Oteller, Geçici Konaklama Tesisler

Çanak Lambader
Panele Ekle
İkona Tasarım Çanak Lambader

El işçiliği ile şekillendirilmiş tasarım lambader.

Gölgelendirme Sistemleri
Panele Ekle
NETA Mimarlık Gölgelendirme Sistemleri

Güneşin mimari yapılardaki kontrolünü sağlamak, konforlu bir yaşamın gerekliliklerinden. Yapıların farklı alanlarında kullanılabilen güneş kontrolü de mimari bir ihtiyaç. Ve bunu karşılayabilmek için yapılması gereken ilk şey binanın konumuyla kullanım alanları ilişkisinin, yani yönünün dikkate alınması. Mimari yapılara uygun gölgelendirme projeleri üretebilmek için gölgelendirme sistemi tasarlarken güneşin ve rüzgarın yönü, şiddeti, mimari yapı ve üslup, yapı statiği, kullanıcıların şahsi tercihleri ve estetik beğenileri göz önünde bulundurulmalı. Tüm hava koşullarında kullanılabilen ve gerektiğinde etrafı kapatılıp iç mekan konforunda kullanılabilen sistemlerden biri; raylı tente. Doğru projelendirildiğinde de bu sistemler cazibe yaratan, cepheyi hareketlendiren ve estetik değeri arttıran bir görsellikte.

Balaban Green
Panele Ekle
Granitaş Balaban Green

Firmanın portföyünde kendi ocaklarından çıkardığı ve yurt dışından ithal ettiği doğal granitler ile beraber çok geniş bir yelpazede mermer, oniks, traverten gibi doğal yapı taşları da bulunmaktadır.

Diamond Cream
Panele Ekle
Granitaş Diamond Cream

Laminam, rengi, dokunuşu ve deseninin yanında, sahip olduğu üstün malzeme teknolojisi, hijyen, minimalist görsellik sayesinde hayatınızı kolaylaştıran birçok avantajı aynı anda sunarken modern yapıların vazgeçilmezi olmuştur. Ayrıca son dönemde özellikle mutfak tezgâhları ve mobilyalarda giderek artan kullanımı ile yaygınlaşan porselen malzemeler ile ilgili İtalyan markası olan Laminam ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü almış olan Granitaş, bu ürünleri de stoklarında müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

Giresun Vizon
Panele Ekle
Granitaş Giresun Vizon

Firmanın portföyünde kendi ocaklarından çıkardığı ve yurt dışından ithal ettiği doğal granitler ile beraber çok geniş bir yelpazede mermer, oniks, traverten gibi doğal yapı taşları da bulunmaktadır.

Dekoratif Laminat Yüzey Kaplaması
Panele Ekle
Berk Laminat Dekoratif Laminat Yüzey Kaplaması

Yüksek basınç ile üretilen Lamicolor Dekoratif Laminatlar bir yüzey kaplamasıdır. Darbe ve çizilme mukavemeti, bakım masrafı gerektirmemesi dekoratif ve kalıcı olması sebebiyle tercih edilir. Lamicolor,geleceği ve yeni trendleri yakından takip eden,her zaman yeni renk, desen ve tasarımlar ile dekoratif yüzeyleri öncü olan bir markadır. Lamicolor 2017 yılı için şehir ve doğal yaşam teması ile tasarımcılarımıza yeni renk koleksiyonunu sunar. Ahşap ve taş desenler ile sunulan dokular,dokunmak ve doğalı hissetmek için üretildi. Plamky serisi fosilleşmiş ve taşa dönüşmüş ağaçların,kendi özgün taş dokuları ve tonları ile sunuluyor. Lamicolor markası ile hizmet verdiğimiz ürünler: Metal Laminat, Standart Laminat, Postforming Laminat, Yangın Gecikmeli Laminat, İç mekan Kompakt Laminat, Tuttocolore Laminat, Laboratuvar Tezgahı Kompakt Laminat,Dış Cephe Kompakt Laminat, Multi color/Multi Aluminyum Kompakt Laminat, Lamcosafe Anti Bakteriyel Laminat, Yükseltilmiş Döşeme Laminatı

Tiyatro, Stadyum, Konferans, Konser, Oditoryum ve Sinema Salonları Koltukları
Panele Ekle
Klassis Tiyatro, Stadyum, Konferans, Konser, Oditoryum ve Sinema Salonları Koltukları

Mimari tasarıma uyum sağlayan, projeye özel üretilebilen ve birçok segmente hitap eden sabit ve hareketli koltuk sistemleridir.

Katlanır Somya Mekanizması
Panele Ekle
Şeritçioğlu Katlanır Somya Mekanizması

Kademeli katlanır somya mekanizması