ve motorlu seçeneği mevcuttur. Sistem, SecurTrak™ veya raysız TeleGlide™ teknolojileriyle kolay kontrol sunar. Lean-To hareketli sistemler, uygulanacak alana ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre 3 temel modele sahiptir. Sistemi açmadan, havalandırma ve giriş sağlamak için çeşitli kapı ve pencere seçenekleri vardır.