Yapı Kimyasalları

Mapei Karo Yapıştırıcısı/Adesilex P9

Seramik karolar için, dikeyde kayma yapmayan, açıkta bekleme süresi uzatılmış, yüksek performanslı çimento esaslı yapıştırıcı

Mapei Karo Yapıştırıcısı/Granirapid

Seramik karo ve doğal/yapay taş malzemeler için iki bileşenli, çok performanslı, hızlı priz alan ve hidratasyon yapan çimento esaslı yapıştırıcı

Mapei Derz Dolgusu/Keracolor FF

6 mm genişliğe kadar derzler için yüksek performanslı, polimer katkılı, su itici, DropEffect© teknolojisine sahip çimento esaslı derz dolgusudur

Mapei Karo Yapıştırıcısı/Keraflex Maxi S1

Seramik karo ve taş malzeme için yüksek performanslı, esnek, açıkta bekleme süresi uzatılmış ve dikeyde kayma yapmayan, çimento esaslı yapıştırıcıdır. Özellikle büyük ebatlı porselen karo ve doğal taşların yapıştırılması için uygundur.

Omnis Kompozit Ltd. Genleştirilmiş Cam Küre

Genleştirilmiş cam küre, kırık cam atıklarının özel patentli teknoloji ile yüksek ısı altında özel kimyasallarla birleştirilerek üretilen, düzgün çeperli, küçük hücresel bir yapıya sahip, inorganik bir termal izolasyon malzemesidir. Sahip olduğu 0,059-0,08 W/mK ısı iletim kat sayısı sayesinde yapı malzemesine termal izolasyon, ses izolasyonu, hafiflik yanında nem dayanımı, bakteri ve küf oluşumuna karşı direnç, mükemmel tasarım imkanı ve nefes alabilen yapılar özelliği kazandırmaktadır. Alev direncine sahip, A1 sınıfı yanmazlık özelliğindedir. Her türlü organik ve inorganik kimyasala (cam eritmede kullanılan Florin Hidrojen asidi hariç) karşı tamamen dirençlidir. Ekolojik, çevre dostu bir üründür. Hafif bir agrega olması nedeniyle hafif beton üretiminde ideal bir malzemedir.

Omnis Kompozit Ltd. Yüzey Koruyucu Kimyasal / Korozyon Önleyici Cam Pulu

Glass Flake korozyon önleyici cam pulu; yüzey kaplama uygulamalarında polyester, vinilester, epoksi, jelkot reçineleri ve boya ile mükemmel matriks oluşturarak uygulanan yüzeye her türlü kimyasal solvent ve korozif ortama karşı direnç kazandırır.

Sotaş PU Mastik/Solaflex

Beton ve izolasyon uygulamalarında kullanılan, tek bileşenli nem ile kürlenen, poliüretan esaslı elastik, özellikle inşaat uygulamaları için geliştirilmiş, derz dolgu mastiğidir. Dış mekan uygulamaları için uygundur.

Sotaş Montaj Yapıştırıcısı/Körapren MK 176

Polikloropren esaslı montaj yapıştırıcısı

Sotaş EPDM Malzeme Yapıştırıcısı/Köratan UK 1001

EPDM malzemelerin, betona, ahşaba, cama, alüminyuma, çeliğe ve bitüm esaslı malzeme yapıştırılmasında kullanılır.

Sotaş Parke Yapıştırıcı/Körapur 666

Poliüretan esaslı, çift komponantlı parke yapıştırıcısıdır.

Sotaş Esnek Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık Sağlayıcı Macun/Solapur 1050

Poliüretan esaslı, tek bileşenli esnek yapıştırıcı ve sızdırmazlık sağlayıcıdır. Havanın nemi ile kürlenir. Üzeri, kürlenmeden sonra, zımparalanabilir ve boyanabilir. -40°C ile +90°C arasında ısıya dayanır.

Sotaş Esnek Yapıştırıcı, Yalıtım ve Derz Dolgu Mastiği/Solapur

İnşaat uygulamaları için geliştirilmiş, poliüretan esaslı tek bileşenli esnek yapıştırıcı ve derz dolgu malzemesi. Havanın nemi ile kürlenir. Kürlenmeden sonra boyanabilir. -40°C ile +90°C arasında ısıya dayanır.

Derby Kimya Çift Komponentli Hızlı Yapıştırıcı

Derby 100 ml, 200 ml ve 400 ml hızlı yapıştırıcıları yüksek viskoziteli cyanoacrylate bazlı, aktivatör ile yapışan ve mükemmel sonuç veren bir yapıştırıcı setidir.

Derby Kimya Poliüretan Köpük/Derby 600

Derby çok amaçlı poliüretan köpük, nemle genleşen ve kürleşen tek komponentli bir aerosol poliüretan köpüktür. Her bir aerosol kutuyla verilen pipet yardımıyla kullanım için tasarlanmıştır. Ozon tabakasına zarar verebilecek herhangi bir itici gaz içermez.

Derby Kimya Silikonize Mastik/Derby D51

Derby D51 mastiği, tek komponentli akrilik bazlı dolgu macunudur.