Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
UTT
UTT

UTT

UTT Ltd, petrokimya tesisleri, enerji santralleri ve ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu birçok yedek parça ve teknik malzeme tedarikindeki tecrübelerini daha iyi aktarabilmek ve sektörde gördükleri eksikleri kapatarak müşterilerine daha iyi hizmet amacıyla bir makine mühendisi ve bir ekonomist iki çocukluk arkadaşı tarafından 1989 yılında kurulmuştur. 
 
1992 yılında müşterilerinden de gelen talepler doğrultusunda, özellikle teknik cam konusunda yaşanan yavaş ve kısıtlı tedarik sorununun üzerine yoğunlaşan şirket, bu alanda uzmanlaşarak, kalitesi ve güvenilirliliği dünyaca kabul edilen sektörün en iyi markalarını ülkemizdeki kullanıcılarla buluşturmaya devam etmektedir.
 
İstanbul Okmeydanı’nda yerleşik atölyesinde, istenilen ebatta ve miktarda titizlilikle hazırlanan siparişler, ambalajlanarak güvenli bir şekilde müşterilere ulaştırılmaktadır. Sanayide teknik cam kullanımında kritik olan ısı ve basınç değerlerinin göz önünde bulundurulması, kullanım yerindeki şartlara uygun camın seçilmesi tartışmasız en önemli noktadır. UTT, yılların verdiği tecrübesinin ışığında, müşterilerinin ihtiyacı olan en uygun camı seçip, talep edilen ölçüde ve miktarda teminini sağlamaktaki istikrarını sürdürmektedir.