Prefabrike Yapılar

Vefa Zırhlı Kabin Sistemi

Saldırılara açık ve can güvenliği riski taşıyan bölgelere özel üretilen yaşam konteynerleridir. Zırhlı Sistem, askeri binalar, elçilikler, konsolosluklar, banka merkezleri, karakollar, polis merkezleri, uluslararası toplantı merkezleri, özel sektör ve devlet kurumları gibi birimlerde içeride bulunan personelin can güvenliğini ve rahat bir ortamda çalışmasını sağlamak amacıyla tercih edilen konteynerlerdir. Donanımları, iç dizaynları ve güvenlik standartları kullanılacağı alanın tehdit seviyesine göre belirlenir. Yerleşim bölgelerine uzak alanlarda kullanılan Zırhlı Sistem yaşam konteynerleri, güneş paneli, yakıt pili ve lityum pili eklemeleri ile enerjiden bağımsız olarak kullanılabilir.

Vefa Vekonant Katlanır System

Islak hacimli çekirdeğe sahip, uluslararası nakliye standartlarına uygun olarak geliştirilmiş yaşam konteyneridir. Uluslararası nakliye standartlarına uygundur. Katlanabilir olması sayesinde, 1 tırda aynı anda 6 adet taşınabilir. 4 kişilik bir ekiple çok hızlı bir şekilde kurulur. Gerektiğinde birleşimli ve çok katlı olarak da üretilebilir. Neopan teknolojisinin sağladığı yüksek izolasyon değerleri ile farklı iklim bölgelerinde aranan izolasyon değerlerinin yakalanmasını sağlar.

Vefa Vekonas Katlanır Sistem

Tek odalı katlanabilir yaşam konteynerleridir. Benzer ebatlara sahip mevcut demonte konteynerlere göre 10 kat daha hızlı kurulur. Uluslararası nakliye standartlarına uygundur. Katlanabilir olması sayesinde, 1 tırda aynı anda 12 adet taşınabilir. 2 kişilik bir ekiple çok hızlı bir şekilde kurulur. Neopan Teknolojisinin sağladığı yüksek izolasyon değerleri ile farklı iklim bölgelerinde aranan izolasyon değerlerinin yakalanmasını sağlar.

Vefa Demonte Sistem Konteynerler

Demonte Sistem konteynerler, monoblok bir konteynerin tüm özelliklerine sahiptir. Bu özelliklere ek olarak demonte olarak sevk edilebilme ve kullanılacağı alanda basit tekniklerle kurulum özelliğine sahiptir. Demonte sevk ve basit kurulum özelliğiyle nakliye maliyetlerini büyük oranda azaltır. Neopan teknolojisinin sağladığı yüksek izolasyon değerleri ile farkı iklim bölgelerinde arana izolasyon değerlerinin yakanlanmasını sağlar.

Vefa Fibercement Panel Sistem

Fibercement Panel Sistem, şantiyelerde ofis, yatakhane, yemekhane, WC-duş ve sosyal tesis gibi amaçlarla kullanılan binaların yapımında tercih edilmektedir. Fibercement Panel Sistem binaları, pres panel ve karkaslı panel olarak üreten Vekon, pres panel binaların duvarlarında EPS, karkaslı panel binaların duvarlarında müşterilerinin tercihine göre EPS, taşyünü ya da camyünü kullanır.Çatılarda kullanılan makasları ve çok katlı binaların kat aralarındaki döşemeleri Profacto teknolojisi ile tamamen kaynaksız ve cıvata bağlantılı olarak üretir. Vekon Fibercement Panel Sistemle inşa edilen prefabrik yapılar, birden fazla kurulum ve demontaj özelliğine sahiptir. Bu özellikler, prefabrik yapıların daha hızlı kurulmasına olanak tanır ve büyük bir ekonomik avantaj sağlar.

Doğu Karadeniz Prefabrik Prefabrike Sanayi Yapıları

Kolon, makas, aşık, dere, kiriş, döşeme ve cephe elemanlarından oluşan prefabrike betonarme yapılar muhtelif yerlerdeki (Trabzon, Erzurum, Iğdır) üretim tesislerinde imal edilmektedir.. Ürünlerin imalatında C.30-40 betonu ve çelik kalıplar kullanılır. Verilecek uygulama projelerine göre yapılan üretimler işyerlerine nakledilerek monte edilirler.

Paysa Prefabrik Prefabrik Şantiye Yapıları

İnşaat projeleri mobilizasyonları, madencilik tesisleri gibi çok sayıda çalışanın geçici, güvenli ve konforlu bir barınma ve çalışma alanına ihtiyaç duyduğu durumlarda ekonomik ve doğru çözümlerden biridir. Prefabrik şantiyeler genelde asgari olarak, ofis, yatakhane, yemekhane, depo, atölye gibi binalardan oluşur. Bu binalar için işin ve sahanın özelliklerine göre uygun olan prefabrik şantiye yapıları seçilmelidir. Yol şantiyeleri gibi sık yer değiştirecek şantiyeler için konteyner tipi prefabrik şantiyeler daha uygun olacakken işin süresi bir iki yıl olan pek çok şantiye için modüler prefabrik şantiyeler daha doğru bir seçim olacaktır.

Paysa Prefabrik Germe Yapılar

Germe yapı; çelik konstrüksiyon üzerine branda kaplanarak oluşturulan yapılardır. Çelik iskeleti galvanizli olup, paslanmaya karşı üstün mukavemet sağlıyor. Yapının kaplama malzemesi olarak kullanılan ithal branda, yapının kullanım amacına göre ışık geçirgen ya da geçirmeyen brandalardan özel olarak seçilir. Işık geçirgen branda kullanıldığında gün ışıkları iç kısma geçirildiğinden yapının aydınlatma giderleri azalır. Güneş geçirmeyen brandalar ise sıcak bölgelerde yapının iç kısmının daha serin kalmasını ve askeri uygulamalarda yapının iç kısmının kamufle edilmesine imkân vermektedir. Gerektiğinde yalıtımlı olarak üretilebilmektedir.

Paysa Prefabrik Modüler Prefabrik Bina

Paysa modüler prefabrik binalar; fabrikada üretilip, kullanılacağı yerde önceden hazırlanacak bir beton kaide üzerine taşınarak birleştirilen parçalardan oluşur. İstenildiği zaman sökülerek başka yerde tekrar kurulabilir ve gerektiğinde büyültülüp, küçültülebilir. Her türlü kullanım amacına ve yerleşime uyarlanabilir. Kullanım yeri ve amacına göre ısı yalıtımı ve doğal aydınlatmada istenilen değeri uygulama imkanı vardır. Prefabrike ve modüler bir yapı sistemi olduğundan imalatı, sevkiyatı ve montajı çok kısa sürede tamamlanır ve zamandan kazandırır.

Paysa Prefabrik Konteyner

Konteynerler; kutu şeklinde tasarlanmış, taşınabilen, kapı, pencere ve oda duvarlarını içeren, elektrik ve sıhhi tesisatı tamamlanmış kendi içinde yeterli, gerektiğinde üstüste de yerleştirilebilen, farklı kullanım amaçlarına uygun olarak üretilen yapılardır.

Bozgün Konteyner Prefabrik Ev

Çelik konstrüksiyonlu prefabrik yapılar, modern tasarımları ve anahtar teslim projeleriyle ihtiyaca en uygun şekilde hızlı imalat ve montaj prensibiyle hazırlanmaktadır. Prefabrik ofis ve şantiye binaları, evleri Bozgün Ltd. güvencesiyle düşük maliyette, kaliteli malzemeyle satın alabilirsiniz. Anahtar teslim hazırlanan projeler diğer tüm ürünlerde olduğu gibi müşteriye özel projelendirerek montajı yapılmaktadır.

Bozgün Konteyner Özel Tasarım Karavan, Mobil Konteyner

Karavanlar (Mobil Konteynerler) yol şantiyelerinde ya da çok sık yer değiştiren ünitelerde özellikle kullanılmaktadırlar. Alt şasesi güçlendirilmiş konteynerlerin, özel olarak imal edilmiş römork üzerine montajlanmasıyla yapılmaktadır.

Bozgün Konteyner Konteyner

Bozgün Ltd., yatakhane, ofis, salon, yemekhane, mutfak, depo, ilk yardım, personel soyunma, duş, WC, jenaratör kabini, çamur tankı gibi farklı amaçlarla kullanılabilecek konteynerleri özel olarak tasarlayıp üretimini yapmaktadır.

Öztiryakiler Konteyner Tipi Seyyar Sahra Ürünleri

Konteyner tipi mutfak, konteyner tipi fırın, konteyner tipi su arıtma sistemleri, konteyner tipi çamaşırhane, konteyner tipi duş ve tuvalet sistemleri

RÖDER Yapı Sistemleri Spor Salonu Çadır Sistemleri

Orta ve büyük çaplı spor salonları düşünülerek tasarlanan yapılarımız; hemen her türlü spor aktivitesine ev sahipliği yapabilecek nitelikte üretilmektedir. Türkiye’de örneklerini gerçekleştirdiğimiz spor salonu yapılarımız; yüksek mukavemette kar yükü ve rüzgar gücüne dayanıklı, kolayca taşınabilir ve uzatılabilir formlarıyla kolonsuz temiz açıklık özelliğine sahiptir. Giyinme-soyunma odaları, WC ve duş, yönetim odası, tribün, zemin, aydınlatma, havalandırma ve çeşitli dış cephe seçenekleriyle yapılarımız ihtiyaca göre kişiselleştirilebilmektedir.

RÖDER Yapı Sistemleri Alüminyum Çadır Sistemi

Geçici kapalı ihtiyaçlar için kapalı çözümlere kısa sürede ulaşmanızı sağlar. 1 günlük etkinlikten, yıllarca kullanılabilecek depo çadırlarına kadar kiralama ve satış opsiyonları sunulmaktadır. 40.000 m²’den fazla kiralık çadır stoğuyla hizmet verilmektedir. İhtiyaçlara yönelik satış için üretimler yapılmaktadır. Alüminyum ve çelik seçenekleri, yüksek kalite standartlarıyla kalıcı yapı sahibi olmak mümkündür. Taşınabilir, modüler özellikleri sayesinde kolay kurulum ve esnek ölçü imkânı.