Bağlantı Elemanları

Standart Dübel, Ağır Yük Dübeli, Alçıpan Dübeli, Derz Artısı, Yalıtım Dübeli
Panele Ekle
Made Plastik Standart Dübel, Ağır Yük Dübeli, Alçıpan Dübeli, Derz Artısı, Yalıtım Dübeli

Made markasıyla plastik dübel çeşitleri, derz artıları, montaj ürünleri, mobilya aksesuarları ve daha birçok ürün çeşitleri müşterilere sunulmaktadır.

Bağlantı Elemanları
Panele Ekle
Çetin Civata Bağlantı Elemanları

Bağlantı elemaları bütünün elde edilebilmesi için birçok farklı sektör tarafından kullanılan küçük ama büyük işler başaran bir yapı elemanıdır. Yapıların güvenliği için kritik öneme sahip bağlantı elemanları firma tarafından sürekli kontrolden geçirilmektedir. Paketleri üzerindeki takip numaraları ile her bir ürünün hangi üretim işlemlerinden geçtiğini yıllar sonra bile tespit edebilmektedir. Ürünlerin üzerine uygulanan kaplamalar ile paslanmaya karşı uzun süreli dayanımlar sağlanabilmektedir.

Yavaşlatıcılı Menteşe/Master
Panele Ekle
Samet Yavaşlatıcılı Menteşe/Master

Master Yavaşlatıcılı Menteşe, Samet Menteşe Sistemleri'nin yeni nesil bir ürünü olup, mobilya kapaklarının yavaş ve sessiz kapanmasını sağlayan fren mekanizması ile mobilya aksesuarları dünyasına yepyeni bir fonksiyon kazandırıyor. Bu metal yavaşlatma mekanizması, menteşenin estetik görüntüsünü tamamlayacak yalın bir çözümle gövdenin içerisine yerleştirilmiştir. Ayrıca Track mekanizması sayesinde tornavida kullanmadan tek dokunuşla kapağı sökme ve takma özelliği ile mobilyaların kurulumu sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Elastik Menteşe Kapağı/ELA
Panele Ekle
Samet Elastik Menteşe Kapağı/ELA

Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılar Defne Koz ve Marco Susani tarafından tasarlanan ELA, esnek silikon dolgulu yapısı ve menteşeye mükemmel oturan tasarımı ile mekanizmanın üzerini tümüyle kaplar. ELA, menteşenin metalik gövdesine tam otururken esnek kısımlarıyla kapakların açılma ve kapanma hareketine kusursuz bir uyum sağlar.

Yavaşlatıcı Menteşe/INVO Plus
Panele Ekle
Samet Yavaşlatıcı Menteşe/INVO Plus

INVO Plus yavaşlatıcılı menteşe, yavaşlatma teknolojisi sayesinde yüksek hareket konforu sağlayan yeni nesil menteşe grubudur.

Mantolama Dübeli
Panele Ekle
KTL Yapı Mantolama Dübeli

Dış cephe uygulamalarında yalıtım unsurunun, yapı ile bağlantısını sağlayan yapı elemanlarıdır. Farklı ölçülerde bulunurlar.

Düz Çatı Sistemleri için İzolasyon Vidaları
Panele Ekle
SFS intec Düz Çatı Sistemleri için İzolasyon Vidaları

SFS intec membranların mekanik bağlantı elemanları ve düz çatıların yalıtımında uzun yıllardan bu yana standartları belirlemiştir. Bütün bağlantı elemanları SFS intec tarafından geliştirilir ve kendi tesislerinde üretilir. Her uygulama için geniş çözüm aralığı sunar. Çeşitli altyapıların detaylı gereksinimleri karşılamak için yüksek kaliteli ürünler mevcuttur.Montaj araçları doğru sabitlemeyi sağlamlaştırmak ve performansı arttırmak için geliştirilmiştir. Her uygulama tipine uygun plastik ve metal raptetler seçilebilir.

Metal ve Plastikler için Vidalar
Panele Ekle
SFS intec Metal ve Plastikler için Vidalar

TAPTITE bağlantı elemanları talaş oluşturmadan malzemede dişini açar. Özellikle düşük montaj torku ve yüksek ön gerilim mukavemetli ile çözülmeye karşı yüksek direnlidir. Konik ucu ile vidanın deliğe montajını kolaylaştıran merkezleme sağlanır.

Matkap Uçlu Vida
Panele Ekle
SFS intec Matkap Uçlu Vida

Çatı ve cephe uygulamalarının yanı sıra birçok değişik uygulama alanına sahip matkap uçlu vidalar, karbon çelik ve paslanmaz çelik malzeme özelliklerinde üretilebilmektedir.

J Ankraj Civatası
Panele Ekle
Berdan Civata J Ankraj Civatası

DIN 529 ankraj cıvatası, 4.6 kalite beton cıvatası

6 Köşe Çaptan Boydan Takviyeli Somunlar
Panele Ekle
Berdan Civata 6 Köşe Çaptan Boydan Takviyeli Somunlar

Takviyeli, normal ve uzun çelik somunlar 8 – 10 – 12 – 2H kalitelerde altıköşe somunlar

Kanat Saplamaları
Panele Ekle
Berdan Civata Kanat Saplamaları

10.9 kalite, daldırma galvanizli, özel çelik somunlu saplamalar Rüzgar enerji türbinleri kanat bağlama ekipmanları

Çift Somunlu Saplamalar
Panele Ekle
Berdan Civata Çift Somunlu Saplamalar

Yüksek mukavemetli tam dişli saplama ve somunlar Yüksek sıcaklığa ve basınca dayanıklı, B7/2H kalite tam dişli çift somunlu saplamalar

Basınçlı Kap - Kazan Saplamaları
Panele Ekle
Berdan Civata Basınçlı Kap - Kazan Saplamaları

Çelik civata ve saplamalar basınçlı kazan cıvataları

Çekiç Başlı Cıvata
Panele Ekle
Berdan Civata Çekiç Başlı Cıvata

Sökülebilir ankraj cıvatası, çekiç başlı cıvata

Tork Kontrollü Cıvatalar
Panele Ekle
Berdan Civata Tork Kontrollü Cıvatalar

10.9 kalite sıcak galvanizli, hidrojen kırılganlığı riski sıfırlanmış, bağlantıların doğru tork değerinde sıkılmasını sağlayan yüksek mukavemetli cıvata sistemi