Kuvars Esaslı Kompoze Taş Mutfak Tezgahları

Marka: Silestone, Dekton

%93 doğal kuvarstan oluşan Silestone, 100’ün üzerindeki rengi ve üç farklı yüzeyiyle dünyanın lider kuvars yüzey markasıdır. Yüksek leke, darbe, çizilme direnci ve su emmeyen gözeneksiz yapısı sayesinde bakımı çok kolay olan Silestone mutfak, banyo, otel, restoran ve laboratuvar gibi yüksek beklentili yapılar için son derece uygundur. Hiçbir sentetik bağlayıcı kullanılmadan tamamen doğal malzemeden üretilen Dekton ultrakompakt yüzeyler, zamanla solmaz, yıpranmaz, sararmaz ve ilk günkü formunu kaybetmez. Yüksek ısılara dayanması, kimyasal maddelerden etkilenmemesi, çizilme ve sıvılara karşı dirençli olması sayesinde mutfak tezgahları için ideal malzemedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Kuvars Esaslı Kompoze Taş Mutfak Tezgahları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Silestone: Mutfak tezgahları, arka paneller, eviyeler, banyo tezgahları, lavabolar, duş tekneleri, duvar kaplamaları, zeminler, merdivenler, eşikler, süpürgelikler, mobilyalar gibi farklı bir çok alanda kullanılabilir.
Dekton: Mutfak tezgahları, iç dış zeminler, duvar kaplamaları, merdivenler, bina dış cephe giydirmeleri, yüzme havuzu içi ve çevresi gibi birçok farklı uygulamada kullanılabilir.
Silestone ve Dekton yoğun yaya trafiği olan alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller ve havaalanları gibi mekanlar için de çözümler sunmaktadır.

Silestone:
Yüksek çizilme, darbe, leke, sıvı emme direnci
12, 20 ve 30 mm. kalınlık
304x138 cm plaka ölçüleri
25 yıl garanti

Dekton:
Yüksek çizilme, darbe, leke, sıvı emme, UV ve ısı direnci. Genleşme ve solma yoktur. Alev almaz.
8, 12, 20 mm kalınlık
320x144 cm plaka ölçüleri
10 yıl garanti

Greenguard, Greeanguard Gold, NSF, LGA, ISO 14001, EPD, CradletoCradle

Çiftçi Tower, Acarblu, Emaar, Quasar, Antteras, Spine Tower, Quen İstinye, Antorman, Siyahkalem Köy, Bakü Haydar ALiyev Havaalanı, Coca Cola Genel Müdürlük, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kahve Dünyası, Orya Park, Uptown İncek, Nevbançe Konutları, Konar Prestij, Mistral Tower, Kaplankaya Project, Nlatis Residence, Nayman Suites, Teona, Borgo, Rönesans Yozgat-Adana-Elazığ-Bursa-İstanbul Şehir Hastaneleri, Park Avenue-YDA, Avrupa Evleri