Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Çuhadaroğlu
Çuhadaroğlu

Çuhadaroğlu

  • Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı No:6-8, 34524, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
  • 0212-2242020
  • www.cuhadaroglu.com 

Alüminyum Pencere

Alüminyum Bölme

Sürme - Yana Kayar Kapılar

Metal Giydirme Cephe Sistemleri

Çatı Işıklıkları ve Pencereleri

Diğer

1954 yılında kurulan Çuhadaroğlu şirketi, alüminyum döküm billet, ekstrüzyon profil, toz boya ve eloksal yüzey işlemli alüminyum profilleri, alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemleri, otomatik döner ve kayar kapı sistemleri, yangın, kurşun ve bombaya dayanıklı güvenlik sistemleri, alüminyum yapı elemanları, taahhüt ve üretimi ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir.
 
Çuhadaroğlu Metal, mimari ve endüstriyel profil sistemleri tasarım ve üretiminde müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır. Türkiye ve bağlantılı hayati coğrafyada öncü marka olarak geniş ürün yelpazesi ve teknik hizmet yeteneği ile müşterilerine kapsamlı destek sunmaktadır.
 
Firma, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkinliğini arttırmak amacıyla yaratıcılık ve yeniliğe verdiği değerle, araştırma - geliştirmeye sürekli yatırım yaparak, müşterilerinin öncelikle tercih ettiği, rakiplerinin saygı duyduğu, paydaşlarına kazanç sağlayan, güvenilir kuruluş olmayı benimsemektedir. 
 
Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş; takım ruhuna önem veren heyecanlı ve güler yüzlü ekibiyle yenilikçi ve çağdaş bir anlayış içinde hareket ederek hızlı, doğru ve güvenilir hizmet vermek doğrultusunda;
  • Sürekli gelişimi ilke edinen, firmaya ve ürünlerin kalitesine güven sayesinde herkesin iş birliği yapmayı tercih edeceği bir kurum olmayı,
  • Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet verebilmek için etkin kalite yönetim sistemi kurmayı, uygulamayı ve sürekli gelişmesini sağlamayı,
  • Müşterilerin ürün kalitesi ve performans beklentilerini sürekli karşılayarak memnuniyetlerimin arttırmayı,
  • Hedeflerin gerçekleştirilmesi sürecinde işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm çevresel ve yasal gereklere uymayı amaçlar.
 
Hedeflerin gerçekleştirilmesinde başarının anahtarının çalışanlarda olduğu bilinciyle huzurlu, katılımcı ve gelişime açık çalışma ortamını sürekli kılmak için çalışır.