Endüstri, Sanayi Yapıları

Polikarbonat Cephe Sistemi
Panele Ekle
NETA Mimarlık Polikarbonat Cephe Sistemi

DanPal mekanik kilitli polikarbon cephe kavramını ilk kez tanıtarak öncülük ettiği günden bu yana, ürettiği sistemlerde öne çıkan teknik ve estetik özelliklerle mimarlık dünyasında fırtına gibi esiyor. Renkler, bitişler ve özel efektler içeren geniş malzeme yelpazesi, son derece yaratıcı seçenekler sunmaktadır. DanPal Tek Katmanlı Cepheler farklı yapı tipleri için çeşitli konfigürasyonlarda sunulan su yalıtımlı yarı saydam sistemlerdir. Mükemmel bir cephe söz konusu olduğunda kilit nokta dengenin sağlanmasıdır. Aşırı gün ışığı, istenmeyen parlamalara ve rahatsız edici bir ortam sıcaklığına neden olur. Esneklik, şeffaflık ve ton nitelikleri açısından camdan daha üstün malzemeler kullanan DanPal her tür cephede ışık ve ısı dinamikleri arasında mükemmel bir denge kurar.

Borofloat Borosilikat Cam
Panele Ekle
UTT Borofloat Borosilikat Cam

BOROFLOAT®33, camdan daha fazlası; sınırsız potansiyele sahip bir malzemedir.

STRAEHLE
Panele Ekle
TRIMline STRAEHLE

Ofislerinizde depolama ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözüm

SNAP
Panele Ekle
TRIMline SNAP

Ofislerinizde depolama ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözüm

Sürgü Dolap Kapak Sistemleri/SMT
Panele Ekle
Samet Sürgü Dolap Kapak Sistemleri/SMT

SAMET Sürme Kapak Sistemleri, farklı boyutlardaki gardıropların kapakları için birçok alternatif sunar. İlk bakışta dikkat çekmeyen bu detaylar, hem konforlu bir kullanım sağlar hem de şıklığıyla tasarıma eşlik eder.

Arduvaz Kaplı Bitümlü Çatı Su Yalıtım Örtüleri
Panele Ekle
Aluç Ahşap Arduvaz Kaplı Bitümlü Çatı Su Yalıtım Örtüleri

Polimer bitüm esaslı, renkli arduvaz granül kaplı su yalıtım membranıdır. Polyester keçe taşıyıcılı, 3 ve 4 mm kalınlıkta mevcuttur. Üst yüzeyi renkli arduvaz kaplıdır. -10°C’ye kadar esnekliğini kaybetmez. Şaluma aleviyle ısıtılarak uygulanır. Yapışma özelliği çok güçlüdür. Ahşap, metal ve beton yüzeylere kolaylıkla uygulanır. Çatı su yalıtımlarında dekoratif görünüm kazandırır.

Arşiv ve Depo Raf Sistemleri
Panele Ekle
Klassis Arşiv ve Depo Raf Sistemleri

Bruynzeel geniş ürün yelpazesiyle dosyalama ve depolama çözümlerinin öncü firmasıdır. Müşteri odaklı çözümler üreterek; devlet kurumları, kütüphaneler, müzeler, üniversiteler, finans kurumları ve sağlık kuruluşları gibi alanlarda yerden tasarruf sağlayan sistemler geliştirmektedir.

Paslanmaz Posta Kutusu/Mek-16
Panele Ekle
Mekappa Ankastre Paslanmaz Posta Kutusu/Mek-16

Apartman tipi, inox paslanmaz modern posta kutuları

Paslanmaz Posta Kutusu/Mek-16
Panele Ekle
Mekappa Ankastre Paslanmaz Posta Kutusu/Mek-16

Apartman tipi, inox paslanmaz modern posta kutuları

Metal Soyunma Dolabı
Panele Ekle
Madeş Metal Soyunma Dolabı

Yüksek kalitede DKP sacdan elektrostatik toz boyalı olarak imal edilir. Kapakları ahşap veya metal olabilir. Bölmeli ve bölmesiz soyunma dolapları ile çeşitli ihtiyaçlar için çok gözlü seçenekleri mevcuttur.

Arşiv Sistemi
Panele Ekle
Madeş Arşiv Sistemi

Özel tasarlanmış raylar üzerinde hareket ederek sabit arşiv sistemlerine göre kapasiteyi %200’ e kadar artırır alan tasarrufu sağlar. Hastaneler için geniş kompact-mutfak vestiyer çözümleri ile küçük ofisler için farklı alternatifleri mevcuttur. Ön kapakları isteğe göre, elektrostatik fırın boyalı veya akustik amaçlı kumaş kaplı uygulanabilir.

Metal Dosya Dolapları
Panele Ekle
Madeş Metal Dosya Dolapları

Yüksek kalitede DKP sacdan, elektrostatik toz boyalı olarak imal edilir. Kapaklı, sürgülü, camlı sürgülü, storlu, açık raflı seçenekleri farklı boy alternatifleri mevcuttur.