Endüstri, Sanayi Yapıları

TRIMline STRAEHLE

Ofislerinizde depolama ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözüm

TRIMline SNAP

Ofislerinizde depolama ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözüm

Samet Sürgü Dolap Kapak Sistemleri/SMT

SAMET Sürme Kapak Sistemleri, farklı boyutlardaki gardıropların kapakları için birçok alternatif sunar. İlk bakışta dikkat çekmeyen bu detaylar, hem konforlu bir kullanım sağlar hem de şıklığıyla tasarıma eşlik eder.

Klassis Arşiv ve Depo Raf Sistemleri

Bruynzeel geniş ürün yelpazesiyle dosyalama ve depolama çözümlerinin öncü firmasıdır. Müşteri odaklı çözümler üreterek; devlet kurumları, kütüphaneler, müzeler, üniversiteler, finans kurumları ve sağlık kuruluşları gibi alanlarda yerden tasarruf sağlayan sistemler geliştirmektedir.

Mekappa Ankastre Paslanmaz Posta Kutusu/Mek-16

Apartman tipi, inox paslanmaz modern posta kutuları

Mekappa Ankastre Paslanmaz Posta Kutusu/Mek-16

Apartman tipi, inox paslanmaz modern posta kutuları

Madeş Metal Soyunma Dolabı

Yüksek kalitede DKP sacdan elektrostatik toz boyalı olarak imal edilir. Kapakları ahşap veya metal olabilir. Bölmeli ve bölmesiz soyunma dolapları ile çeşitli ihtiyaçlar için çok gözlü seçenekleri mevcuttur.

Madeş Arşiv Sistemi

Özel tasarlanmış raylar üzerinde hareket ederek sabit arşiv sistemlerine göre kapasiteyi %200’ e kadar artırır alan tasarrufu sağlar. Hastaneler için geniş kompact-mutfak vestiyer çözümleri ile küçük ofisler için farklı alternatifleri mevcuttur. Ön kapakları isteğe göre, elektrostatik fırın boyalı veya akustik amaçlı kumaş kaplı uygulanabilir.

Madeş Metal Dosya Dolapları

Yüksek kalitede DKP sacdan, elektrostatik toz boyalı olarak imal edilir. Kapaklı, sürgülü, camlı sürgülü, storlu, açık raflı seçenekleri farklı boy alternatifleri mevcuttur.