Tesisat ve Altyapı Elemanları

Mert Döküm Sfero Döküm Baca Kapağı Takımı/M121

Menhol kapakları kanalizasyon ve atık su olarak 2 tipte üretilir.

Mert Döküm Sfero Döküm Kanalizasyon Kapağı

Sfero döküm olarak üretilmektedir. Özel kilit ve menteşe sistemiyle ağır tonajlarda dayanıklılık göstermektedir. Altyapı ve kanalizasyon işlerinde montaj ve dayanıklılık açısından tercih edilen üründür.

Kompozit Kimya Kompozit Altyapı Ürünleri

Kompozit ürünler camelyaf takviyeli doymamış polyesterden (CTP) oluşan kompozit hamuru ile üretilir. İlk hazırlanma aşamalarında sıvıdırlar. Isıtıldıklarında ise katılaşıp sert, bükülmez ve katı bir forma kavuşurlar. Bu yüzden termoset plastikler yüksek sıcaklıklarda deforme olmazlar, aşınmaya ve diğer zorlu çevre şartlarına karşı dayanıklıdırlar. Altyapı Ürünleri: Kompozit rögar kapakları, kompozit ek odaları, yağmur suyu mazgalları, ağaç dibi mazgallar, kaldırım tipi mazgallar, doğalgaz vana menholleri Şehir Mobilyaları: Hissedilebilir yürüme yüzeyleri, yol sınır elemanları, stadyum koltukları, basketbol potaları ve direk dibi korumaları ve buşakleler Servis Kutuları: Doğalgaz ve elektrik servis kutuları

Akplas Plastik Menhol

Su ve kimyasallara karşı direnci yüksek olan plastik menhol, sızdırmayı tamamen önleyecek şekilde bağlanır. Sızdırmazlık özelliği ile de çevreyi korur.

Akplas Pis Su Çekvalf

Kilitli dekoratif görünüme sahip pis su çekvalfleri, atık su geri tepmelerini, fare ve haşere gibi canlıların bina içine girişini engellemek amaçlı kullanılır. Bakımı ve montajı kolaydır.

ACO Yapı Malzemeleri Müdahale Kapakları

ACO bağlantı kapakları, bilinen kapakların karşıladığı beklentilerin çok daha fazlasını çeşitli yüzeylerde sunar. Kapağın bulunacağı zeminin yüzey malzemesinin (fayans, mermer, laminat, halı, beton vs.) kapağa uygulanmasıyla, kapak yüzeyi ve yer yüzeyi aynı zemin olur. Bu şekilde kapak dikkat çekmez ve konsept olarak çok daha uyumlu bir görsellik kazanılmış olur.

Metusan Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyumdan Üretilmiş Servis Kapağı

Galvanizli çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum özel ölçülerde servis kapağı. Yaya trafiğinden, uçak trafiğine kadar geniş bir yelpazede üretimimiz bulunmaktadır.

Metusan Polimer Beton Kablo Kanalı

Toprak altı ve üzeri için prefabrik kablo taşıma kanalıdır. Yaya trafiğinden, uçak trafiğine kadar geniş bir yelpazede üretim yapılmaktadır.

Nevka Kompozit Tank

SMC hammaddesinden üretilen tanklar, yerüstü ve yeraltında kullanılabilir. Yer üstünde güneş ışınlarından ve diğer doğa olaylarından etkilenmez. Yer sıkıntısı olduğunda yer altında rahatlıkla gömülebilir. İçerden-dışarıya, dışarıdan-içeriye sızıntı yapmaz, yosun tutmaz, koku yapmaz. Yüksek mukavemetlidir. Her türlü depreme dayanıklıdır.

Fibretech Kompozit Kompozit Altyapı Elemanları, Rögar Kapağı

Kompozit ürünler muadili ağır döküm ürünlere göre daha hafiftir. Aşınmaya ve zorlu çevre şartlarına uyumludur. Hafif olması nedeni ile hem iş güvenliği ve işçi sağlığı, hem de nakliye açısından avantajlıdır. Projeye uygun renklerde üretilebilir.

Fibretech Kompozit Kompozit Altyapı Elemanları, Kare Kapaklar, Yağmur Suyu Izgaraları ve Kanal Izgaraları

Kompozit ürünler muadili ağır döküm ürünlere göre daha hafiftir. Aşınmaya ve zorlu çevre şartlarına uyumludur. Hafif olması nedeni ile hem iş güvenliği ve işçi sağlığı, hem de nakliye açısından avantajlıdır. Projeye uygun renklerde üretilebilir.

Subterra - Floteks PE (Polietilen) Esaslı Muayene Bacaları, Menholler, Rögarlar, Pompa - Vantuz - Tahliye - Maslak Odaları

Muayene bacaları (menhol) her türlü altyapı uygulamalarında sistemlere ulaşmak, bağlantı, yönlendirme ve bakım yapmak amacıyla kullanılır. Polietilenden üretilmektedir.

Sertsan Plastik PPRC Krom Başlı Küresel Vana

PP-R (Polipropilen Random Copolimer) hammaddesinden TS 9937, TS EN ISO 15874, DIN 8077, DIN 8078, standartlarına uygun olarak üretilen PPRC boru ve ek parçaları; hafif ve pürüzsüz, iç yüzeyi kaygan ve parlak, kireçlenme ve paslanma yapmayan, hijyenik ve montajı kolay olan bina içi soğuk ve sıcak su tesisatlarında kullanılan bir üründür.

Tüm Plastik Önfiltreli Termoplastik Pompalar/40-50-60 HP Sultan Serisi

Dünyada ilk 60 HP termoplastik, eksantrik süzgeçli, salyangoz santrifüj pompa, kendinden emişli, yüksek verimli, sessiz IP55 korumalı, F yalıtımlı asenkron ve IE2 verimli elektrik motoruyla yüzme havuzu, aquapark, süs havuzu, atık su arıtımı ve her nevi akışkan transfer hatlarında kullanıma uygundur.

İstikamet Döküm Pik ve Sfero Döküm Altyapı Elemanları, Rögar Kapağı, Yağmursuyu ve Kanal Izgaraları, Döküm Şehir Mobilyaları

İstikamet Döküm tarafından; kanalizasyon baca kapakları, gaz, telefon ve elektrik kapakları, yağmur suyu ızgaraları, bank oturma grupları, kaldırım korkulukları, süzgeçler, kelepçeler ve ferforje grupları olmak üzere talebe göre her türlü pik, sfero ve çelik döküm üretimi yapılmaktadır.