Malzeme

Dış Cephe Kaplamaları

AKDO AKDOLAM | Alüminyum Honeycomb

AKDOLAM, ileri teknoloji kullanılarak üretilen doğal taşların, hafif malzemeler ile lamine edilmesiyle elde edilen panellerin genel adıdır. AKDOLAM ürünlerinin sunduğu yenilikçi çözümler sayesinde projelerde büyük ebat paneller kullanarak etkileyici mekanlar yaratmak mümkün. İleri teknoloji ile harmanlanmış ürünler kolay montaj, uygun maliyet, hafiflik, yüksek dayanıklılık gibi sağladığı avantajların yanı sıra doğal kaynakların verimli kullanımı sayesinde doğa dostu bir malzemedir.

AKDO AKDOLAM | 3D Fiberglass

AKDOLAM, ileri teknoloji kullanılarak üretilen doğal taşların, hafif malzemeler ile lamine edilmesiyle elde edilen panellerin genel adıdır. AKDOLAM ürünlerinin sunduğu yenilikçi çözümler sayesinde projelerde büyük ebat paneller kullanarak etkileyici mekanlar yaratmak mümkün. İleri teknoloji ile harmanlanmış ürünler kolay montaj, uygun maliyet, hafiflik, yüksek dayanıklılık gibi sağladığı avantajların yanı sıra doğal kaynakların verimli kullanımı sayesinde doğa dostu bir malzemedir.

Beysan A.Ş.-Beypan XPS Sıva Filesi

Dış cephelerde, mantolama işlerinde kullanılmak üzere sıva filesi

Neteren Mikronize Taş Katmanlı Fiber Polyester Panel

Montaja hazır, kendinden renkli hazır panel kaplamadır. Görünen yüzey %100 mikronize taş tuğla katmanıdır. Katmanı destekleyen arka yüzey; reçine ve cam elyaftır. Hazır kompozit cephe, duvar, tavan malzemesidir.

Neteren Çimento Esaslı Hafif Doğal Brüt Beton Cephe Duvar Paneli

Montaja hazır, kendinden renkli hazır panel kaplamadır. Çimento ve özel doğal hammaddelerden üretilmektedir. Polyester fiber reçinesi, poliüretan gibi kimyasal madde içermez.

Kingspan Yalıtımlı Cephe Kaplama Paneli/Benchmark Evolution

Benchmark Evolutıon estetik metal cephe kaplama sistemleri ile yalıtımlı panel teknolojisini bir araya getiren, FM onaylı cephe kaplama sistemidir. üstün üretim teknolojisi sayesinde 25 yıla kadar garanti süresi olan, hızlı monte edilebilir bir sistemdir. Yalıtımlı panellerden farklı olarak ek yerlerinde büküm aksesuar gerektirmez.

Kingspan Yalıtımlı Cephe Kaplama Paneli

Kingspan’ın önemli yeniliklerinden biri olan Benchmark Kreate, sektördeki çok önemi bir inovasyondur. Yalıtımlı panel alüminyum kaset teknolojilerini birlikte kullanır. Tek bir panelde estetik modülasyonlar yapılması sağlanır.

Kingspan Sandviç Panel Firesafe (IPN Yalıtımlı)

Uzun ömürlü, gizli vidalı ve sızdırmazlık sağlaması yanısıra estetik ve ekonomiktir. Uzun açıklıkları desteksiz geçebilir.

Kingspan Sandviç Panel Firesafe (IPN Yalıtımlı)

Cephe kaplamalarında, gizli vidalı ve sızdırmazlık sağlaması yanısıra estetik ve ekonomiktir. Geniş açıklıkları desteksiz geçebilir.

Neteren Kesme Kilit Taşı Görünümlü İspanyol Dekoratif Kemer Kaplama

%100 kesme taş görünümlü ve dokulu, hazır kemer formatlı dekoratif kaplama malzemesidir. Fiberglas takviyeli polyester, doğal taş tozu ve özel kimyasallar karışımlarından üretilmiştir. Kendinden hazır renk ve dokusundadır. Ham Plaka veya sonradan boyalı bir malzeme değildir! Kemer kaplamalar 30x30 cm yan yüzeye sahip, L formatlı, 2 metre içten içe uzunlukta hazır kendinden devirlidir. Ürünleri keserek ve birbirine ekleyerek İstenilen çapta kemer elde etmek mümkündür.

Neteren Kaya Görünümlü İspanyol Dekoratif Dış Cephe Taş Panel Kaplama

%100 kaya görünümlü ve dokulu, plaka formatlı, dekoratif cephe kaplama malzemesidir. Fiberglas takviyeli polyester, doğal taş tozu ve özel kimyasallar karışımlarından üretilmiştir. Kendinden hazır renk ve dokusundadır. Ham plaka veya sonradan boyalı bir malzeme değildir! Plakalar ort. 285 cm x 130 cm ebatlarındadır. 1 Plaka 3,7 m² alanı kaplamaktadır.

Neteren Kayrak Taş Görünümlü İspanyol Dekoratif Duvar Kaplama Paneli

%100 kayrak taş görünümlü ve dokulu plaka formatlı dekoratif kaplama malzemesidir. Fiberglas takviyeli polyester, doğal taş tozu ve özel kimyasallar karışımlarından üretilmiştir. Kendinden hazır renk ve dokusundadır. Ham plaka veya sonradan boyalı bir malzeme değildir! Plakalar 285 cm x 130 cm ebatlarındadır.

Guardian Glass Güneş Kontrol Camı/SunGuard® High Performance Bright Green 40/29

Güneş kontrolü ve low-e tek bir kaplama üzerinde SunGuard® High Performance Bright Green 40/29’un parlak yeşil görünümü sıradışı mekanik gereksinimler ile birleştirildiğinde, mimarlar ve karar vericiler tarafından tercih edilen bir seçenektir. SunGuard® High Performance gibi çağdaş güneş kontrol camları hemen tüm uygulamalarda maksimum görünür ışık geçirgenliği sağlarken, istenmeyen güneş enerjisi kazancını da azaltmaktadır. Geleneksel, harmandan renkli camın getirdiği az verimli çözümlere mükemmel bir alternatiftir.

Guardian Glass Güneş Kontrol Camı/SunGuard® eXtra Selective SNX 60/28

SunGuard® eXtra selective serisi Guardian’ın en iyi güneş kontrolünü sunar. SunGuard SNX 60/28 rahat bir çalışma ve yaşama alanı yaratılmasına katkıda bulunur. Mükemmel seçiciliği sayesinde doğal gün ışığının %60’ını geçirirken, güneşten gelen ısının ise sadece %28’ini geçirir. Yapay ışığa ve soğutmaya olan ihtiyaç azaldığı için enerji masrafları da düşer. SunGuard SNX 60/28 şeffaf görüntüsü ve düşük yansımasıyla binanızın tasarımına zarif bir görüntü katar. Denetimli üretimimiz sayesinde SunGuard SNX 60/28’in rengi tutarlıdır ve tamamen cam kaplı cepheler için idealdir. Standart çift yalıtım camı ünitesinde kullanıldığında 1,0 W/m²K’lik U-değeri en yüksek seviyede ısı yalıtımı sağlar.

Guardian Glass Güneş Kontrol Camı/SunGuard® SuperNeutral SN 62/34

1,0 W/m²K’lik U-değeri ile birlikte istisnai seçicilik ve şeffaflık. Mimar ve yatırımcılar, özellikle enerji tasarrufu ve güneş kontrolü temin etmek istediklerinde çok yüksek doğal ışık geçirgenliği sunan kaplamalı cam ürünleri seçerler. SunGuard® High Selective ürünleri bu gereksinimleri karşılar.Çok amaçlı kaplamasıyla yapay ışık için ihtiyacı en aza indirir ve üstün ısıl yalıtımla birleştirilmiş mükemmel bir güneş kontrolü sunar.

Guardian Glass Güneş Kontrol Camı/SunGuard® SuperNeutral SN 70/37

İstisnai U-değeri 1,0 W/m2K ile birlikte üstün seçicilik Mimar ve yatırımcılar, özellikle enerji tasarrufu ve güneş kontrolü sağlamak istediklerinde çok yüksek doğal ışık geçirgenliği sunan kaplamalı cam ürünleri seçerler. SunGuard® High Selective SN 70/37 tüm bu gereksinimleri karşılar. Çok amaçlı kaplamasıyla yapay ışık için ihtiyacı en aza indirir ve üstün ısıl yalıtımla birleştirilmiş mükemmel bir güneş kontrolü sunar.