Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kaleseramik
Kaleseramik

Kaleseramik

Türkiye’de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük eden Kaleseramik, hayatını, ülkesinin sanayileşmesine adayan iş insanı İbrahim Bodur tarafından 1957 yılında Çanakkale’nin Çan ilçesinde kuruldu.
 
Kurulduğu günden bu yana yaptığı yatırımlarla bir dünya devi haline gelen ve birçok ilke imza atan Kaleseramik, bugün Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın 5’inci, dünyanın 15’nci seramik karo üreticisi konumundadır.
 
Kaleseramik, prestijli markaları; Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, Kalesinterflex, T-ONE by Kale ve Edilcuoghi, Edilgres ve Campani ile trendleri belirleyen, işlevsel, çevre dostu, kaliteli ve özgün tasarımlar ortaya çıkaran Kaleseramik, yaşam alanlarının tüm yüzeylerine dokunuyor. Ürün yelpazesi, yüksek kalite standartları, uluslararası tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılama noktasında ise her geçen gün çıtayı biraz daha yukarı çıkarmaya devam ediyor.
 
Dünyanın dört bir yanına ihracat yapan, büyüme hedeflerinde de yine küresel pazara odaklanan, ülkemizin seramik sektöründe uluslararası alandaki lider markası Kaleseramik, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika pazarlarına kadar 100 ülkedeki 400’ü aşkın ihracat noktasında Kale markalı ürünlerini tüketici ve profesyonellerle buluşturuyor.
 
Tasarım alanında birçok ilke imza atan Kaleseramik, kendi markalarında olduğu kadar, sektörde de tasarım olgusunun içselleştirilmesi ve benimsenmesi için büyük çaba gösteriyor. Ürün sunmaktan çok, yeni çözümler ve bütünsel mekanlar oluşturmayı amaçlarken, mimari ve dekorasyon gündemini yakından takip ederek teknoloji ve inovasyonu tasarımla bir araya getirerek, her müşterinin kendi yaşam alanlarını kurgulaması için farklı yaşam tarzlarına özel tasarımlar ve hayatı kolaylaştıran işlevsel çözümler geliştiriyor.