Merdivenler

Özçete Karo Prekast Merdiven Basamakları

Özçete Karo prekast ürün grubu; terrazzo karo koleksiyonunun tamamlayıcı ürünleridir. L basamak, kordonlu basamak, düz basamak, döner basamak çeşitlerinde üretim yapılır. Kaydırmazlık bandı, kumlama, tarama bandı seçenekleri vardır. Süpürgelik ve limonluk tamamlayıcı ürünlerdir.

Seranit Grup Porselen Basamak/SeraVista

SeraVista basamaklar, Seranit ürün portföyünde bulunan porselen karoların basamak profili olarak tekrar şekillendirilmesi ile üretilmektedir. SeraVista, zemin ve duvar porselen karolarının merdivenlerde kullanılmasına olanak sağlayarak mekanlar arasında malzeme bütünlüğü oluşturur. Uygulaması kolay ve dayanıklı SeraVista basamaklar, yoğun trafikli dış mekanlardan, iç mekanlara kadar geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Kalıpla maksimum 34 cm genişliğinde, 120 cm uzunluğunda üretilen basamaklar, merdiven ölçülerine göre kolayca kesilerek, tek seferde monte edilir. SeraVista basamakların yanı sıra talep edilen ölçüde kesilen rıht ve süpürgelikler ile merdivenler çok kısa sürede ve mükemmel detayda imal edilir. Inovatif ve yüksek teknolojili SeraVista basamakların tüm teknik özellikleri Seranit porselen karolar ile aynıdır. Porselen basamaklar sağlamlık, düşük su emme, lekelenmeye karşı dayanıklılık ve uzun ömürlülük gibi teknik özelliklere sahiptir. SeraVista uygulaması için Seranit kataloğundaki tüm porselen karoları kullanabilir, porselen zeminli mekanlarda düşey sirkülasyonda da süreklilik sağlanabilir.

As Karo Prekast Basamak, Prekast Çiçeklik, Prekast Bank

Toplam 700’den fazla modelde, ayrıca istenilen renk ve ebatta, ‘L’ basamak, damaklı basamak, düz basamak, lata basamak, döner basamak çeşitlerinde üretim yapılır. 7 farklı kaydırmazlık bandı seçeneği vardır. Terrazo karolardaki tüm renklerde üretilebilir. Böylelikle dekorasyon ya da mimariye uyum sağlar.

Fatih Profil Ferforje Merdiven Korkulukları

Soğuk demirin ısıtılması ile dövme ve şekillendirme kalıplarında; el ve makine işçiliğiyle, demir estetik form verilerek standart ferforje demir parçalar üretilmektedir. Bu modeller kaynak ile birleştirilerek veya bilgisayar ortamında gelen teknik çizimler doğrultusunda montaja hazır paneller oluşturularak iç/dış mekanlar için estetik ve şık merdiven korkulukları oluşturulur.

Lantana Parke Ahşap Merdiven Basamağı

Zeminde kullanılan American Walnut mat cilalı lamine parkeden özel olarak üretilen ahşap kutu basamakların, metal taşıyıcı konstrüksiyon üzerine montaj yapılmasıyla oluşan son derece modern ve havada asılı duran görünümüyle dekorasyonda adeta heykel görüntüsü vermektedir. Amerikan Walnut ahşap lamine parkeden imal edilen basamakların montaj yapılması ile oluşan bu merdiven her kata zeminde bulunan yine Amerikan Walnut lamine parke ile birleşerek bütünlüğü sağlıyor.

Muratsal Cephe Delikli (Perfore) Metal Levhalar

Çok yönlü kullanıma sahiptir uzun ömürlüdür ve dekoratif uygulamalar için uygundur. Kolay şekil verilebilir, kesilebilir ve ekonomiktir. Ayrıca hafif, kolay taşınır, ayarlanabilir, geçirgenliğe sahiptir ve pek çok delik şekli ve delik çapında üretilebilir.

Muratsal Cephe Genişletilmiş Metal Levhalar

Genişletilmiş metal, pek çok alanda kullanılmaktadır. Tek parçalı yapıya sahip olduğundan uzun ömürlü ve çok sağlamdır. Ekonomik, dekoratif ve hafiftir. Bunun yanında pek çok hammaddeden üretilebilmektedir.

Erkan Mimarlık Dekoratif Paslanmaz Çelik Boru

Decopipe dekoratif paslanmaz çelik borular, farklı renk alternatiflerinde değişik çap ve kalınlık çeşitleriyle asansör kabinleri, küpeşte ve korkuluk uygulamalarında kullanılan ve yapı sektöründe tercih edilen malzemelerdir.

Gürsan Alüminyum Alüminyum Korkuluk ve Küpeşte Sistemleri

Korkuluk sistemleri; binaların balkon, merdiven, galeri, teras, parapet gibi bölümlerinde kullanılır. Bu alanlarda, insan ile direk temas sağlanan noktada bulunması nedeniyle korkulukların, statik hesapları ve test raporlarına sahip olması hayati önem arz etmektedir. Emniyet hatlı ve camlı modellerden oluşan, sayısız alternatiflerle üretilen veya proje hacmine göre özel tasarımlara da cevap verebilen sistemlerdir. Renklendirme için eloksal (anodik oksidasyon) ve elektrostatik toz boya seçenekleri ile sayısız alternatif üretilebilmektedir.

Carl Stahl X-TEND Paslanmaz Çelik Ağ

Paslanmaz AISI 316 çelik malzemeden oluşan hafif, sağlam ve esnek bir üründür. İç ve dış mimari uygulamalar, emniyet ağ sistemleri ve basit korkuluk dolgusundan karmaşık yapılara kadar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Saray Alüminyum Cam Küpeşte Sistemi

Saray cam küpeşte sistemi sağlamlığı ve estetik dizaynı ile yapılara değer katar. Sistem 17.52 - 21.52 mm kalınlıkta temperli ve lamine camlar için uygundur. Geri dönüşüm özelliği ile doğayla dosttur.

Persan Çatı - Yalıtım Çatı Çıkış Merdivenleri

Persan çatı çıkış merdivenleri; ahşap ve alüminyum olmak üzere iki çeşit üretilmektedir. Klasik çatı merdivenlerinin aksine, hem çok şık hem de kompakt olmasıyla yerden tasarruf sağlayan merdivenler, yüksek konforu ve ayarlanabilir yüksekliği ile kullanım kolaylığı sağlar.

Regal Alüminyum Alüminyum Pleksi Korkuluk Sistemi/RGL-2000

Pleksi sistem; tasarımı ve sağlamlığı ile fark yaratan yeni korkuluk sistemidir.

Regal Alüminyum Alüminyum Korkuluk Oval Sistem/RGL-7000

Yeni oval sistem, tasarımı ve sağlamlığı ile fark yaratan yeni korkuluk sistemidir.

Regal Alüminyum Alüminyum Korkuluk Lama Sistem/RGL-2201

Üstten ve yandan montaj yapılabilen, tasarımı ve sağlamlığı ile fark yaratan yeni korkuluk sistemidir.

Regal Alüminyum Alüminyum Korkuluk Sistemi/C001-C002

Zemin altına veya zemin üstüne monte edilebilen, tasarımı ve sağlamlığı ile fark yaratan yeni cam korkuluk sistemidir.