Yapı Sistemleri

ÖZEL AHŞAP İMALATLARI
Panele Ekle
TRIMline ÖZEL AHŞAP İMALATLARI

TRIMline ahşap üretim programında, ağırlık olarak verdiği 1. konu başlığı, tasarımcıların en zorlu kalemi “Özel Ahşap Proje” çözümlemeleridir. Her türlü detayın, şantiyelerde fabrikasyon kalitesinde oluşturulması için TRIMline ahşap ekibinin yoğun çalışması, tasarımcı ile ortak yürüttüğü uyumla öne çıkar. "Butik" olarak da adlandıracağımız özel ahşap detaylarında, seri üretim mantığından farklı olarak her projeye özgü yeni öngörüler uygulamaya dönüşmektedir. Bu sayede çoğu projemiz detaylarda bir diğerinden farklılaşarak benzersizleşmektedir.

Prefabrike Çelik Uzay Kafes Çatı Sistemleri
Panele Ekle
Uskon A.Ş. Prefabrike Çelik Uzay Kafes Çatı Sistemleri

Uzay çatı sistemleri; boru, küre ve cıvatalardan oluşan, yalnızca eksensel yük taşıma prensibine dayalı, büyük açıklıklar geçebilen üç boyutlu çelik makas çatı sistemleridir.

Mimari Membran/TX30
Panele Ekle
Serge Ferrari Mimari Membran/TX30

Serge Ferrari öngerilimli teknolojili yeni nesil kompozit membranıyla dayanıklılığın yanında konfor ve şıklığı da beraberinde getiriyor. TX30 en az 30 yıllık hayat ömrü ve 25 yıllık garantisi ile membran sektörünü üst noktalara taşıyor.

Yapısal Ahşap, Isıl İşlem Görmüş Ahşap, Ahşap Ev, Ahşap Pencere, Masif Panel, Hasır Dekorasyon
Panele Ekle
Nasreddin Group Yapısal Ahşap, Isıl İşlem Görmüş Ahşap, Ahşap Ev, Ahşap Pencere, Masif Panel, Hasır Dekorasyon

Nasreddin Group; Nashouse, Nasthermowood,Nasreed,Naspen,Naspan,Nastimber Construction tescilli markaları ile yangına karşı dayanıklı ,yalıtım değerleri yüksek insana ve çevreye dost ,depreme karşı güvenilir enerji ve çevre dostu ahşap ürünler üretmektedir.

Hafif Çelik Yapıları
Panele Ekle
Paysa Prefabrik Hafif Çelik Yapıları

Hafif çelik yapılar; ekonomik, iklim koşullarından etkilenmeyen, bakım gerektirmeyen, hafif sistemli, depreme dayanıklı, çevreci, konforlu kalıcı binalardır. Hafif çelik karkasları hurda çelikten üretilebilinir. Konut yıkımında çıkan malzemelerden yeniden kullanılabilinir. Hafif çelik yapılarının esnekliği yapıyı ihtiyaca göre genişletmek yada daraltmak imkanı sunmaktadır.

Çelik Yapılar
Panele Ekle
Paysa Prefabrik Çelik Yapılar

Paysa çelik yapıları standart parçalardan oluşur ve cıvata somun bağlantılıdır. Beton kaide üzerine kurulan yapı, gerektiği zaman sökülerek tekrar kurulabilir, büyültülüp, küçültülebilir. Yalıtımlı veya yalıtımsız yapılabilir.

Çelik Yapı Çözümleri
Panele Ekle
SETAP Çelik Yapı Çözümleri

Setap, yapısal çelik konstrüksiyondan oluşan taşıyıcı sistem elemanlarının tümünü kendi üretim tesisinde, CNC kontrollü entegre roolforming üretim hatlarında sektörün ortalama ölçü hassasiyetlerinin çok üzerinde üretir. Üretilen parçalar, sertifikalı kaynakçılar tarafından yapılan işlemler sonucunda birleştirilir. Ardından boya işleminden geçen konstrüksiyon parçaları şantiyede cıvatalar ile suretiyle montaj işlemi tamamlanır. Üretimin büyük bölümü üretim tesisinde tamamlanarak şantiyedeki montaj hataları minimize edilir ve böylece zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanıyor.

Çelik Konstrüksiyon Depo
Panele Ekle
DÇM Çelik Konstrüksiyon Depo

DÇM Demir Çelik Makine, çelik konstrüksiyon projelerinde tasarımdan uygulamaya çelik konstrüksiyon montaj ve imalatı konusunda sektöre uzman teknik kadrosuyla yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Çelik Konstrüksiyon Endüstriyel Yapı
Panele Ekle
DÇM Çelik Konstrüksiyon Endüstriyel Yapı

DÇM Demir Çelik Makine, çelik konstrüksiyon projelerinde tasarımdan uygulamaya çelik konstrüksiyon montaj ve imalatı konusunda sektöre uzman teknik kadrosuyla yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Binası
Panele Ekle
DÇM Çelik Konstrüksiyon Fabrika Binası

DÇM Demir Çelik Makine, çelik konstrüksiyon projelerinde tasarımdan uygulamaya çelik konstrüksiyon montaj ve imalatı konusunda sektöre uzman teknik kadrosuyla yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Çelik Konstrüksiyon ve Duvarpanel (Wallpanel)
Panele Ekle
TYC ltd. Çelik Konstrüksiyon ve Duvarpanel (Wallpanel)

Özel çelik boru ve profillerle mühendislik yazılımı ve statik hesapları yapılarak özel çelik bağlama sistemleri ile fabrika veya inşaat ortamında üretilen, proje zenginliği ve montaj kolaylığı ile geniş açıklıklar geçilebilen çelik çatı makasları ve kaplama profilleri ile yapılan imalatlardır. Hazır ısıya ve sese karşı yüksek derecede yalıtım özelliği olan duvar panelleri; gerek iç, gerek dış mekânlarda kullanıldığında inşaata sürat, konfor ve ekonomi sağlayarak, kullanıcıya büyük artılar getirmektedir. Geleneksel yapı sistemine karşı maliyet olarak %35 avantajlıdır.

Tabakalı Tutkallı Ahşap Sistemler
Panele Ekle
Oran Mimarlık Tabakalı Tutkallı Ahşap Sistemler

Tabakalı tutkallı ahşap kirişler, 4 cm kalınlığındaki ladin ve larch kalasların fabrika ortamında fırınlanması, sınıflandırılması, fabrikasyon kurtağzı ile uzatılması, düz veya eğrisel kalıplara yerleştirilmesi ve hidrolik preslerde sentetik tutkal kullanılarak üst üste birleştirilmesiyle imal edilmektedir. Düz veya eğrisel şekillerde üretilen kirişlerin oyma, açısal kesim veya profilleme işlemleri bilgisayar kumandalı makinalarda yapılmaktadır.

Çok Katlı Hafif Çelik Yapı Sistemleri
Panele Ekle
Prefabrik Yapı Çok Katlı Hafif Çelik Yapı Sistemleri

Şu ana dek maks.4 kata kadar yapımı mümkün olan hafif çelik yapılar, Steelin’in geliştirdiği teknoloji ve tasarım sayesinde sekiz kata kadar çıkabiliyor.

Hafif Çelik Yapı
Panele Ekle
Prefabrik Yapı Hafif Çelik Yapı

Maks. 4 kata kadar yapımı mümkün olan hafif çelik yapılar, Steelin’in geliştirdiği teknoloji ve tasarım sayesinde sekiz kata kadar çıkabiliyor. Steelin; geniş açıklıklı fonksiyonelliği ile fabrika yapısı olarak kullanılabileceği gibi büyük bir uçağın bakım hangarı olarakta ihtiyacı karşılıyor.

Uzay Kafes Sistemleri
Panele Ekle
Evel I.Dimopoulos Uzay Kafes Sistemleri

EVEL uzay kafes sistemleri, MERO tipi birleşimlerden oluşturulmuş 3 boyutlu çelik kafes sistemlerdir. Sistem, dairesel çelik tüplerden ve küresel katı çelik birleşimlerden oluşmaktadır.

Hafif Çelik Çerçeveli Taşıyıcı Sistem
Panele Ekle
Öz Doğanay İnşaat Hafif Çelik Çerçeveli Taşıyıcı Sistem

Hafif çelik çerçeveli taşıyıcı sistem; galvanize çelikten soğuk şekillendirme yöntemiyle imal edilen çelik profillerden oluşan taşıyıcı duvar, döşeme ve çatı panellerinin fabrikada modern makinelerle kontrol ve denetim altında üretilip, gerekli ankraj kurallarına göre birleştirilmesinden oluşan sistemdir.