Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
LINAK Türkiye
LINAK Türkiye

LINAK Türkiye

  • Birlik Mah. 455 Sok. 20/1 , Çankaya, Ankara, Türkiye
  • 0312-4726338
  • www.linak.com.tr 
LINAK®, insanların yaşam kalitesini ve çalışma ortamını iyileştiren elektrikli aktüatör çözümleri sunmaktadır. Doğrusal hareket, dünyadaki en basit hareket olabilir. Yine de, basit bir şeyi mükemmelleştirmek profesyonellik ister. LINAK'ın her gün yapmaya çalıştığımız şey tam olarak budur. Yenilikçi aktüatör çözümleriyle, örneğin hastane yatakları, ofis masaları, tıbbi uygulamalar, konfor yatakları ve dünyanın her yerindeki en güçlü endüstriyel uygulamalardan bazılarına hareket kazandırmaktadır.
 
LINAK® müşterilerine yakındır ve onların pazarını, kültürünü ve dilini anlar. 2.400'den fazla özel LINAK çalışanı, dünya çapında 30'dan ofis ve 12 distribütör aracılığıyla LINAK'ı temsil etmektedir. Dünya çapında yer alan müşterilerinin taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için Danimarka, ABD, Çin, Slovakya ve Tayland'da üretim tesisleri bulunmaktadır. Pazar lideri uzmanlar tarafından en son teknolojiler ve mükemmelleştirilmiş üretim yöntemleri kullanılarak oluşturulan LINAK ürünleri, dünya çapında aynı kaliteye sahiptir.
 
LINAK® yaptığı şeylerde müşterilere, çalışanlara ve çevreye karşı sorumluluğunun bilincindedir. Güven yaratmak, kim olduğunun doğal bir parçasıdır. Bu güne kadar mottosu; 'We Improve Your Life - Hayatınızı İyileştiriyoruz' yaptığı her şeye yansır. İster ürün geliştirme, ister operasyon veya teknolojinin uygulanması ile ilgileniyor olsunlar, her zaman müşterilerinin kendileriyle iş yapmasını kolaylaştırmanın ve nihai olarak son kullanıcıların yaşamlarını ve çalışma koşullarını iyileştirmenin yollarını arar.