Dış Mekân - Peyzaj - Çevre Düzenleme

Panora-Kinetic FC Rüzgar Kırıcı Sistemler
Panele Ekle
Libart Panora-Kinetic FC Rüzgar Kırıcı Sistemler

Akıllı hareket mekanizması sayesinde sistem elle açılır, tek dokunuşla kapanır. Cam ile beraber hareket eden dikey yan destekler rüzgarı kesmede maksimum etkinlik sağlar. İnovatif tasarımı mekanınızda maksimum kullanım alanı sağlar. Farklı opsiyonlarla size uygun çözümler sunar.

Evolution LeanTo
Panele Ekle
Libart Evolution LeanTo

Evolution Lean-To teleskopik hareketli yapılar, binalar için ekstra kullanışlı alanlar yaratmak üzere tasarlanmıştır, içerisinin ve dışarısının rahatlığını aynı alanda 4 mevsim yaşamanızı sağlar. Manuel ve motorlu seçeneği mevcuttur. Sistem, SecurTrak™ veya raysız TeleGlide™ teknolojileriyle kolay kontrol sunar. Lean-To hareketli sistemler, uygulanacak alana ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre 3 temel modele sahiptir. Sistemi açmadan, havalandırma ve giriş sağlamak için çeşitli kapı ve pencere seçenekleri vardır.

Evolution Freestanding
Panele Ekle
Libart Evolution Freestanding

Evolution Freestanding teleskopik hareketli yapılar, kolayca açılıp kapanmak için dizayn edilmiştir. İçerisinin ve dışarısının rahatlığını aynı alanda yıl boyu yaşamanıza olanak tanır. Manuel ve motorlu seçeneği mevcuttur. SecurTrak™ (güvenlikli ray) teknolojisi, olumsuz hava şartlarında sisteme yapısal dayanıklılık sağlar. Evolution Freestanding yapılar, uygulanacak alana ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre 6 temel modele sahiptir. Sistemi açmadan, havalandırma ve giriş sağlamak için çeşitli kapı ve pencere seçenekleri vardır.

Yeşil Duvar Sistemleri/Flexipanel
Panele Ekle
ARMADA GROUPE Yeşil Duvar Sistemleri/Flexipanel

Kentsel alanlarda sıcaklık düzenlemesi Stimülasyon biyoçeşitlilik CO2 ve ince parçacıkların emilmesi Doğal bir görünüm Ses yalıtımı Su tutma özelliğine sahip Sürdürülebilir Flexipanel önceden ekili olduğu için anlık yeşil sonuç Hafif çözümler (45 kg/m²) Esnek malzemesi nedeniyle tüm yüzey sayesinde monte edilebilir Tercihinize ve duvar duruma göre dikim Desen veya logo bitki düzenleri yapılabilir. İnsanlar, hayvanlar ve çevre için faydalıdır.

Çevre Düzenleme Elemanları
Panele Ekle
Özçete Karo Çevre Düzenleme Elemanları

Özçete Karo çevre düzenleme elemanları; muhtelif ölçülerde beton çiçeklik, sınır elemanı bulunmaktadır. Standart üretim, kumlamalı, eskitme üretim seçenekleri bulunmaktadır.

Yer Kaplaması/Timber
Panele Ekle
Ege Seramik Yer Kaplaması/Timber

Timber Serisi ile tüm iç ve dış mekanlara ahşabın kusursuz güzelliği geliyor. 2 ebat ve 4 renk seçeneği ile tüm mekanlar için ideal olan Timber, ayrıca üzerindeki özel rölyef sayesinde kaydırmazlık alternatifine sahip.

Helezon Çit Teli, Boru Direkli Tel Çit, Beton Direkli Tel Çit, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Çit Teli, Spor Saha Uygulamları
Panele Ekle
Demirhan Tel Helezon Çit Teli, Boru Direkli Tel Çit, Beton Direkli Tel Çit, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Çit Teli, Spor Saha Uygulamları

Site, ev, park, okul, fabrika vb. yapıların çevrelenmesi için kullanılan çit teli sistemleri

Çim Kaplı Tel/Dekoraçim
Panele Ekle
Demirhan Tel Çim Kaplı Tel/Dekoraçim

Dekoraçim, Demirhan Tel Çit Sistemleri & Spor Sahaları firmasının tescilli ürünü olup üretimi firma tarafından yapılmaktadır. Dekoraçim, alev almaz PVC ile 1.6 mm çift sarım galvaniz kaplı 40x40 mm göz aralıklı örgü telin bir araya gelmesiyle oluşturulan bir çit sistemidir. PVC yapay çimin özel makinelerde belirlenen ölçülerde kesilip telin arasına herhangi bir yapıştırıcı olmadan sarım gücü ile sıkıştırılması sonucu elde edilmektedir. TSE belgeli olup sağlığa zararlı herhangi bir hammadde içermemektedir.

Çit Sistemleri/Panel Çit
Panele Ekle
Demirhan Tel Çit Sistemleri/Panel Çit

Site, ev, park, okul, fabrika vb. yapıların çevrelenmesi için kullanılan ve montajı kolay panel çit sistemleri

Cam Mozaik
Panele Ekle
Betsan Mosaix Cam Mozaik

Havuz kaplamaları yüksek aşınma dayanımına sahiptir, asit ve bazlardan etkilenmez, leke tutmaz, kolay temizlenir, hijyeniktir.

Porselen Havuz Tutamak ve Kaymazları, Cam Mozaik Seramik Kaplamalar
Panele Ekle
Betsan Mosaix Porselen Havuz Tutamak ve Kaymazları, Cam Mozaik Seramik Kaplamalar

Havuz kenarında kullanılan üzeri kaydırmaz dokulu porselen asıllı tutamaklar, su emmesi düşük olup, donmaya karşı dayanıklıdır. Havuz kenarlarında insanların tutunmasını sağlayan havuz tutamağıdır. Betsan cam mozaik seramik havuz kaplamaları, yüksek aşınma dayanımına sahiptir, asit ve bazlardan etkilenmez, leke tutmaz, kolay temizlenir, hijyeniktir. Yüzme havuzu, süs havuzu, SPA, sauna, wellness ve havuz bordür panel dekor modelleri çeşitleri ile alternatif kaplama çözümleri sunmaktadır.

Kent Mobilyaları/Escofet
Panele Ekle
Fibrobeton Kent Mobilyaları/Escofet

Beton, ahşap, metal, korten çeliği ve LDPE malzemeleri kullanılarak şehrin estetiğinin ve konforunun modern mimari akımı ile sağlanması hedeflenmektedir. Bu kapsamda ürün yelpazesinde banklar, çiçeklikler, zemin kaplamaları, ağaç altı ızgaraları, sınır elemanları, masalar, çöp kovaları, aydınlatma elemanları, bisiklet parkları ve çeşmeler bulunmaktadır.

Kompozit Kent Mobilyaları
Panele Ekle
Kompozit Kimya Kompozit Kent Mobilyaları

Kompozit ürünler camelyaf takviyeli doymamış polyesterden (CTP) oluşan kompozit hamuru ile üretilir, ilk hazırlanma aşamalarında sıvıdırlar. Isıtıldıklarında ise katılaşıp sert, bükülmez ve katı bir forma kavuşurlar. Bu yüzden termoset plastikler yüksek sıcaklıklarda deforme olmazlar, aşınmaya ve diğer zorlu çevre şartlarına karşı dayanıklıdırlar. Kompozit banklar, basketbol potaları, yol sınır elemanları, stadyum koltukları, direk dibi korumaları

PVC Membran
Panele Ekle
Onart Yapı PVC Membran

Membran yapılar, dayanıklı hafifliğiyle mekanların üst örtü ve cephe çözümlerinde estetikle işlevselliği birleştirir. Onart, Katalonya Teknik Üniversitesi (İspanya), Membran Kabuk Teknolojileri Enstitüsü ( Almanya) işbirlikleriyle teknolojik ve etkileyici membran üst örtüler projelendirmekte ve uygulamaktadır.

Ferforje Mobilya ve Aksesuarlar
Panele Ekle
Fatih Profil Ferforje Mobilya ve Aksesuarlar

Soğuk demirin ısıtılması ile dövme ve şekillendirme kalıplarında, el ve makine işçiliğiyle, uygulanarak demir estetik form verilerek standart ferforje demir parçalar üretilmektedir. Bu modeller kaynak ile birleştirilerek veya bilgisayar ortamında gelen teknik çizimler doğrultusunda tüm mekânlar için estetik ve şık ferforje mobilya ve aksesuarlar oluşturulur.

Ferforje Korkuluklar
Panele Ekle
Fatih Profil Ferforje Korkuluklar

Soğuk demirin ısıtılması ile dövme ve şekillendirme kalıplarında, el ve makine işçiliği uygulanarak demir, estetik form verilerek standart ferforje demir parçalar üretilmektedir. Bu modeller kaynak ile birleştirilerek veya bilgisayar ortamında gelen teknik çizimler doğrultusunda montaja hazır korkuluk panelleri oluşturularak iç/dış mekanlar için estetik ve şık ferforje korkuluklar oluşturulur.