Hazır Sıva

Ekolojik Sıva/Oxicoat
Panele Ekle
Seranit Grup Ekolojik Sıva/Oxicoat

Oxicoat aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşan özel formüllü bir ekolojik sıvadır. Yapısındaki sıva minarellerinin iyon değiştirme ve absorbsiyon özellikleri sayesinde çok çeşitli faydalar sağlar. Absorbsiyon ile kötü kokuların ve fazla rutubetin emilmesiyle ortamdaki yaşam kalitesi yükselir. Bu özelliklik sayesinde ekolojik sıvaya ekstra avantajlar getirir. Özellikleri : Kötü kokuları yok eder. Küf ve bakteri oluşumunu engeller. Aktive edilmiş doğal elementlerin karışımından oluşmuştur,özel formülü ekolojiktir. Çeşitli kimyasal gazların emilimini sağlar. Hava kalitesi artırır. Ortamın nem seviyesini dengeler. Ses yalıtımına katkı sağlar. Isı yalıtımına katkı sağlar. Yanmaz. Ekonomiktir. İşleme ve onarım kolaylığı sunar. Kolay şekil alır, kolay montaj sağlar. Her türlü yapıya uygundur. Hafiftir. Yüzeye nefes aldırır.

Dış Cephe Kaplaması/Wallmerk Fassade Acrohard
Panele Ekle
Mapei Dış Cephe Kaplaması/Wallmerk Fassade Acrohard

Fassade Acrohard, öğütülmüş ve hassas sınıflandırılmış dolgular, saf akrilik bağlayıcılar ve elastik özellikler kazandıran, ömrünü uzatan, solmaya ve kirlenmeye karşı direncini artıran katkılardan oluşmaktadır. Esnek yapısı sayesinde kılcal çatlakları kapatır ve köprüler. Değişik renk ve seçeneklerine sahip olup, aşırı hava şartlarına dayanıklıdır.

Dış Cephe Kaplaması/Wallmerk Fassade Nanothermal Grenli Plus
Panele Ekle
Mapei Dış Cephe Kaplaması/Wallmerk Fassade Nanothermal Grenli Plus

Saf akrilik ve silikon emülsiyon esaslı, kendi kendini temizleyebilen, cam kürecik ve özel katkılar içeren, mat, son kat tekstürlü dış cephe kaplamasıdır.

Polyester (Yağ) Esaslı Hazır Sıva/Kenitex Rulo
Panele Ekle
Kenitex Boya Polyester (Yağ) Esaslı Hazır Sıva/Kenitex Rulo

Polyester (yağ) reçine esaslı, solventli, sentetik lifli, rulo tipi tekstürlü bir dış cephe son kat dekoratif kaplama malzemesidir.

Hazır Sıva/Mantostone
Panele Ekle
Kalekim Hazır Sıva/Mantostone

Isı yalıtım levhası yapıştırma ve sıva harcıdır. Yüksek esneklik ve tutunma gücüne sahip, nefes alabilen, hava koşullarına, suya ve darbelere dayanıklı, uygulamada kolaylık sağlayan ısı yalıtım levhası yapıştırma ve sıva harcıdır.

Silikonlu, Elastik ve Desenli Su Esaslı Cephe Kaplaması
Panele Ekle
Kalekim Silikonlu, Elastik ve Desenli Su Esaslı Cephe Kaplaması

Akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, elastik, oluşturduğu desen ve kalınlık ile yüzey hatalarını örten, rulo ile uygulanıp rulo ile desen verilen, hem içte hem dışta kullanılabilen, uzun ömürlü, ince desenli, tek katta örtücülük sağlayan hazır renkli cephe kaplamasıdır.

Brüt Beton Görünümlü Hazır Renkli Sıva
Panele Ekle
Kalekim Brüt Beton Görünümlü Hazır Renkli Sıva

Akrilik emülsiyon esaslı, içte ve dışta kullanılabilen, mala ile uygulanan, mala ile desen verilen, brüt beton görünümüne sahip, dekoratif, hazır renkli sıvadır.

Serpme Sıva Görünümlü Dekoratif Dış Cephe Sıvası
Panele Ekle
Kalekim Serpme Sıva Görünümlü Dekoratif Dış Cephe Sıvası

Akrilik emülsiyon asıllı, serpme sıva görünümlü, silikonlu, elastik, elyaf katkılı, içte ve dışta kullanılabilen, mala ile uygulanan, kalın desenli, hazır renkli sıvadır.

Çizgi Desenli Dekoratif Dış Cephe Sıvası
Panele Ekle
Kalekim Çizgi Desenli Dekoratif Dış Cephe Sıvası

Akrilik emülsiyon asıllı, içte ve dışta kullanılabilen, mala ile uygulanan, mala ile desen verilen, silikonlu, elastik, çizgi desenli hazır renkli sıva.

Cam Parçacıklı Dekoratif Hazır Sıva
Panele Ekle
Kalekim Cam Parçacıklı Dekoratif Hazır Sıva

Akrilik emülsiyon asıllı, içte ve dışta kullanılabilen mala ile uygulanan, cam parçacıkları içeren hazır renkli sıvadır.

Isı Yalıtım Levha Sıva Harcı
Panele Ekle
Kalekim Isı Yalıtım Levha Sıva Harcı

Yüksek esneklik ve tutunma gücüne sahip, nefes alabilen, hava koşullarına, suya ve darbelere dayanıklı ısı yalıtım levhası sıva harcıdır.

OUTWEAR® Derz Dolgusu ve Dış Cephe Astarı
Panele Ekle
Aytaş Alçı OUTWEAR® Derz Dolgusu ve Dış Cephe Astarı

Çimento esaslı polimer modifiyeli derz dolgu ve dış cephe astarıdır. Yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Uygulama yüzeyini dış cephe boyasına hazır hale getirir.

Perlitli Makine Sıvası (İç-Dış)
Panele Ekle
Kimya Endüstri Merkezi Perlitli Makine Sıvası (İç-Dış)

Çimento esaslı, yalıtım elemanları ve özel kimyasal katkılar içeren, iç ve dış cephelerde uygulanabilen hazır makine sıvasıdır. Sıva makineleriyle uygulamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Su iticiliği ve su buharı geçirgenliği yüksektir. Boya tüketimini azaltır. Terleme ve küflenmeyi önler. Çatlama, sarkma yapmaz. Yüksek adheranslı ve mukavemetlidir. Kolay ve hızlı uygulanır.

Saten Sıva (İç-Dış)
Panele Ekle
Kimya Endüstri Merkezi Saten Sıva (İç-Dış)

Çimento esaslı, organik polimer katkılı, hazır toz saten sıvadır. Bekleme süresi uzun, işlenebilirlik özelliği yüksektir. Katkı gerektirmez, sadece su ile karıştırılarak uygulanır. Yüksek mukavemetli ve aderanslıdır. Pürüzsüz yüzey sağlar, su emiciliği düşüktür ve boya tüketimini azaltır. Elastiktir, çatlama, büzülme ve tozuma yapmaz. İç ve dış cephede uygulanabilir. Suya dayanıklıdır, kolay ve rahat uygulanır.

Isı Yalıtım Plaka Sıvası (İç-Dış)
Panele Ekle
Kimya Endüstri Merkezi Isı Yalıtım Plaka Sıvası (İç-Dış)

Özel tane botuylarında dolgu ve çeşitli kimyasal katkılar ve yalıtım elemanları karışımından oluşan, iç-dış cephelerde ısı yalıtım sistemleri için yüzey sıvası olarak uygulanabilen elyaf takviyeli, yüksek aderanslı yüzey sıvasıdır.

İzolasyon Sıvası/Fixthermo 2
Panele Ekle
Fixkim İzolasyon Sıvası/Fixthermo 2

İç ve dış cephelerde tuğla, gazbeton, bims, briket duvar vb. yüzeylere uygulanabilen, yapışma ve rahat uygulama olanağı sağlayan, doğal hammaddelerle desteklenerek oluşturulmuş, ısı-su-ses ve yangın yalıtımı sağlayan, çimento esaslı el veya makine ile uygulanabilen ekolojik bir yalıtım sıvasıdır.