Yapı Tipolojilerinde Malzemeler

Asma Sehpa
Panele Ekle
İkona Tasarım Asma Sehpa

Koltuk kollarına asmak üzere tasarlanmış, ayarlanabilir genişlikte sehpa.

Lambalı Çocuk Pufu
Panele Ekle
İkona Tasarım Lambalı Çocuk Pufu

Yan tarafında sabit bir aydınlatma ile depolama amaçlı kullanılabilecek bir haznenin bulunduğu çocuk pufu.

Mermer Sehpa
Panele Ekle
İkona Tasarım Mermer Sehpa

Geometrik metal ayak üzerine oturtulan mermer tabladan oluşan sehpa.

Çanak Lambader
Panele Ekle
İkona Tasarım Çanak Lambader

El işçiliği ile şekillendirilmiş tasarım lambader.

Turkuvaz Cumbalı Dresuvar
Panele Ekle
İkona Tasarım Turkuvaz Cumbalı Dresuvar

Duvara monte dresuvar.

Pabuç Ayak Toplantı Masası
Panele Ekle
İkona Tasarım Pabuç Ayak Toplantı Masası

Metal pabuç ayakların fark yarattığı masa.

Çapraz Büfe
Panele Ekle
İkona Tasarım Çapraz Büfe

Kutu profil paslanmaz çelik ayaklar üzerinde yükselen, üzeri geometrik desenli saklama ünitesi.

Sergilik
Panele Ekle
İkona Tasarım Sergilik

Kulanım rahatlığı açısından yerle olan ilişkisi kesilerek yüksek ayaklar üzerinde tasarlanan, 8 bölmeli sergileme ünitesi.

Hazneli Berjer
Panele Ekle
İkona Tasarım Hazneli Berjer

Masif kayın üzeri naturel cilalı ve kumaş kaplı koltukta öncelikli olarak rahatlık esas alındı. Koltuk, simetriyi bozmak amaçlı ve rahat oturum için tek kollu olarak düşünüldü. Tek taraflı kolun boyutları genişletilerek buraya bir de hazne eklendi. Böylece bu kolun hem sehpa hem de depolama amaçlı kullanılabilmesi amaçlandı.

Aydınlatmalı Çalışma Masası
Panele Ekle
İkona Tasarım Aydınlatmalı Çalışma Masası

Tasarımda, depolama işlevi olan çekmecelerden başka zamanın yazıcı, tarayıcı gibi ekipmanı da göz önüne alındı ve yer ayrıldı. Tasarımın en yenilikçi tarafı ise yandaki ayaklardan birinin yukarı uzayarak çalışana soldan ve ısı vermeyen ışık temin edilebilmesi oldu.

Polikarbonat Kilitli Levha
Panele Ekle
NETA Mimarlık Polikarbonat Kilitli Levha

DanPal yarı saydam kilitli panel sistemini geliştiren ilk firmadır. Her türlü bina için özgün gün ışığı çözümleri üretmektedir. Otuz yıldan uzun bir süredir Danpal’ın sistemleri dünyanın dört bir yanında ticari, eğitim, ulaşım, sağlık, spor ve yüksek teknoloji endüstrilerini kapsayan mimari projelerde kullanılmaktadır. DanPal çözümleri asgari düzeyde bakım gerektirir ve mükemmel bir enerji tüketim kontrolü sunarak, kullanıcıya ömür boyu tasarruf sağlar.

Polikarbonat Çatı Sistemi
Panele Ekle
NETA Mimarlık Polikarbonat Çatı Sistemi

Çeşitli türdeki su yalıtımlı yarı saydam yapıların üzerine veya altına kurulmaya uygun çeşitli tasarımlar sunan bir sistem olan Danpal® Çatı Sistemi ile gün ışığını başka bir seviyeye taşıyın. Sistemin mühendislikteki ve tasarımdaki esnekliğini polikarbon veya alüminyumdan imal edilmiş geniş çeşitliliğe sahip geçmeli ve su yalıtımlı konnektörler sağlamaktadır.

Polikarbonat Cephe Sistemi
Panele Ekle
NETA Mimarlık Polikarbonat Cephe Sistemi

DanPal mekanik kilitli polikarbon cephe kavramını ilk kez tanıtarak öncülük ettiği günden bu yana, ürettiği sistemlerde öne çıkan teknik ve estetik özelliklerle mimarlık dünyasında fırtına gibi esiyor. Renkler, bitişler ve özel efektler içeren geniş malzeme yelpazesi, son derece yaratıcı seçenekler sunmaktadır. DanPal Tek Katmanlı Cepheler farklı yapı tipleri için çeşitli konfigürasyonlarda sunulan su yalıtımlı yarı saydam sistemlerdir. Mükemmel bir cephe söz konusu olduğunda kilit nokta dengenin sağlanmasıdır. Aşırı gün ışığı, istenmeyen parlamalara ve rahatsız edici bir ortam sıcaklığına neden olur. Esneklik, şeffaflık ve ton nitelikleri açısından camdan daha üstün malzemeler kullanan DanPal her tür cephede ışık ve ısı dinamikleri arasında mükemmel bir denge kurar.

Gölgelendirme Sistemleri
Panele Ekle
NETA Mimarlık Gölgelendirme Sistemleri

Güneşin mimari yapılardaki kontrolünü sağlamak, konforlu bir yaşamın gerekliliklerinden. Yapıların farklı alanlarında kullanılabilen güneş kontrolü de mimari bir ihtiyaç. Ve bunu karşılayabilmek için yapılması gereken ilk şey binanın konumuyla kullanım alanları ilişkisinin, yani yönünün dikkate alınması. Mimari yapılara uygun gölgelendirme projeleri üretebilmek için gölgelendirme sistemi tasarlarken güneşin ve rüzgarın yönü, şiddeti, mimari yapı ve üslup, yapı statiği, kullanıcıların şahsi tercihleri ve estetik beğenileri göz önünde bulundurulmalı. Tüm hava koşullarında kullanılabilen ve gerektiğinde etrafı kapatılıp iç mekan konforunda kullanılabilen sistemlerden biri; raylı tente. Doğru projelendirildiğinde de bu sistemler cazibe yaratan, cepheyi hareketlendiren ve estetik değeri arttıran bir görsellikte.

Aksaray Yaylak
Panele Ekle
Granitaş Aksaray Yaylak

Firmanın portföyünde kendi ocaklarından çıkardığı ve yurt dışından ithal ettiği doğal granitler ile beraber çok geniş bir yelpazede mermer, oniks, traverten gibi doğal yapı taşları da bulunmaktadır.

Balaban Green
Panele Ekle
Granitaş Balaban Green

Firmanın portföyünde kendi ocaklarından çıkardığı ve yurt dışından ithal ettiği doğal granitler ile beraber çok geniş bir yelpazede mermer, oniks, traverten gibi doğal yapı taşları da bulunmaktadır.