Havuz

Ege Seramik Yer Kaplaması/Timber

Timber Serisi ile tüm iç ve dış mekanlara ahşabın kusursuz güzelliği geliyor. 2 ebat ve 4 renk seçeneği ile tüm mekanlar için ideal olan Timber, ayrıca üzerindeki özel rölyef sayesinde kaydırmazlık alternatifine sahip.

Betsan Mosaix Cam Mozaik

Havuz kaplamaları yüksek aşınma dayanımına sahiptir, asit ve bazlardan etkilenmez, leke tutmaz, kolay temizlenir, hijyeniktir.

Betsan Mosaix Porselen Havuz Tutamak ve Kaymazları, Cam Mozaik Seramik Kaplamalar

Havuz kenarında kullanılan üzeri kaydırmaz dokulu porselen asıllı tutamaklar, su emmesi düşük olup, donmaya karşı dayanıklıdır. Havuz kenarlarında insanların tutunmasını sağlayan havuz tutamağıdır. Betsan cam mozaik seramik havuz kaplamaları, yüksek aşınma dayanımına sahiptir, asit ve bazlardan etkilenmez, leke tutmaz, kolay temizlenir, hijyeniktir. Yüzme havuzu, süs havuzu, SPA, sauna, wellness ve havuz bordür panel dekor modelleri çeşitleri ile alternatif kaplama çözümleri sunmaktadır.

SAUNADEKOR SPA SOLUTIONS Yüzme Havuzu, Terapi Havuzu, Hidromasaj Havuzu, Ayak Havuzu Tasarım, Proje, Uygulama ve Donanımları

Spor, sağlık, eğlence amaçlı havuzlar yeni tasarımlarla ve tekniklerle fonksiyonel özellikleri değiştirilerek, kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda yeniden şekilleniyor. Amacına uygun tasarlanan yüzme havuzları, Talassoterapi havuzları, hidromasaj havuzları, flotation havuzu, Kneipp ayak havuzu kullanıcılara yeni heyecanlar katıyor. Hizmetlerimiz; Wellness ve SPA ana konsepti geliştirme hazırlık ve ön etüd-proje çalışmaları, kesin proje, uygulama projeleri, teknik şartnameler, metraj, keşif, maliyet analizi uygulama ve anahtar teslim

Hedef Havuz Prefabrik Havuz Sistemi/Zeus Skimmer Panel Havuz

İstenilen büyüklükte havuz yapma imkanı sağlar, çocuk havuzundan villa havuzlarına, yarı olimpik havuzdan olimpik havuzlara ve daha büyük serbest ölçüde havuz yapma imkanı sağlar. Size form serbestliği tanır, istediğiniz dizaynda üretim yapılabilme imkanı verir, hayallerinizdeki havuza istediğiniz modelde sahip olabilme imkanı sağlar.

Kaleseramik Havuz Seramikleri/Flexi

Sadece Kalebodur tarafından sunulan Flexi Serisi porselen havuz kaplamaları, projeleri yepyeni avantajlarla buluşturuyor. Esnek ebat ve profilli özelliklerini bir arada sunan ürünler. 20 cm’den 41 cm’ye kadar olan her ebatta havuz kenarı betonarme kesitine uygun tek parça tutamakla çözüm sunan havuz tutamak ve köşe parçaları. Olası kalıp uygulama hatalarına karşı kesin çözüm. Profil kısmının kesilebilirliği sayesinde istenen ölçüde havuz tutamakları. Kendinden eğimli. Havuzlar için geliştirilmiş gerçek porselen ile daha hijyenik.Teknik açıdan işlevsel, estetik açıdan etkileyici seçenekler.

Kaleseramik Havuz

Kalebodur hijyenin ve işlevselliğin önem kazandığı havuzlarda her türlü çözümü sunabilen özel parçalarıyla projelere hizmet veriyor. Porselen olarak üretilen, dayanıklılığı, ergonomisi ve hijyen kolaylığı sağlamasıyla tercih sebebi olan havuz ürünleri; olimpik boyutlardan özel proje boyutlarına kadar her çeşitte havuz projesinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Şantiyelerdeki beton hatalarını kapatarak, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlayan Flexi serisi bu özellikleriyle Avrupa ve Türkiye’deki tek ürün olma özelliğine sahiptir.

Dipaz - Isımak Rotorlu Tip Isı Geri Kazanım ve Nem Alma Cihazı

Dipaz DNA serisi nem alma cihazında zeolit ve slikajel kaplı ince gözenekli rotor (tekerlek) ve fan bulunmaktadır. Nemli hava dönen rotordan geçirilir. Nem, zeolit ve slikajel tarafından tutulur ve diğer taraftan kuru hava elde edilir. Rotor tekrar nem absorbe edebilmesi için her dönüşte rejenere edilir. Rejenerasyon havası dışarı atılır. Kompresör ve çevreye zararlı gaz içermez. İkame nem alıcılar düşük ve yüksek sıcaklıklarda ekstra ısıtma veya soğutma gücüne ihtiyaç duyarken, Dipaz DNA nem alıcılar bu sıcaklıklarda ekonomik olarak çalışır.

Neta Havuz Otomatik Havuz Robotu/Süpürge Otomatik Tigershark 2

Evsel ve ticari havuzlarda taban ve duvar temizliği yapabilme özelliğine sahiptir. Pislikler kartuşta tutulur ve süpürgenin kartuşu bahçe hortumu ile tazyikli suyla kolaylıkla yıkanıp temizlenebilir. Evsel havuzlarda havuz bakıcısı bulundurma zorunluluğu ortadan kalkar, ticari havuzlar için ise büyük zaman tasarrufu sağlar.

Neta Havuz Cam Mozaik

Mozaik konusunda ithalatçı ve üretici kimliği taşıyan Neta Havuz, kaplamalar konusunda birçok alternatifi bünyesinde bulundurmaktadır. Yüksek stok, renk ve ürün çeşitliliği sayesinde her türlü projenin ihtiyacını çok avantajlı fiyatlar ile karşılama kapasitesi olan firma; projelerin her türlü desen, bordür ve yazı talebini sipariş üzerine yapabilmekte, istenilen renk ve dizaynı uygulayabilmektedir.

Neta Havuz Tuz Klor Jeneratörü

Tuz jeneratörleri havuz dezenfeksiyonunda elektroliz yöntemiyle klor üreten alternatif bir yöntemdir. Elektroliz yöntemi, tuzlu su çözeltisini elektroliz hücresinin içerisinden geçirerek sudaki sodium chloride(tuz)'i ,suda çözündüğü zaman sıvı klor (sodyum hipoklorit) haline gelen klor gazına dönüştürür. Klor üretimi titanium elektrodlarla sağlanmaktadır. Şeffaf elektrod haznesi sayesinde klor üretimi gözlenebilmektedir. Güvenli ve çevre dostu bu teknolojinin getirdiği avantajlar, havuz otomatik olarak dezenfekte edilir, klor depolama ve kullanımında azalma, temiz, güvenli ve berrak su, tuzlu su gözleri tahriş etmez ve cildi kurutmaz.

Neta Havuz Ozon Jeneratörü

Ozon çevre dostu olarak kabul görmüştür ve en güçlü oksitleyicilerden biridir. Ozon etkili ve hızlı bir şekilde sudaki bakterileri ve virüsleri öldürür.Ozon jeneratörünün kullanımının çok sayıda avantajları vardır.Doğru uygulandığında kullanıcılar % 70-80 oranında daha az havuz kimyasallarına ihtiyaç duyacaklardır. Havuzun işletme maliyetini kısa ve uzun vadede büyük ölçüde düşürmektedir. Ozon jeneratörünün ülkemizde yüzme havuzu dezenfeksiyonunda kullanımı yaygınlaşmış olup, akvaryum ve gölet gibi projelerde de tercih edilmektedir. Bunun en canlı örneği de dünyanın en büyük tematik İstanbul (Florya) Akvaryumundaki balıklar ''Waterfun Ozon Jeneratörleri'' ile yaşamaktadır.

Neta Havuz Mermer Izgara, Tutamak, Kaymaz Yer Karosu

POOLSTONES serisi mermer ızgara, tutamak ve kaymazlar estetiği uygun fiyatlarla buluşturuyor.Doğallığı havuzlara yansıtmak isteyen, plastiğin yapaylığından sıkılmış ve arayış içierisinde olanlar için ideal bir ürün. Üç farklı mermer tipinden alternatifli olarak üretilmiş ızgara, tutamak, kaymaz ve yer karolarında mermerin kaymazlığını önlemek için kumlama işlemi gerçekleştiriliyor. Ayrıca uygulalan farklı işlemler ile taşın daha sonra kimyasala karşı korozyona uğrama ihtimali ortadan kaldırılıyor. CNC makinaları ile projeye uygun istenilen her şekilde kesim yapılabiliyor ve bu sayede tüm havuz tiplerinde, butik işlerde ürünler rahatlıkla kullanılabiliyor.Farklı modellerde üretilmiş ızgaraların tümünde su akışı TSE normlarını sağlayacak şekilde gerçekleşiyor. Ürünün baskı ve darbelere dayanıklı, yüksek mukavemetli oluşu ve korozyona uğramaması uzun yılar değişime gerek kalmadan kullanılabilmesini sağlıyor.

Neta Havuz Paket Havuzlar

Azuro Model: Özel dayanıklı ambalaj ve hepsi bir pakette 0,35 mm kalınlığında yüksek kalitede beyaz duvar, mavi ve dalga desenli liner, yapısı ve korozif önleyici kaplaması ile yüzey altı veya yüzey kurulumuna imkan tanır. İbiza Model: Yüzme havuzunun yapısı ,havuz duvarları; çinko kaplı kalın metal metal levhalar biraya getirilerek oluşturulmuştur.Havuzun toprak ile temas ettiği bölümler özel antikorozif plastik katmandan oluşturulmuş olup uzun dönem çalışma garantisi sunar. Yüzme havuzunun iç yüzeyi yüksek kaliteli UV sabitleştirici katmandan oluşmaktadır.

Neta Havuz Havuz Kimyasalları

Havuzun suyunu dengede tutmak ve su analizlerine bağlı olarak kimyasal eklemek gerekir. Bu denge, hem sudaki mikroplara karşı, hem de suyun berrak ve parlaklığı açısından önemlidir.En sık yapılan analizler Ph ve klor testleridir. Havuzun bu değerlerini uygun parametrelerde tutmak için; haftalık, günlük, gerektiğinde günde birkaç kez, çevre şartlarına ve kullanıma bağlı olarak yapılması gerekir. Yüzme havuzu kullanıcıların sağlığı için, test sonuçlarına göre gerekli kimyasalları mutlaka havuza uygulamak gerekir. Özellikle de kullanılan kimyasalların seçiminde T.C Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına dikkat edilmelidir.

Oran Mimarlık Tabakalı Tutkallı Ahşap Sistemler

Tabakalı tutkallı ahşap kirişler, 4 cm kalınlığındaki ladin ve larch kalasların fabrika ortamında fırınlanması, sınıflandırılması, fabrikasyon kurtağzı ile uzatılması, düz veya eğrisel kalıplara yerleştirilmesi ve hidrolik preslerde sentetik tutkal kullanılarak üst üste birleştirilmesiyle imal edilmektedir. Düz veya eğrisel şekillerde üretilen kirişlerin oyma, açısal kesim veya profilleme işlemleri bilgisayar kumandalı makinalarda yapılmaktadır.