Drenaj İşleri

Gemak Yer Süzgeci ve Kanalları

Gıda, kimya, ilaç, süt, et sanayi, endüstriyel tesis, konut ve atıksuyun toplanmasının gerektiği her mahalde kullanılabilen, hijyenik atıksu sistemleridir. Atıksu giderleri serisi, izolasyonlu atıksu giderleri serisi ve atıksu kanalları serisi olmak üzere başlıca 3 ana grup altında piyasaya sunulmaktadır.

Mert Döküm Polimer Drenaj Kanalı/M200-250

Drenaj kanalları; endüstride kimyasal maddelerin fazla kullanıldığı kimyasal fabrikalar, petrol dolum istasyonları ve işyerleri, atölyeler, tarımda veya toprak üstü suyun tutulması ve kontrol edilmesi, drenaj sistemlerinin etkinliğinin ulaşması için güvenle kullanılır. Düzgün yüzeyleri sayesinde su akışını ve sistemin temizlenmesini, çürüyebilen tortuların oluşumunun önlenmesini sağlar.

Mert Döküm Yağmur Suyu Izgara Takımı/M1115

Yağmur suyunun bulunan ortamlardan tahliye edilmesi için kullanılan ızgaralar; farklı şekiller, boyutlar ve giriş-çıkış şartlarına uygun çeşitli kapasiteler sağlamaktadır. Kanalizasyon hatları ve buna bağlı sistemleri bir kenara koyarak mühendisler sık sık fazla yğmur suyunu, geçici olarak, uygun şekilde indirilmiş açık alanlara, park yerlerine veya uygun havuz tipi yapılara götürerek akışı engellemektedirler.

Evimetal Yalıtımlı Köşe Süzgeç, Yandan Çıkışlı Köşe Süzgeç, Alttan Çıkışlı Köşe Süzgeç

Evimetal yer süzgeçleri; standart 3 mm masif kapak, farklı detay çözümleri, özel kelebek tipi koku fermatür ve eksantrik ayar sistemiyle son derece önemli olan koku, yalıtım, montaj ve yüksek beklentilere tam çözüm sunuyor. Evimetal tesisat süzgeçleri yalıtım etekli, kare ve yuvarlak kapak seçenekleri, klasik süzgeçlerde ise köşe ve kare seçenekleriyle sunulmaktadır.

Evimetal Paslanmaz Çelik Duş Kanalı/Trendline

Evimetal'in patentli ürünü TrendLine duş kanalı, modern yıkanma alanlarında kolay uygulama ve sağlıklı çözümler isteyenler için tasarlandı. Evimetal’in tüm duş kanalları gibi duvar önü ve duş ortası kullanılabilen TrendLine duş kanalları, istenilen ölçüde yerinde kesilerek duvardan duvara kullanılabilmektedir. Hijyenik ve etkileyici; duş kanallarında kapak altında toplanan kirler duş kanallarında temizliği zorlaştırırken TrendLine ile zor ve ulaşılamayan noktalar kalmıyor. Evimetal kolay ve sağlıklı yıkanma alanları sağlayan TrendLine duş kanallarında orta kapağa entegre kolay çıkarılabilen patentli saç/artık tutucu ve bakım gerektirmeyen yüksek kapasiteli S sifon ile yıkanma alanlarının tahliyesinde standartları yeniden belirliyor.

Evimetal Slot Gider

1.Sınıf sertifikalı 304 kalite paslanmaz çelik yalıtım plakasına (ikizgider özelliğiyle mermer ve seramik altına inen suyu tahliye edebilen özel drenaj detayı) sahip duş kanalı

Evimetal Duvar Gideri

1. Sınıf sertifikalı 304 kalite paslanmaz çelik yalıtım plakasına (ikizgider özelliğiyle mermer ve seramik altına inen suyu tahliye edebilen özel drenaj detayı) sahip duvar gideri

Evimetal Duş Kanalı

1.Sınıf sertifikalı 304 kalite paslanmaz çelik yalıtım plakasına (ikizgider özelliğiyle mermer ve seramik altına inen suyu tahliye edebilen özel drenaj detayı) sahip duş kanalı

Akplas Lineer Duş Kanalı

20-33-40-50-60-80 cm alt çıkışlı ve yan çıkışlı, paslanmaz 304 çelik ızgaralı lineer duş kanallarıdır.

Akplas Modüler Plastik Kanal

Nanotm modüler kanallar hafif, pratik montajı ve kolay taşınabilir özellikleri ile drenaj projelerine ekonomik ve estetik çözümler sunmaktadır.

Akplas Yer Süzgeci

Yer süzgeçleri, alttan ve yandan çıkışlı olarak 2 tipte, çeşitli çap ve boylarda üretilmektedir.

Er Kalıp ve Plastik Kanal Izgaraları

Bu ürün polikarbonat hammaddeden imal edilmiştir ve bundan dolayı çok sağlam olup üzerinden binek araç geçebilir.

Geberit Tesisat Sistemleri Duş Kanalı/CleanLine

Duş alanına göre uzunluğu kesilerek adapte edilebilen duş kanalı

ACO Yapı Malzemeleri Polimer Beton Drenaj Kanalı/ACO DRAIN® Monoblock

ACO Drain Monoblock, C250-F900 aralığındaki yük sınıflarına maruz kalan yüzeylerin drenajı için geliştirilen tek parça polimer beton drenaj sistemidir. ACO Drain Monoblock farklı iki renkte (natürel ve siyah), değişik ölçülerde, 1 ve 0.5 m’lik modüller halinde ağır yüklere maruz zeminler için tasarlanmıştır. Su giriş delikleri yaya alanları ve otoparklarda emniyetin sağlanması için geliştirilmiştir. Kanalların döşenmesi son derece kolay ve güvenlidir. Sistemde vida ve ızgara gibi ayrı parçalar ve bağlantı elemanları yoktur. 0.5 m’lik çıkarılabilir ızgaralı müdahale/bakım ünitesi sayesinde tüm kanal hattına müdahale edilebilir, tazyikli su ile kolayca temizlenebilir.

ACO Yapı Malzemeleri Duş Kanalı/Paslanmaz Çelik Duş Kanalı

Hemzemin tüm duşlara duş teknesine ihtiyaç duyulmadan, doğrudan zemine monte edilen paslanmaz 316 kalite çelikten imal edilmiş, koku tutuculu, yüksek hidrolik kapasiteli, Red Dot ödüllü süzgeçlerdir.