Mimari Hizmetler

İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
Panele Ekle
Artila İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri

Artila, perakende ve kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yenililikçi ürün ve malzemelerin kullanıldığı proje tasarımları üretmekte ve uygulama hizmetleri dahil konut, ofis, AVM, eğlence ve dinlenme tesisi gibi her tür projede anahtar teslim dekorasyon, yenileme hizmetleri vermektedir. Firma, raydolap, mutfak dolabı, iç mekan kapıları, banyo dolabı, genç odası, kafe, eğlence merkezi ve otel ürünleri tasarım ve uygulama konusunda da müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Mimarlık, Mühendislik, İnşaat Hizmetleri
Panele Ekle
Hanife Zorlu Mimarlık Mimarlık, Mühendislik, İnşaat Hizmetleri

Yuriçi ve yurtdışında konsept projeler, konutlar (özel konutlar, toplu konutlar), işyeri, alışveriş merkezi, turizm yatırımları, sağlık, sanayi, eğitim tesisleri vb. konularda mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık hizmetleri; ‘’tasarım ve uygulamanın sınırları kullanıcının mutluluğa ulaştığı noktada biter’’ anlayışıyla; kaliteden ödün vermeden konusunda aktif 28 yılı aşkın uzmanlaşmış tecrübeyle hizmet verilmektedir. Ayrıca, gayrimenkul değerleme uzmanlığı ve mesleki bilirkişilik firmanın faaliyetleri arasındadır. Mimari Proje – Tasarım Uygulama İç Mimarlık Tasarım Hizmeti İç Mekan Tasarım- dekorasyon Mobilya ve İç Mekan Tasarımı (ev&ofis) Peyzaj düzenlemesi Danışmanlık Kontrollük Hizmeti

İnşaat Taahhüt ve Dekorasyon Hizmetleri
Panele Ekle
Hanife Zorlu Mimarlık İnşaat Taahhüt ve Dekorasyon Hizmetleri

Bir mimar için en iyi ödül, tasarımının ve fikirlerinin fiziksel bir forma kavuştuğunu görmektir. Bunun yolu da, uygulama alanındaki bizzat rol almaktır. Günümüzün teknolojik koşullarında mimarlık ve mühendislik arasındaki koordinasyonla, uygulama sırasında olabilecek hatalar neredeyse sıfıra iniyor. Firma, mimarlık alanında 28 yılı aşkın tecrübesiyle uzman olduğu kadar; proje ve modelleme sürecinde de en ufak detaylarla ortaya çıkan hayali de gerçeğe dönüştürmek yani uygulama da uzmanlık alanıdır. Binayı kendi başına bir öğe olarak değil, dekorasyonuyla da bir bütün olarak kabul eden firmanın mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle tasarım ve uygulama uzmanlık alanıdır. Üstyapı Taahhüt Uygulama Hizmeti Anahtar Teslimi Müteahhitlik Hizmeti Villa-Konut ve Toplu Konut İnşası İş Merkezi, Sağlık Tesisi, Ofis Binası, Otel, Alışveriş Merkezi, Endüstri Yapısı, Konferans Salonu, Restoran - Kafe İnşası İç Dekorasyon Uygulaması

Mimari Proje Danışmanlık, Mimari Proje Uygulama, Mimari Tasarım, Mimari Hizmeti
Panele Ekle
Proje Mimarlık Ltd. Şti. Yayın Grubu Mimari Proje Danışmanlık, Mimari Proje Uygulama, Mimari Tasarım, Mimari Hizmeti

Proje Mimarlık sadece alışveriş merkezi, ofis, otel, turizm binası, sağlık merkezi, endüstriyel bina projeleri değil, kentsel tasarım projelerinde de Türkiye'deki mimari ofislerden biridir. 2 mimar tarafından 1975 yılında kurulmuş olan şirket bugün 25 tane mimari şehir plancı ve peyzaj mimarlarını bünyesinde barındırmaktadır. Kurulduğundan beri sadece belirli tip projelerde değil, birçok tasarım alanında hizmet vermektedir. Şirket tecrübesi ve kaliteli hizmetleri sayesinde müşterileriyle güçlü ilişkiler kurmaktadır. Konsept projelerden mimari tasarımlara, uygulama projelerinden, mimari çalışmaların süpervizyonuna kadarki alanlarda hizmet sunar. Mimari proje danışmanlık, uygulama, tasarım hizmetleri yanısıra firma aynı zamanda mimari yayıncılık hizmeti de vermektedir. Ayrıca, 21 yıldan bu yana yayınlamakta olduğu MD Mimarlık & Dekorasyon dergisi ile mimarlara, mühendislere, inşaat şirketlerine ve tasarım faaliyetlerinde bulunan kişilere hitap ederek, sektörün nabzını tutmaktadır.

Akustik Panel İç Mimari ve Projelendirme
Panele Ekle
Perfopan Akustik/İsus 1932 Akustik Panel İç Mimari ve Projelendirme

Akustik düzenleme ihtiyaçlarına cevap verecek, konusunda uzman ekipler ile akustik projelendirme ve mimari dekorasyon hizmetleri sağlamaktadır. Sunduğu kumaş ve ahşap panel modelleri ile mimar ve tasarımcılara sınırsız yaratıcılık imkanları sağlar.

Isı Yalıtım Uygulaması
Panele Ekle
GNYAPI® Güney Isı Yalıtım Uygulaması

Yenilikçi çözümler, sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleri ve üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibari ile ısı yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firmasıdır. İstanbul ve çevre illerinde 1600 proje/3 milyon m²’ye varan uygulama gerçekleştirmiştir. GNYAPI tarafından verilen hizmetler: Projelere özel planlama ve tasarım hizmeti Yalıtım danışmanlığı-teknik destek hizmeti Mantolama uygulaması kararında hukuki danışmanlık hizmeti Koordinasyon sağlayan proje sorumluları, sertifikalı ve eğitimli GNYAPI yalıtım ustaları, müşteri ilişkileri hizmeti, profesyonel ekip ile ödeme takip hizmeti Termal kamera hizmeti Risklere karşı özel sigorta ve kasko hizmeti İşçilik ve malzemede garanti Enerji kimlik belgesi danışmanlığı hizmeti

Restorasyon Hizmetleri
Panele Ekle
Odak İnşaat Restorasyon Hizmetleri

Türkiye genelinde pek çok nitelikli projeyi başarıyla tamamlamış olan Odak İnşaat, 90’lı yıllar ile beraber yurt dışında da önemli başarılara imza atmaya başlamıştır. Özellikle Rusya Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan’da gerçekleştirdiği projelerle şehrin siluetini oluşturan en önemli yapılara imza atmıştır. Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri konularında uzmanlaşmış olan Odak İnşaat, kurulduğu günden beri yaklaşık 1,5 milyon m² inşaat yapmış olup; saraylar, müze, opera ve tiyatro binaları gibi tarihi ve özellikli binaların restorasyonu ve renovasyonu konularındaki deneyimiyle de birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Proje, Danışmanlık, Müşavirlik ve Kontrollük Hizmeti
Panele Ekle
Boyut Mimarlık'84 Proje, Danışmanlık, Müşavirlik ve Kontrollük Hizmeti

Boyut Mimarlık, kurulduğundan bu yana; Hollanda, Polonya, Litvanya, Moldova, Rusya, Sibirya, Saha Cumhuriyeti, İnguşetya, Osetya, Dağistan, Kazakistan, Tacikistan, Libya, Kırgızistan, Sudan, İsveç, Arnavutluk gibi pek çok ülkede proje yapmıştır. Firmanın; kentsel planlama, sağlık yapıları, konutlar, alışveriş merkezleri, spor yapıları, ofis, yüksek katlı yapılar, sanayi yapıları, ulaştırma yapıları, yönetim yapıları, kültür merkezleri, resmi binalar, oteller, eğitim binaları gibi birçok çalışma alanında projeleri vardır.

Peyzaj Uygulama
Panele Ekle
Karaoğlu Peyzaj Peyzaj Uygulama

Yaşanabilir çevre ve mekânlar yaratma tutkusu ile hareket ederek 1993 yılında firma çalışmalarına başlamıştır. Peyzaj üzerindeki deneyim, estetik anlayışı ve makine-ekipman parkı ile yurt içinde ve yurtdışında büyük başarılara imza atılmıştır. Alanlarında uzman, dinamik ve yaratıcı teknik kadro ile; kısa zaman, düşük maliyet ve optimum güvenlik kriterleriyle bilinçli bir şekilde hareket edilmektedir.

Mimari Maket
Panele Ekle
Maketsan Mimarlık Mimari Maket

Bir yapı projesinin, bir objenin ya da herhangi bir şeyin ölçekli olarak maketinin yapımı. Pleksiglas, poliüretan ve ahşap gibi dayanıklı maddelerden üretilen maketler selülozik boyalarla renklendirilmektedir.Bu şekilde daha kaliteli bir görünüm ve üretilen maketin uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

Mühendislik Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri
Panele Ekle
Adım İnşaat Mühendislik Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri

Adım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yapısal tasarım hizmetleri ve teknik ürün ticareti konusunda faaliyet gösteren bir mühendislik firmasıdır.

Tasarım, Üretim ve Montaj Hizmetleri, Cephe-Doğrama Sistemleri Üretim ve Uygulamaları
Panele Ekle
On Alüminyum Tasarım, Üretim ve Montaj Hizmetleri, Cephe-Doğrama Sistemleri Üretim ve Uygulamaları

Değişimin, ancak içeriden açılması mümkün olan bir kapı olduğu düşüncesiyle hareketle, yılların getirdiği iş deneyimi gücünü birleştirerek projelere farkındalık kazandırarak sektörde ilerlemek amacıyla On Grup Şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz. On Grup Şirketi müşterilerin projesel memnuniyete ulaşabilmeleri için gerekli kaynakları temin etmeye, kaynakları en etkin ve akılcı şekilde kullanmaya, iş sağlığı ve güvenliği konularında performansı yüksek bir şirketler grubu olarak hareket etmektedir. Tamamlamış olduğu çok sayıdaki ulusal ve uluslararası projede, mimari ve iç mimari birimlerini bir bütün olarak değerlendiren On Grup Şirketleri çalışmaları; tasarım, bütçe ve iş programı kontrolü, verimlilik esası ve en iyi mimari ve dış cephe kalitesinin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.

Stand, Mobilya, Tasarım, Üretim ve Montaj  Hizmetleri
Panele Ekle
On Mimarlık Stand, Mobilya, Tasarım, Üretim ve Montaj Hizmetleri

On Mimarlık 15 yıldır mimari-iç mimari, fuar standı, ürün, satış noktası, mağaza, alışveriş merkezi, aktivite, sahne, ev-ofis, mevcut veya yeni firmalar için marka ve imaj tasarımı konularında müşterilerine tasarım çözümleri sunmaktadır. On Mimarlık sunduğu tasarım hizmeti ile markaların satış zincirindeki önemli halkalarını oluşturarak, iletişimsel ihtiyaçlarının görsel ve fonksiyonel çözümlerini hayata geçirmektedir. Tasarımdan imalata, montajdan depolama ve lojistik hizmetine kadar, tüm sistemi kendi bünyesinde yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirerek kendine özgü kalite kontrol sistemi ile müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Stand, Mobilya, Tasarım, Üretim ve Montaj Hizmetleri
Panele Ekle
On Mimarlık Stand, Mobilya, Tasarım, Üretim ve Montaj Hizmetleri

On Mimarlık 15 yıldır mimari-iç mimari, fuar standı, ürün, satış noktası, mağaza, alışveriş merkezi, aktivite, sahne, ev-ofis, mevcut veya yeni firmalar için marka ve imaj tasarımı konularında müşterilerine tasarım çözümleri sunmaktadır. On Mimarlık sunduğu tasarım hizmeti ile markaların satış zincirindeki önemli halkalarını oluşturarak, iletişimsel ihtiyaçlarının görsel ve fonksiyonel çözümlerini hayata geçirmektedir. Tasarımdan imalata, montajdan depolama ve lojistik hizmetine kadar, tüm sistemi kendi bünyesinde yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirerek kendine özgü kalite kontrol sistemi ile müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Alçı Tasarım, Proje Uygulama
Panele Ekle
Hitit Alçı Alçı Tasarım, Proje Uygulama

1986 yılından beri alçı dekorasyon işinde faaliyet gösteren ve 1995 yılında Limited Şirket haline gelen firma, yılların kazandırdığı tecrübe ve birikimle, kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Mimari Proje Maketleri
Panele Ekle
Atölye 77 Mimarlık & Maket Mimari Proje Maketleri

Atölye77; 1977 yılından buyana mimarlık alanında üretilen her tür projenin modelini, ihtiyaç duyulan renk, doku ve ölçekte güncel yöntem ve teknolojileri kullanarak üretmektedir.