Isı - Ses - Yangın Yalıtımı

Kingspan Sandviç Panel Firesafe (Yangın Direnci Yüksek) IPN Yalıtımlı

Cladrack Panel, dış giydirme raf sistemleri için ideal yapısı ile üst düzey ısı ve nem yalıtımı sağlanması mümkündür. Yüksek yalıtım performansı ile enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır, tasarruf sağlar. Hızlı ve kolay montaj avantajı sunar.

Kingspan Soğukdepo Paneli

Soğuk depo panel sistemleri, gıda işleme, derin dondurucu, Donmuş / soğuk depo ve biyo-teknoloji ve ilaç endüstrileri için temiz odalar gibi sıcaklık kontrollü ve hijyenik ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yangın direnci yüksek, hijyenik ve fiberden bağımsız yalıtılmış panel sistemleri iç ve dış duvarlar, çatılar ve tavanlar için uygundur. Tüm tesis tipleri mümkün olup, yüksek yalıtım performansı ile enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır, tasarruf sağlar. Hızlı ve kolay montaj edilebilirliği ile Minimum konstrüksiyon maliyeti ve montaj esnasındaki geçici yükleri taşıyabilen geniş açıklıklı tavanlar ve yekpare yüksek duvarlar yapmak mümkündür.

Mapei Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri

Binaları atmosfer koşulları ve ani sıcaklık değişikliklerine karşı koruyan, ısı yalıtım levhası, yapıştırıcı, sıva, kaplama, boya ve diğer aksesuarlardan oluşan dış cephe ısı yalıtım sistemidir.

Hekim Yapı Genleştirilmiş Polistiren (EPS)

EPS beyaz renkli bir termoplastik malzemedir. 1m³ EPS hammaddesinde tipine göre 3-6 milyar tanecik bulunur. Malzemenin % 98'i hareketsiz havadır. Karbon takviyeli EPS, gri rengini bileşiminde bulunan grafit reflektörlerden alır. Isı yalıtımı grafit reflektörlerden dolayı beyaz EPS 'ye göre daha fazladır.

Teknopanel Soğuk Depo Sandviç Panelleri

Belirli nem ve sıcaklık derecelerinde kontrollü olarak muhafaza edilmesi gereken, gıda, tıbbi ürünler, tarım ürünleri, v.b. saklanacağı soğuk depoların duvar ve tavan kaplamalarında kullanılan sandviç panellerdir. Poliüretan (PUR) ve Poliizosiyanurat (PIR) yalıtım dolgulu, 2 farklı birleşim detayında alternatifleri vardır. Soğuk depo sandviç panelleri mükemmel ısı yalıtımı ve enerji verimliliği sağlar ve hijyenik bir ortam sunar.

Teknopanel Mantolama Sistemleri

Binaların dış cephelerinde ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltmak üzere paket olarak temin edilen dekoratif mantolama sistemleridir. Teknosistem Mantolama Sistemleri; Teknopor veya Grafit Teknopor EPS ısı yalıtım levhaları, yapıştırma harcı, sıva harcı, sıva filesi, dübeli, PVC köşe profili ve dekoratif sıvadan oluşmaktadır.

Teknopanel Grafit Ekspande Polistiren (EPS)

Grafit Teknopor (EPS), TS EN 13163 standardına göre homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacı ile üretilen ve kullanılan grafit takviyeli köpük malzemedir.

Teknopanel Taşyünü Akustik Çatı Paneli

Taşyünü ve camyünü yalıtımlı olarak üretilmektedir. Tek yüzü perfore ve 5 hadveli çatı panelidir. Perfore sac ve taşyünü arasında akustik tül bulunmaktadır.

Metapanel A.Ş. Soğuk Depo Panelleri

Metapanel A.Ş. ısı yalıtımı, hava geçirimsizliği, hijyen, estetik, yangın izolasyonu gibi tüm ihtiyaçlara cevap veren izolasyonlu çatı ve cephe panellerinin yanı sıra asidik ortamlar ile gıda üretim tesislerinde kullanılmak üzere ürettiği CTP ve PET’li çatı paneli, ses izolasyonu için akustik taşyünü çatı ve cephe paneli, teras çatılar için PVC-TPO membranlı çatı paneli, konteyner ve prefabrik yapılar için H Cephe paneli ve soğuk depo paneli ile piyasanın tüm ihtiyaçlarına ürün gamı ile cevap verebilmektedir.

KYK Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri

MANTOTHERM, farklı sıcaklıktaki iki ortam arasında ısı geçişini azaltmak için yapıların dış cephesinde kesintisiz olarak yapılan dış cephe ısı yalıtım sistemidir. Yapılarda ısı kayıp ve kazançlarını sınırlandırır, enerji tasarrufu sağlar, binanın ömrünü uzatır., kullanıcıya sağlıklı ve konforlu mekanlar sunar. EPS, Platin, XPS ve Taşyünü ısı yalıtım levhası seçenekleri, farklı profil ve aksesuarlarıyla projelerin ihtiyacına uygun çözümler sunar. Farklı seçeneklerde dış cephe boya ve kaplamaları ile estetik yaşam alanları oluşturur. ETAG 004 belgelidir.

Profire Yangın Durdurucu Sonsuz Sargı/Promastop

Promastop-W Yangın Durdurucu çoklu boru sargısı, PVC, PPRC, PP, PE vb. yanıcı borular ile kauçuk vb. yanıcı izolasyon malzemesi ile kaplı olan metal boruların yangın duvarları ve döşemeleri üzerinde yaptığı geçişlerde uygulanır. Promastop-W intümesan (yangın anında genleşen) özellikli bir malzeme olup 4 saate kadar yangın dayanımı sağlar. 18 metre uzunluğunda olup, boru çapına göre ayarlanarak kolayca uygulanır. 2,5 mm et kalınlığına sahip olduğundan boru çevresindeki minimum boşluklara dahi kolayca yerleştirilebilir.

Perfopan Akustik/İsus 1932 Yangına Dayanıklı Akustik Panel

A2 s1 d0 yangına dayanıklı alçı üzeri doğal, laminat ve lake boyalı modelleri imal edilmektedir. Panellerin yüzeyleri düz, perforeli, derzli ya da slot delikli iç duvar ve tavan panelleridir. Özel taşıyıcı sistemleri ile birçok teknik ve estetik gereksinimlere en iyi çözümleri sunar. Mekânlarda akustik ses düzenlemesi ve ahşap görünüm güzelliği sağlamanın yanı sıra üst seviyede yangın yalıtımı da sağlamaktadır.

Perfopan Akustik/İsus 1932 Akustik 3 Boyutlu Duvar Paneli

3d duvar paneli sistemleri, farklı boyutta ve ölçülerde projelere göre özel olarak imal edilerek uygulaması yapılmaktadır. Farklı açılar ses emici ve ses yansıtıcı panellerin doğru karışımı ile akustik performans üzerinde oynayan benzersiz bir kompozisyon yaratmayı mümkün kılmaktadır. Panellerin arkasına uygun aydınlatmalar ekleyerek gölgeler karışımı oluşturarak farklı görsel etkiler yaratılmaktadır.

Perfopan Akustik/İsus 1932 Mikro Perforeli Ahşap Akustik Paneller

Mikro delikli tavan ve duvar panelleri, ahşabın doğal estetik dokusunu koruyan, dekoratif görünümü en üst düzeyde olan modellerdir. Panellerin delik perforasyonu diğer akustik panellere göre algılanamaz halde görünmezdir. MDF üzeri laminat, MDF üzeri doğal ahşap kaplama, A2 s1 d0 yangına dayanıklı alçı üzeri doğal ahşap kaplama ile üretilen özel perfore delikli akustik tavan ve duvar panel sistemleridir. Taşıyıcı sistemleri ile birçok teknik ve estetik gereksinimlere en iyi çözümleri sunar.