Yapı Kimyasalları

Hotmelt
Panele Ekle
Epal Kimya Hotmelt

SOLMELT yapıştırıcılar EVA ve poliolefin bazlı olup, granül veya küp (PSA) şeklindedir.

P.U. Yapıştırıcı
Panele Ekle
Epal Kimya P.U. Yapıştırıcı

SOLFIX - tek komponentli solvent bazlı yapıştırıcılardır. Şeffaf, elastik, düşük viskoziteli olup, çabuk kurumasından dolayı (5-10d) mozaik sektöründe tercih edilmektedirler.

Su Bazlı Yapıştırıcı
Panele Ekle
Epal Kimya Su Bazlı Yapıştırıcı

SOLID yapıştırıcılar orta katılık oranına sahip PVA yapıştırıcılardır. Kuruma işlemi gerçekleştikten sonra şeffaf ve elastik film tabakası oluşur. Yüksek ısılı kurutmalarda kimyasal özellliğinde herhangi bir değişiklik olmaz.

Karo Yapıştırıcısı/Adesilex P9
Panele Ekle
Mapei Karo Yapıştırıcısı/Adesilex P9

Seramik karolar için, dikeyde kayma yapmayan, açıkta bekleme süresi uzatılmış, yüksek performanslı çimento esaslı yapıştırıcı

Karo Yapıştırıcısı/Granirapid
Panele Ekle
Mapei Karo Yapıştırıcısı/Granirapid

Seramik karo ve doğal/yapay taş malzemeler için iki bileşenli, çok performanslı, hızlı priz alan ve hidratasyon yapan çimento esaslı yapıştırıcı

Derz Dolgusu/Keracolor FF
Panele Ekle
Mapei Derz Dolgusu/Keracolor FF

6 mm genişliğe kadar derzler için yüksek performanslı, polimer katkılı, su itici, DropEffect© teknolojisine sahip çimento esaslı derz dolgusudur

Karo Yapıştırıcısı/Keraflex Maxi S1
Panele Ekle
Mapei Karo Yapıştırıcısı/Keraflex Maxi S1

Seramik karo ve taş malzeme için yüksek performanslı, esnek, açıkta bekleme süresi uzatılmış ve dikeyde kayma yapmayan, çimento esaslı yapıştırıcıdır. Özellikle büyük ebatlı porselen karo ve doğal taşların yapıştırılması için uygundur.

Genleştirilmiş Cam Küre
Panele Ekle
Omnis Kompozit Ltd. Genleştirilmiş Cam Küre

Genleştirilmiş cam küre, kırık cam atıklarının özel patentli teknoloji ile yüksek ısı altında özel kimyasallarla birleştirilerek üretilen, düzgün çeperli, küçük hücresel bir yapıya sahip, inorganik bir termal izolasyon malzemesidir. Sahip olduğu 0,059-0,08 W/mK ısı iletim kat sayısı sayesinde yapı malzemesine termal izolasyon, ses izolasyonu, hafiflik yanında nem dayanımı, bakteri ve küf oluşumuna karşı direnç, mükemmel tasarım imkanı ve nefes alabilen yapılar özelliği kazandırmaktadır. Alev direncine sahip, A1 sınıfı yanmazlık özelliğindedir. Her türlü organik ve inorganik kimyasala (cam eritmede kullanılan Florin Hidrojen asidi hariç) karşı tamamen dirençlidir. Ekolojik, çevre dostu bir üründür. Hafif bir agrega olması nedeniyle hafif beton üretiminde ideal bir malzemedir.

Yüzey Koruyucu Kimyasal / Korozyon Önleyici Cam Pulu
Panele Ekle
Omnis Kompozit Ltd. Yüzey Koruyucu Kimyasal / Korozyon Önleyici Cam Pulu

Glass Flake korozyon önleyici cam pulu; yüzey kaplama uygulamalarında polyester, vinilester, epoksi, jelkot reçineleri ve boya ile mükemmel matriks oluşturarak uygulanan yüzeye her türlü kimyasal solvent ve korozif ortama karşı direnç kazandırır.

PU Mastik/Solaflex
Panele Ekle
Sotaş PU Mastik/Solaflex

Beton ve izolasyon uygulamalarında kullanılan, tek bileşenli nem ile kürlenen, poliüretan esaslı elastik, özellikle inşaat uygulamaları için geliştirilmiş, derz dolgu mastiğidir. Dış mekan uygulamaları için uygundur.

Montaj Yapıştırıcısı/Körapren MK 176
Panele Ekle
Sotaş Montaj Yapıştırıcısı/Körapren MK 176

Polikloropren esaslı montaj yapıştırıcısı

EPDM Malzeme Yapıştırıcısı/Köratan UK 1001
Panele Ekle
Sotaş EPDM Malzeme Yapıştırıcısı/Köratan UK 1001

EPDM malzemelerin, betona, ahşaba, cama, alüminyuma, çeliğe ve bitüm esaslı malzeme yapıştırılmasında kullanılır.

Parke Yapıştırıcı/Körapur 666
Panele Ekle
Sotaş Parke Yapıştırıcı/Körapur 666

Poliüretan esaslı, çift komponantlı parke yapıştırıcısıdır.

Esnek Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık Sağlayıcı Macun/Solapur 1050
Panele Ekle
Sotaş Esnek Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık Sağlayıcı Macun/Solapur 1050

Poliüretan esaslı, tek bileşenli esnek yapıştırıcı ve sızdırmazlık sağlayıcıdır. Havanın nemi ile kürlenir. Üzeri, kürlenmeden sonra, zımparalanabilir ve boyanabilir. -40°C ile +90°C arasında ısıya dayanır.

Esnek Yapıştırıcı, Yalıtım ve Derz Dolgu Mastiği/Solapur
Panele Ekle
Sotaş Esnek Yapıştırıcı, Yalıtım ve Derz Dolgu Mastiği/Solapur

İnşaat uygulamaları için geliştirilmiş, poliüretan esaslı tek bileşenli esnek yapıştırıcı ve derz dolgu malzemesi. Havanın nemi ile kürlenir. Kürlenmeden sonra boyanabilir. -40°C ile +90°C arasında ısıya dayanır.

Çift Komponentli Hızlı Yapıştırıcı
Panele Ekle
Derby Kimya Çift Komponentli Hızlı Yapıştırıcı

Derby 100 ml, 200 ml ve 400 ml hızlı yapıştırıcıları yüksek viskoziteli cyanoacrylate bazlı, aktivatör ile yapışan ve mükemmel sonuç veren bir yapıştırıcı setidir.