Çevre Düzenleme ve Bitkilendirme Sistemleri

Libart Panora-Kinetic FC Rüzgar Kırıcı Sistemler

Akıllı hareket mekanizması sayesinde sistem elle açılır, tek dokunuşla kapanır. Cam ile beraber hareket eden dikey yan destekler rüzgarı kesmede maksimum etkinlik sağlar. İnovatif tasarımı mekanınızda maksimum kullanım alanı sağlar. Farklı opsiyonlarla size uygun çözümler sunar.

Libart Evolution LeanTo

Evolution Lean-To teleskopik hareketli yapılar, binalar için ekstra kullanışlı alanlar yaratmak üzere tasarlanmıştır, içerisinin ve dışarısının rahatlığını aynı alanda 4 mevsim yaşamanızı sağlar. Manuel ve motorlu seçeneği mevcuttur. Sistem, SecurTrak™ veya raysız TeleGlide™ teknolojileriyle kolay kontrol sunar. Lean-To hareketli sistemler, uygulanacak alana ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre 3 temel modele sahiptir. Sistemi açmadan, havalandırma ve giriş sağlamak için çeşitli kapı ve pencere seçenekleri vardır.

Libart Evolution Freestanding

Evolution Freestanding teleskopik hareketli yapılar, kolayca açılıp kapanmak için dizayn edilmiştir. İçerisinin ve dışarısının rahatlığını aynı alanda yıl boyu yaşamanıza olanak tanır. Manuel ve motorlu seçeneği mevcuttur. SecurTrak™ (güvenlikli ray) teknolojisi, olumsuz hava şartlarında sisteme yapısal dayanıklılık sağlar. Evolution Freestanding yapılar, uygulanacak alana ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre 6 temel modele sahiptir. Sistemi açmadan, havalandırma ve giriş sağlamak için çeşitli kapı ve pencere seçenekleri vardır.

ARMADA GROUPE Yeşil Duvar Sistemleri/Flexipanel

Kentsel alanlarda sıcaklık düzenlemesi Stimülasyon biyoçeşitlilik CO2 ve ince parçacıkların emilmesi Doğal bir görünüm Ses yalıtımı Su tutma özelliğine sahip Sürdürülebilir Flexipanel önceden ekili olduğu için anlık yeşil sonuç Hafif çözümler (45 kg/m²) Esnek malzemesi nedeniyle tüm yüzey sayesinde monte edilebilir Tercihinize ve duvar duruma göre dikim Desen veya logo bitki düzenleri yapılabilir. İnsanlar, hayvanlar ve çevre için faydalıdır.

Demirhan Tel Helezon Çit Teli, Boru Direkli Tel Çit, Beton Direkli Tel Çit, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Çit Teli, Spor Saha Uygulamları

Site, ev, park, okul, fabrika vb. yapıların çevrelenmesi için kullanılan çit teli sistemleri

Demirhan Tel Çim Kaplı Tel/Dekoraçim

Dekoraçim, Demirhan Tel Çit Sistemleri & Spor Sahaları firmasının tescilli ürünü olup üretimi firma tarafından yapılmaktadır. Dekoraçim, alev almaz PVC ile 1.6 mm çift sarım galvaniz kaplı 40x40 mm göz aralıklı örgü telin bir araya gelmesiyle oluşturulan bir çit sistemidir. PVC yapay çimin özel makinelerde belirlenen ölçülerde kesilip telin arasına herhangi bir yapıştırıcı olmadan sarım gücü ile sıkıştırılması sonucu elde edilmektedir. TSE belgeli olup sağlığa zararlı herhangi bir hammadde içermemektedir.

Demirhan Tel Çit Sistemleri/Panel Çit

Site, ev, park, okul, fabrika vb. yapıların çevrelenmesi için kullanılan ve montajı kolay panel çit sistemleri

Onart Yapı PVC Membran

Membran yapılar, dayanıklı hafifliğiyle mekanların üst örtü ve cephe çözümlerinde estetikle işlevselliği birleştirir. Onart, Katalonya Teknik Üniversitesi (İspanya), Membran Kabuk Teknolojileri Enstitüsü ( Almanya) işbirlikleriyle teknolojik ve etkileyici membran üst örtüler projelendirmekte ve uygulamaktadır.

Fatih Profil Ferforje Korkuluklar

Soğuk demirin ısıtılması ile dövme ve şekillendirme kalıplarında, el ve makine işçiliği uygulanarak demir, estetik form verilerek standart ferforje demir parçalar üretilmektedir. Bu modeller kaynak ile birleştirilerek veya bilgisayar ortamında gelen teknik çizimler doğrultusunda montaja hazır korkuluk panelleri oluşturularak iç/dış mekanlar için estetik ve şık ferforje korkuluklar oluşturulur.

Osaka Dekorasyon Dekoraçit Rulo

Dış ve iç cephelerde kullanılabilen paslanmaz tel ve PVC'den oluşmakta olup rulopanel şeklinde satışa sunulmuştur. Dekoraçit, 12 ay yeşil ve estetik bir görünüm arz etmekle beraber paslanmazdır ve güneş ışınlarına karşı mukavemeti ile de uzun ömürlüdür.

Osaka Dekorasyon Çimçit

3 mm kalınlığında PVC kaplı galvaniz tel, 30x30 göz örülmüş PVC çitin içinden 5 cm simli tel ile örülerek arkası önü yeşil çim görüntüsü sağlanır. Sudan etkilenmez uzun ömürlüdür. Bu ürün gerdirilerek monte edilir.

Apaydın Metal Galvanizli Tel, PVC Kaplı Tel. Tavlı Tel, Altıgen Örgü Tel, Helezon Çit Teli, Dikenli Tel, Panel Çit, Gabion, Sepet, Çivi

Altıgen ve helezon örgü telleri değişik kalınlıklarda olup çok amaçlı kullanıma sahiptir. Sınır belirlemekte kullanılan benzer malzemelerin en ekonomik ve bir o kadarda dayanıklı olanıdır.

Kösedağ A.Ş. Jiletli Panel

Montaj kolaylığı, estetik, dayanıklı ve ekonomik çit olanağı sağlar. En yaygın çit sistemidir. Jiletli Panel genelde kolay montajlı ve uzun ömürlü olması nedeni ile avantajlı ve her daim tercih edilen bir üründür. Galvaniz ve PVC kaplamalı olabilir. Beton ve Toprak zemine uygulanabilir. Sıcak daldırma galvaniz üzeri polyester ya da PVC kaplı (standart renk RAL 6005 yeşil)

Kösedağ A.Ş. Galvaniz Örgü Teli

Montaj kolaylığı, estetik, dayanıklı ve ekonomik çit olanağı sağlar. En yaygın çit sistemidir.

Kösedağ A.Ş. Galvaniz Kaynaklı Tel

Montaj kolaylığı, estetik, dayanıklı ve ekonomik çit olanağı sağlar .

Kösedağ A.Ş. Sınır Çiti

Sınır gibi yüksek güvenlik gerektiren yerlere uygulanan çit sistemidir.