Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Assan Panel

Firma Hakkında

1990 yılında Kibar Holding A.Ş.’nin bir kuruluşu olarak faaliyetlerine başlayan Assan Panel Sanayi ve Ticaret A.Ş. 4.000.000 m²/yıl sandviç panel kapasitelii ilk fabrika yatırımını Tuzla - İstanbul’da yapmıştır.

Müşterilerinin yoğun ilgisi ve beğenisiyle 2004 yılında 3.000.000 m²/yıl kapasiteli İskenderun fabrikasının, 2009 yılında 3.000.000 m²/yıl kapasiteli Balıkesir fabrikasının yatırımını yaparak toplam kurulu fiili kapasitesini 10.000.000 m²/yıl'a çıkarmıştır.

Assan Panel; 2010 yılından bu yana 8.500.000 m²'lik üretimden satışlarıyla Türkiye ve Dünyada benzerine az rastlanan %85'lik rekor kapasite kullanım oranına ulaşmıştır.

Yüksek güvenlik standartlarında ve çevreye duyarlı üretim anlayışıyla,yangın güvenliği sağlayan; poliüretan, PIR (poliizosiyanurat), taşyünü yalıtım malzemelerini ürünlerinde kullanarak sürdürülebilir binaların oluşturulmasına katkıda bulunmaktadır.

2010 yılında Assan Panel Boya tesisleri yatırımını yaparak Coil coating / Rulo Boyama teknolojisiyle yüksek kaliteli boyalı metal üretimine başlamıştır.

Assan Panel; kaliteli, güvenli, yangına karşı dayanıklı ürün gamını üretmenin yanın da ürünlerinin uygulanmasını da önemsemiştir; yetkin ve profesyonel bayilik ağını yurt içi ve yurt dışında başarılı bir şekilde oluşturarak kaliteli servis anlayışını sınırlarımız ve ötesine taşımıştır.

Kalite Anlayışı ile bulunduğu sektöre yön veren Assan Panel; üretim, satış, satış sonrası hizmetler süreçlerini kapsayan kalite anlayışını ISO 9001:2008 belgesini 2006 yılında alarak tescilletmiştir.

2009 yılında TS EN 14509/AC:2009-TSE belgesinin sahibi olarak; ham madde, üretim prosesleri, sevk süreci dahil olmak üzere tüm kalite kontrol süreçlerini güvence altına almıştır.

Sürdürülebilirlik yaklaşımına verdiği önem ve çevre duyarlılığının doğal sonucu olarak ISO 14001 çevre yönetim sistem belgesini 2012 yılında almıştır.

Assan Panel Kalite anlayışı; sınırlarımızın dışında da Gost-Rusya ve Ukr-Sepro/Ukrayna kalite sertifikaları ile tescillenmiştir.

Sandviç panel pazarının en çok tercih edilen markası olan ve Türkiye'de katma değer sağlamayı amaç edinen Assan Panel dünyanın her tarafına ihracat yapmaktadır. İhracat yapılan başlıca ülkeler; Fransa, Almanya, Hollanda, İngiltere, Bulgaristan, Romanya, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Yunanistan, Cezayir, Kazakistan, Türkmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Ürdün,  Moldova, Makedonya, Hırvatistan, Kosova, Mısır, Tacikistan, Etiyopya ....

Assan Panel Ürünleri

Assan Panel

Teklif İste

Gönder