Isıtma, Soğutma ve Havalandırma

UTT Nextrema Cam Seramik

NEXTREMA® cam seramik malzeme platformu, teknik camın avantajlarını yüksek sıcaklık malzemelerinin özellikleri ile birleştirir. NEXTREMA® cam seramiğin sunduğu özel üretim işlemleri sayesinde altı farklı cam seramik malzeme seçeneği elde edilebilir. Ekonomik levha üretim süreci, 2 mm - 6 mm aralığında kalınlığa sahip geniş levhaların üretilmesini sağlar. Özellikle optik camı veya teknik seramik gibi yüksek randımanlı plaka ebatlarında maliyet faktörleri ya da sınırlamalar kısıtlayıcı bir faktör olduğunda NEXTREMA® yeni ürün fikirlerinin ve yeniliklerin geliştirilmesi noktasında kabul gören bir alternatif olacaktır. Malzeme, tasarımcılar ve nihai müşteriler üzerinde dahi kalıcı bir etki bırakacaktır. Altı şık parlak tasarım seçeneği ve renk etkileri, bu teknik işlevselliğe yeni bir görünüm verecektir. NEXTREMA® malzeme platformu, çok yönlülüğü ve özelliklerinin benzersiz kombinasyonu ile sizi kesinlikle kendine hayran bırakacaktır.

E.C.A. SEREL Termostatik Radyatör Valfi

Tasarruf ve konforu bir arada sunan E.C.A. termostatik radyatör valfleri; oda sıcaklığındaki değişimleri algılayarak, radyatör paneline giren sıcak su miktarını ayarlar ve harici ısı kaynaklarından elde edilen enerjiyi doğrudan kazanca dönüştürür. Ortamın sıcaklığını ayarlanan değerde sabit tutarak ısınma giderlerini önemli ölçüde düşürür.

Etyemezler Hava Nem Alıcı ve Kurutucu Cihaz

Bulunan ortamın nemini üzerinde bulunan dijital gösterge sayesinde %30-80 arasında istenilen değerde tutarak insanların eşyaların gıda ürünlerinin sağlıklı olarak saklanabilecekleri ortamları yaratır. Fonksiyon prensibi: Nemli hava fan motoru tarafından emilir ve buharlaştırıcının içinden geçirilir, evoparatör küçük ebatta olmasına rağmen yüksek nem alma performansı sergiler burada hava içerdiği su miktarının çoğunu kaybeder. Kondansel suyu toplama haznesine aktarılır soğuk hava ise sıcak kondanserden geçer ve oradan ısıtlımış kuru hava olarak geri verilir.

Evimetal Paslanmaz Çelik Radyatör/Valeo

Mekanlara farklılık katan özel tasarım paslanmaz çelik radyatörler

Evimetal Paslanmaz Çelik Havlupan/Dynamic

Banyolara farklılık katan özel tasarım paslanmaz çelik havlupanlar

Berkosan Yalıtım Yerden Isıtma Sistemi Yalıtım Levhaları

Kapalı hücre yapısında, düşük ısı geçirgenliğinde, yüksek su ve buhar direncine sahip, geniş sıcaklık aralığında kullanıma uygun, hafif ve esnek yapısı ile uygulama kolaylığına sahip, uzun ömürlü, kokusuz, HCFC içermeyen çapraz bağlı polietilen köpükten üretilen ısı ve ses yalıtım levhasıdır. 3-25 mm ve 30-200 kg/m³ aralığında, kaplamalı (alüminyum vb.) ve kaplamasız olarak üretimi mümkündür.

Aksan Şömine Odun Sobası/Ove

Ove, evinizde rahat bir köşe oluşturmak için mükemmel bir sobadır. Tasarımı ve yüksek performansı ile evinizi ısıtır.

Aksan Şömine Şömine Haznesi

Tamamı el işçiliğiyle yapılmış metal hazne ve seramik panoramik vitro camlı şömine önemli Fransız şömine firmalarından biri olan Totem tarafından üretilmektedir.

Aksan Şömine Tuğlalı Metal Hazne

Yanma kısmı tuğla olarak dizayn edilmiş dış gövde metal olan hazne tipleridir. Asansör kapaklı olmasının yanı sıra yuvarlak-prizmatik-düz-horizontal tipleri ve çok farklı (90-150 cm) ölçüleri bulunmaktadır.

Aksan Şömine Döküm Şömine Haznesi

Döküm şömine hazneleri, güvenlik ısıtma ve tasarrufu ön planda tutan kurulduğu mekânlarda dekoratif bütünlük sağlayan ürünlerdir. Değişik ebat ve şekillerde ürünler mevcuttur.

Sancaksan Yapı Duman Tahliye ve Havalandırma Kapakları

Sistem opsiyonel olarak bina içerisindeki ışık, duman tahliye ve havalandırma gereksinimlerini karşılayabilmektedir. Işık geçirme özelliğine sahip polikarbonat levha veya akrilik kubbe sayesinde yapı içerisinde doğal aydınlatma sağlanır. Yangın anında binadaki mevcut yaygın algılama sisteminden sinyal alarak veya bina içerisine yerleştirilmiş olan duman dedektörlerinden sinyal alarak kapaklar otomatik olarak açılabilirler. CO2 tüplü patlama mekanizmalı kapaklar hiçbir bağlantıya ihtiyaç duymadan bağımsız şekilde ısıya duyarlı olarak yangın anında otomatik olarak açılabilmektedir. Arzu edilen yangın senaryosuna uygun otomasyon sistemleri imalatı yapılabilmektedir. Kısa termin süresi içerisinde istenilen ebat ve özelliklerde imalat yapılabilmektedir.

Kılıçoğlu Güneş Panelleri

Kılıçoğlu güneş panelleri, Avrupa’nın en verimli kolektörlerinden biridir. Ultrasonik kaynak teknolojisi ve TINOX kaplı bakır yapısı ile yüksek selektif emiş verimliliğine sahiptir. Çatıya tam entegre edilebilen yapısı sayesinde estetik görüntü sağlar. Ayrıca modüler eteklik sistemi sayesinde, kolay uygulanabilen tüm yalıtım detayları çözülmüş estetik bir görünüm sunar. Vinç gerektirmeden çatıya rahatlıkla çıkarılır, aynı zamanda panel sayısında bir değişiklik düşünüldüğünde modüler panel sistemi isteğe bağlı olarak, panel çıkarmayı veya eklemeyi kolayca sağlar.

Form Evaporatif Soğutma Sistemleri

Evaporatif soğutma sistemlerinde; fan vasıtasıyla dışarıdan alınan hava, sistem üzerinde bulunan ıslak ped yüzeyinden geçirilerek soğutulur ve soğutulmuş hava iç mekâna basılır.

Form Duman Tahliye, Doğal Havalandırma ve Aydınlatma Sistemleri

Duman tahliye ve doğal havalandırma sistemleri konusunda kaliteli ve estetik ürünleriyle tanınan Alman RODA markası, FORM tecrübesi ve güvencesi ile bir araya gelerek dumanla mücadelede profesyonel çözümler sunuyor. Yangınlarda, dumanın yayılmasını önlemek ve binaların dumandan en hızlı şekilde arındırılmasını sağlamak için geliştirilen RODA duman tahliye kapakları, projelere uygun ürün seçenekleriyle yapıları güvenli mekanlara dönüştürüyor. Endüstriyel tesisler, ticari binalar, turizm tesisleri, kültür merkezleri ve laboratuvarlar için yangınlara karşı mimari açıdan estetik ve güvenli çözümler sunuyor. RODA duman tahliye ve havalandırma sistemleri; fiziksel dayanıklılık, ısı ve ses yalıtımı, rüzgar, kar yükü ve yüksek yangın dayanımı özelliklerine sahip ürünlerdir. Bu özellikleri ile mimarların, mühendislerin, müteahhitlerin ve diğer tüm müşterilerin yüksek standartlarını karşılar.

Sargın Briket Betonarme Kutu Menfez (Baks)

Genellikle karayolu platformu altında, su tahliyesi amacıyla kullanılan kare kesitli yapılardır. Ürünler H30-S24 T.C.Karayolları Şartnamesindeki trafik yükü standardına uygun üretilmektedir. Ürünler Karayolları, İZSU, İller Bankası ve TCDD tarafından farklı proje detayları ile kullanılmaktadır. Kutu Menfez üretimleri aksi belirtilmedikçe çelik hasır ile donatılmakta ve ürünlerin standart imalat boyu net 200 cm olmaktadır.

TLC Klima Asansör Kliması

Çift motor yapısı: - Geliştirilmiş sistem kontrolü, düşük enerji tüketimi ve daha düşük gürültü ile, GREE çift motorlu asansör AC, santrifüj motor ve eksenel motorun bağımsız kontrolünü gerçekleştirebilir. Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu ve çevre koruma: - Yüksek etkili, iç oluklu ısı değiştiricisi - R410A çevre dostu soğutucu akışkan Akıllı asansör AC kontrol teknolojisi: - Evaporatör fanı, asansör kumandasına bağlıdır ve onunla kontrol edilir. Yeterli hava akışı volümü: - Birim, asansörün hava akışı hacmi gereksinimini karşılayabilecek harici rotorlu santrifüj fan kullanmaktadır. Yüksek güvenilirlik : - Klima, iç hava kalitesini iyileştirmek için zaman zaman asansöre taze hava sağlayabilecek temiz hava girişi ile donatılmıştır ve ayrıca asansör arızalı olduğunda asansör kabinindeki kişinin güvenliğini sağlar. Yüksek kaliteli hava kanalı: - Ünite, çapı 175 mm olan yüksek kaliteli hava kanalının yanı sıra kurulum için uygun olan montaj kasnağını benimser. Esnek çalışma: - Taşınabilir kablosuz kumanda. AÇIK / KAPALI, zamanlayıcı, sıcaklık ayarı ve sıcaklık göstergelerinin işlevlerini yerine getirmek için düğmelere basmanız yeterlidir. Taşıma için uygun: - Üst kapak ve ön kapak, nakliye için uygundur.