Dış Mekan Aydınlatma

Aydınlatma Armatürü/ZE782-BL
Panele Ekle
Zeyhan Elektrik Aydınlatma Armatürü/ZE782-BL

LED’li gömme duvar aydınlatma armatürü

LED Armatür/RAST
Panele Ekle
Lamp 83 LED Armatür/RAST

LAMP 83 ve Rast Tasarım’ın birlikte geliştirdiği yeni dekoratif seri ile artık mekanınızda fark yaratmak için çok daha fazla seçeneğiniz var. Modern ve dekoratif armatürler için, LAMP 83 ile Rast Tasarım’ın ortaklaşa çalışması sonucunda, ortaya yepyeni bir ürün serisi çıktı. RAST serisi aslında, dikdörtgen, düşey, lineer, kare ve küre formlarındaki beş farklı ürün ailesinden oluşuyor. Ailelerin içinde aynı formdaki ürünün sarkıt, aplik, sıva üstü ve ankastre versiyonları yer alıyor. Küp ve küre ailelerindeki ürünleri kırmızı, mavi, yeşil ve sarı renklerde elde etmek mümkün. Tamamında farklı güçlerde LED ışık kaynakları kullanılan RAST serisindeki tüm ürünler, pleksiglastan el yapımı olarak şekillendiriliyor.

LED Armatür/ARK
Panele Ekle
Lamp 83 LED Armatür/ARK

ARK, lineer aydınlatma aygıtlarına ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda, her türlü montaj tipine uyacak şekilde geliştirildi. Sarkıt, ankastre ve sıva üstü gövde tiplerine sahip olan Ark ailesinde, 59 ile 321 arasında dokuz farklı boy, standart ürün olarak sunuluyor. Sarkıt ve sıva üstü ürünlerde, isteğe bağlı olarak yapılan ahşap desenli kaplama ile doğal bir armatür görünümü de yakalanabiliyor. Yüksek verimli ve A+ enerji sınıfı LED modüller ile 22 ile 88W arasında değişen on farklı seviyede güç elde edilebiliyor. Ayrıca 14 ile 80W arası T5 floresan lambalı versiyonlar ile daha ekonomik bir satın alma seçeneği de sunuluyor. Son olarak ARK ailesinde, tamamen projenize ve isteğinize uygun ölçüde T, L, X ya da dikdörtgen şeklindeki özel profilleri kullanmak da mümkün…

LED Armatür/Optio
Panele Ekle
Lamp 83 LED Armatür/Optio

LAMP 83’ten sıra dışı mekanlar yaratmak için tasarlanmış yepyeni bir ürün ailesi. OPTIO. Son jenerasyon LED’ler ile yüksek verim; özel lensler sayesinde minimumda tutulan kamaşma etkisi ile görsel konfor; ankastre, sıva üstü, sarkıt ve lamel arası gibi farklı gövde ve montaj detaylarının hepsi, aynı çözümde buluştu. OPTIO’ da, istenen ışık efekti ve gövde boyuna bağlı olarak her biri 2W olan tekil LED’den 20 taneye kadar kullanılabiliyor. OPTIO’ yu, ankastre üründeki 51 mm’ den, sarkıt üründe 2000 mm’ ye kadar farklı boyutlarda kullanmak mümkün. Kısacası; fonksiyonellik, zarif tasarım, yüksek performans ve görsel konforun birleşimi için OPTIO hizmetinizde.

İnteraktif Aydınlatma Çözümleri
Panele Ekle
Blachere Aydınlatma İnteraktif Aydınlatma Çözümleri

LED ürünlerle iç ve dış mekanlarda uygulanabilecek interaktif aydınlatma çözümleri

Dış Cephe Işıklandırma Çözümleri
Panele Ekle
Blachere Aydınlatma Dış Cephe Işıklandırma Çözümleri

İç ve dış mekanlarda uygulanabilecek dekoratif ışıklandırma ürünleri

LED Cephe/X-LED MESH
Panele Ekle
Carl Stahl LED Cephe/X-LED MESH

Etkileyici aydınlatmalar ve etkili mesajlar için X-LED ortamı hazırlar. Hareketli görüntüler, etkileyici ışık tasarımı ve 16,5 milyon rengin parlaklığı göz alıcıdır. Ayrı ayrı kontrol edilebilen diyotlar ve farklı alt yapılarıyla, X-LED yaratıcı fikirler ve münferit uygulamalar için yeni imkanlar oluşturur. Carl Stahl’ın geliştirdiği yenilikçi LED ışık modül sistemi, modern mimari ve tarihi yapıları öne çıkarken etkileyici anıtsal kent simgesi yaratır ve organizasyonlar ve sıradışı pazarlama için de göz alıcı bir sistemdir. Sabit ya da esnek kurulumuyla hafif bir yapıdadır ve 3 boyutlu şekilde ayarlanabilir.

Su Altı Havuz LED Aydınlatma Armatürü/Powerled
Panele Ekle
Neta Havuz Su Altı Havuz LED Aydınlatma Armatürü/Powerled

Su altı havuz aydınlatma armatürü olarak, kullanılan klasik 300 Watt 12 V par56 lambaların yerine son yıllarda tasarruf ve dayanıklılığı ile sektörde kullanılmaya başlanan LED havuz aydınlatma sistemi kullanıcı için hem iktisatlı olması ve hem de renk cümbüşü ile havuzun keyfine varmasını sağlıyor. Dikkat çekici renk ve şekillerde sunulan havuz POWERLEDlerin başlıca yararları arasında uzun ömürlü olması, yüksek lümen değeri,daha az güç harcaması ve insan sağlığına zararlı olmaması ve içeriği gereği tehlikeyi minimuma indirir.

LED Armatür/Pride Serisi
Panele Ekle
Lamp 83 LED Armatür/Pride Serisi

Yüksek performans için özel olarak tasarlanan ve etkileyici bir tasarıma sahip olan PrideLED serisinde, 12 ile 44W arasında değişen beş farklı güç seviyesinde, 1500’den başlayıp 4.900 lümene kadar bir ışık almak mümkün. 50.000 saat kullanım ömrüne sahip LED çiplerinin kullanıldığı ürünler, Carbon, Color ve Silver olmak üzere üç farklı görsel temaya sahip. Bu üç tema sayesinde, 11 farklı renk alternatifi sunan PrideLED serisi, ayrıca spot ve ankastre grubunda yedi farklı gövde şekli ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Dış Aydınlatma Sistemleri/Goccia Jack Serisi
Panele Ekle
Lamp 83 Dış Aydınlatma Sistemleri/Goccia Jack Serisi

Ünlü İtalyan firması Goccia tarafından üretilen ve aynı gövde üzerinde kolayca değiştirilebilen 10 ayrı kapak (ayrıca satılır) alternatifiyle kullanıcısına büyük bir seçim zenginliği sağlayan bir dış aydınlatma aygıtıdır. Sadece kapağın değiştirilmesiyle çehresi değişen Jack ailesinde kullanılan 274 mm çapındaki yuvarlak polikarbonat gövde, E27 75W lamba takılmasına imkan verirken, opal camlı difüzörle IP54 koruma seviyesine sahiptir.

Dış Aydınlatma Sistemleri/Outside110 Serisi
Panele Ekle
Lamp 83 Dış Aydınlatma Sistemleri/Outside110 Serisi

Dış aydınlatma konusunda LED teknolojisinin tüm avantajlarını kullanan Outside 110 ailesi, 600- 1850 lumen arası bir ışık üretebilen çok verimli bir üründür. 100 mm çaplı profilin boyu 400, 900 veya 2500 mm olarak seçilebilmektedir. IP54 koruma seviyesine sahip olan Outside110’da, 2700-3000 ve 4000K ışık rengi ile 7.2, 10.8 veya 21.6 W’lık LED’ler kullanılmaktadır. 50.000 saate varan LED ömrü sayesinde Outside 110, zorlu hava koşullarında bile uzun yıllar boyunca verimli şekilde çalışabilmektedir.

Dış Aydınlatma Sistemleri/Goccia Quantum Serisi
Panele Ekle
Lamp 83 Dış Aydınlatma Sistemleri/Goccia Quantum Serisi

Ünlü İtalyan firması Goccia tarafından üretilen ve ufak boyutlarına rağmen kuvvetli bir ışık yayan, polikarbonat gövdeli, alüminyum enjeksiyon kapaklı, teknopolimer kasalı, 3.2W 265 lm 3.500K 85 CRI 50.000 saat sonra %70 ışık akısı garantisine sahip Citizen LED’li, IP 65 koruma seviyesine sahip ankastre dış aydınlatma aygıtıdır.

LED Armatür/LEDLine W2
Panele Ekle
PSL Elektronik LED Armatür/LEDLine W2

LEDLine W2, bina cephelerinde çizgisel ve kesintisiz bir görünüm sağlamaktadır. Alüminyum, cam, mermer vb. cephe kaplamalarında da uygulama kolaylığı sağlar. Kapaklarda bulunan hizalama pinleri ile ürünler ardarda birleştirilerek ek yeri belli olmadan istenilen uzunlukta kullanılabilir. Armatür kapaklarında bulunan kablo giriş-çıkış slotları ve alt bölümde bulunan kanal sayesinde armatürle birlikte kablo çıkışı da taşınabilir.

LED Projektör/WallWasher S
Panele Ekle
PSL Elektronik LED Projektör/WallWasher S

WallWasher S, hem iç hem de dış mekânlarda kullanılmak üzere tasarlanmış LED projektördür. Bu armatür, binaların mimari detaylarını ön plana çıkarmak ve estetik bir görünüm elde etmek amacıyla tercih edilmektedir.

LED Armatür/LEDLine I
Panele Ekle
PSL Elektronik LED Armatür/LEDLine I

LEDLine I, bina cephelerinde çizgisel ve kesintisiz bir ışıklandırma sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu ürünler ek yeri belli olmadan istenilen uzunlukta kullanılabilir.

Şeffaf Cephe Sistemleri/IMAGIC WEAVE®
Panele Ekle
HAVER & BOECKER Şeffaf Cephe Sistemleri/IMAGIC WEAVE®

IMAGIC WEAVE® şeffaf cephe sistemleri, binaları medya iletişim merkezine dönüştürür. IMAGIC WEAVE®; HAVER’in mimari tel örgü sistemi ile Traxon Technologies LED teknolojisinin bir karmasıdır. İlk bakışta sunduğu faydalardan bazıları: Esnek tasarım, homojen görünüm, modern LED teknolojisi sayesinde enerji ve maliyet tasarrufu, hava koşullarına dayanıklılık, programlama ve dünya genelinde sezgiye dayalı kullanım, bakım ve tadilat kolaylığı, parlak kalite, gece ve gündüz kullanımı