İç Mekân Tasarımı

Işıklı Masa
Panele Ekle
Artila Işıklı Masa

Işıklı, parlak, canlı renkli, resimli, dokulu masalardır. Işıklı resimlerle donatılmış masalar mekanlara ışığı ve görüntüsü ile farklı bir hava katmaktadır.

İç-Dış Mekan Perde/Soltis 88
Panele Ekle
Serge Ferrari İç-Dış Mekan Perde/Soltis 88

Mükemmel ısı, ışık ve rüzgar kontrolü sağlayan mimari tekstil ürünleri

Postforming Laminat
Panele Ekle
Berk Laminat Postforming Laminat

Plastik hale getirilmiş phenolic reçine ile emprenye edilmiş kraft kağıdı ve özel melamin reçinesi ile emprenye edilmiş dekoratif kağıtlardan oluşur.Lamicolor Postforming'in üstünlüğü kullanılan kimyasallardadır.Lamicolor Postforming Laminatın özelliği, kullanılan teknik ve istenen radyusun özelliklerine göre konkav ve konveks olarak kıvrılması ve şekil verilebilmesidir. Kullanılan operasyon tipine bağlı olarak statik ve sürekli olmak üzere üretilmiş bir çok kenar bükme ve postforming makinası tipi mevcuttur. Az miktarda ve çok değişik ebatlar için çalışılan statik makinalar ile miktarlı ve aynı ebatlar için çalışılan sürekli makinaların farklı çalışma düzenleri olmasına rağmen Lamicolor Postforming Laminatın, her makinaya uyum sağlayan esnek yapısı vardır.Bu yapı postforming laminatı uzun süreli saklama imkanı da ihtiva eder.

Standart Laminat
Panele Ekle
Berk Laminat Standart Laminat

Postforming ihtiyacı olmayan, düz alanların kaplamasında kullanılan Lamicolor standart, Lamicolorun tüm renk yelpazesi ve yüzey çeşitlilikleriyle istenebilir. Postforming laminata göre daha ekonomik olan Lamicolor Standart başta kapı yüzeyleri olmak üzere, çeşitli alanlarda çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Lamicolor Standart, antistatiktir, antidust'tır.(toz tutmaz) sıcak su, sigara ateşi ve aleve dayanıklıdır. Aşınma ve leke tutmama özlellikleri maksimum değerler taşır. Devamlı temizlik gerektiren, hijyen ve steril şartlar isteyen hastane odaları, laboratuvarlar için ideal bir malzemedir.Güvenlik ve teknik şartnameler gereği özellikle oteller, hastaneler, okullar ve bazı mahallerde kullanılmak üzere üretilen Lamicolor Standart AE (yangın gecikmeli) tipleride mevcuttur. Lamicolor Standart ayrıca taşıt araçlarında vagonlarda, otobüslerde, metrolarda,gemi inşaatlarında, genel mahallerdeki kabinlerde, kontrol panellerinde, fuar standlarında da kullanılmaktadır.

Anti Bakteriyel  Laminat
Panele Ekle
Berk Laminat Anti Bakteriyel Laminat

Lamcosafe; antibakteriyel laminat Mikrop ve bakterilere karşı Biocote® (Biyolojik korunma-sığınma) sağlayan ve Gümüş iyonlarını kullanan Lamicolor® teknoloji ile üretilir. Lamcosafe daha hijyenik, daha temiz, daha güvenli Lamcosafe, bakterilerin büyüme, çoğalma, ve bulaşma yeteneklerini bloke eder. Üretim aşamasında kullanılan gümüş iyonları yüzeye homojen dağıtılarak bakteri ve mikroplara karşı tüm yüzeyde etkinlik sağlar. Laminatın uzun ömrü boyunca etkinliğini devam ettirir.

Parlak Dekoratif Panel
Panele Ekle
Kastamonu Entegre Parlak Dekoratif Panel

Glossmax High Gloss Levha; ileri ve eşsiz bir teknolojiyle, çeşitli endüstriyel proseslerden geçerek, melamin kaplı MDF veya yonga levhanın yüzeyine tutkal ve UV lak uygulanması sonucunda elde edilen, dekoratif parlak yüzeyli ahşap paneldir. Melamin kaplı yüzeye mükemmel bir tutunum sağlayan sıcak kaplama (hot coating) işleminin kimyasal kürlenmesinden sonra uygulanan lak ile birlikte çizilme ve aşınma direnci diğer parlak yüzeylere göre daha sert bir yüzey elde edilir. Ayrıca UV ışınlarıyla sertleşen üst tabaka güneş ışığı tarafından solmaya ve kimyasallara karşı da dayanımlıdır. Bu sayede mükemmel bir ayna parlaklığı elde edilir. Bu teknoloji, yüzey kaplamada yeni yollar açan, masif ağacının doğal görüntüsünü ve dokusunu öne çıkaran, yüzey finiş uygulamasını oldukça kolaylaştıran bir çözüm sunmaktadır. Aşınmaya, darbeye ve çizilmeye dayanıklı Glossmax Parlak Levha, ahşap doğallığını yansıtırken, farklı renk seçenekleriyle, mekanınızı ayna parlaklığı ile zenginleştirir. Mobilya üretiminde şıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek olan Glossmax Parlak Levha ürünleri, parlak görüntüsünü uzun süre koruyan teknolojisi ile sektörde yeni bir dönem başlatıyor.

Parlak Dekoratif Panel
Panele Ekle
Kastamonu Entegre Parlak Dekoratif Panel

Evogloss (High Gloss PVC Panel) 0,30 mm kalınlığındaki high gloss ve değişik yüzeydeki PVC’lerin MDF panellerin yüzeyine kaplanması ile oluşan dekoratif ve parlak panellerdir. Ön yüzü Evogloss ile kaplanan MDF panellerin arka yüzü ise beyaz melamin dekor kağıdı ile kaplıdır.

Tekli Kalkar Kapak Sistemleri/MonoLift
Panele Ekle
Samet Tekli Kalkar Kapak Sistemleri/MonoLift

Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılar Defne Koz ve Marco Susani, minimal bakış açılarını SAMET'in üstün teknolojisi ile birleştirerek mobilyada mükemmel fonksiyon ve sofistike tasarımı yarattı. SAMET MonoLift Kalkar Kapak Sistemi, dolap içerisinde en az yer kaplayacak ve en şık görünümü yaratacak şekilde tasarlandı. Defne Koz ve Marco Susani SAMET için, kullanıcılara hitap eden ve mobilyalarda estetik etkiler yaratan MonoLift Kalkar Kapak Sistemleri'ni, beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renkte geliştirdi.

İkili Kalkar Kapak Sistemleri/DuoLift
Panele Ekle
Samet İkili Kalkar Kapak Sistemleri/DuoLift

Uluslararası tasarım ödüllü SAMET DuoLift Kalkar Kapak Sistemi, dolap içerisinde en az yer kaplayacak ve en şık görünümü yaratacak şekilde, beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renkte tasarlandı. Defne Koz ve Marco Susani; SAMET için kullanıcılara hitap eden ve mobilyalarda estetik etkiler yaratan DuoLift Kalkar Kapak Sistemleri'ni, beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renkte geliştirdi.

Çekmece Ray Sistemleri/SLIDEA
Panele Ekle
Samet Çekmece Ray Sistemleri/SLIDEA

Farklı boy ve kilitleme sistemlerine sahip yeni nesil kısmi açılım çekmece sistemi SLIDEA modern mutfak tasarımlarına fark yaratan çözümler sunar.

Çekmece Ray Sistemleri/Smart Slide
Panele Ekle
Samet Çekmece Ray Sistemleri/Smart Slide

Özel tasarım uygulamalara imkan tanıyan Smart Slide Çekmece Ray Sistemleri, mükemmel hareket kabiliyetinin yanı sıra farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun, tam ve kısmi açılım opsiyonları, bas aç ve yavaş kapanma fonksiyonları ile yüksek tasarım beklentilerini karşılar.

Çekmece Sistemi/Smart FLOW
Panele Ekle
Samet Çekmece Sistemi/Smart FLOW

Smart FLOW, kişiselleştirilebilir yapısı ve geliştirilmiş teknik özellikleriyle mükemmel tasarım ve fonksiyonu bir arada sunan, ayrıcalıklı yaşam alanları yaratma imkanı sağlayan SAMET çekmece sistemidir.

Menteşesiz Kalkar Kapak Sistemi/D-Lite Lift
Panele Ekle
Samet Menteşesiz Kalkar Kapak Sistemi/D-Lite Lift

SAMET, sofistike tasarım ve mükemmel fonksiyonu bir arada sunan ürünü D-Lite Lift ile modern yaşam alanlarına konfor ve zarafet katıyor. D-Lite Lift, menteşe kullanmayan teknolojisi, yavaş açılma ve kapanma özelliği ve 4 standart renk opsiyonu ile sıra dışı ve özgün bir estetik anlayış ortaya koyuyor.

Çekmece Sistemi/Alphabox
Panele Ekle
Samet Çekmece Sistemi/Alphabox

Alphabox modern çizgileri ve yalın tasarımı ile göze çarpan, kusursuz kullanım ve fonksiyon özellikleri, kolay montaj ve kurulum imkanlarıyla hem kullanıcı hem de üreticiye kolaylık sağlayan yeni nesil çekmece sistemidir.

Mobilya Kulbu
Panele Ekle
Häfele Mobilya Kulbu

Işıklı Kapak
Panele Ekle
Artila Işıklı Kapak

Işıklı, parlak, canlı renkli, resimli, dokulu kapaklı mobilyalardır. Işıklı resimlerle donatılmış raydolaplar, mutfak ve banyo dolapları, genç odası dolapları mekanlara ışığı ve görüntüsü ile farklı bir hava katmaktadır.