Mutfak Tezgahları, Dolap Kapakları, Masa Tablaları

Marka: Berk Lamicolor Mutfak Tezgahı

Mutfak tezgahları; 28-30-38 mm kalınlıklarda yeşil sunta / MDF / sunta / marin kontra üzeri; ön yüzü Lamicolor laminat arka yüzü Lamicolor balans laminat ile preslendikten sonra alın kısmı istenen radüs formlarına (postforming) uygun şekilde üretilmekte ve firmanın İstanbul stoklarından teslim edilmektedir. Lamicolor laminat mutfak tezgah renklerini yeni trend renk koleksiyonu arasından seçilebilir. Mutfak tezgahı boy ölçüleri: 280 / 366 / 410 / 420 cm - En ölçüleri: 61 cm standart en ya da istenilen en ölçüsünde üretilebilir. Dolap kapakları ve masa tablaları; 18 – 38 mm arası kalınlıklardaki sunta/MDF/kontra üzeri ön yüzü Lamicolor laminat arka yüzü Lamicolor balans laminat ile preslendikten sonra kenarlar kısımları isteğe uygun PVC /metal / ahşap kenar bantları ya da radüs formlarında ve istenilen ölçülerde (sipariş üzerine) üretilmektedir. Lamicolor laminat geniş renk yelpazesi arasından seçim yapılabilir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Mutfak Tezgahları, Dolap Kapakları, Masa Tablaları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Banyo-mutfak tezgahları, mutfak-banyo dolap kapakları, ev-ofis-okul masaları, laminat bar tezgahları, hastane mobilyaları, dinlenme tesisleri, laboratuarlar, depo rafları, büyük mağazaların ürün rafları, bekleme salonları, ofis mobilyaları, masa tablası, fuar standları, fastfood masaları, oyun salonları, yat-tekne-gemi dekorasyonları, kontrol panelleri, süpürgelikler, hastane ve okullar için çarpma bantları

Lamicolor laminat mutfak tezgahları çizilmeye, aşınmaya, darbeye dayanıklıdır.
HPL plaka laminatlardan üretildiğinden antistatiktir, antidusttır (toz tutmaz), sigara ateşi ve aleve dayanıklıdır. Aşınma ve leke tutmama özellikleri maksimum değerler taşır. Hijyen ve steril şartlar sunar. Ultraviyole ışınlardan ve asitlerden etkilenmez. Temizlik ve bakım konusunda masraf gerektirmez. Rutubete dayanıklıdır.

EN 438, EN 12721, ISO 1183, CATAS