Ölçüm Cihazları

Geoteknik Station, Theodolit, Dijital ve Optik Nivo, Lazerli Nivo, GPS, Disto Lazer Mesafe Ölçer ve Aksesuar

South GPS, Kolida, Datum, Next markalarının distribütörlüğü altında satış ve teknik servisi yapılan Total Station, Theodolit, Dijital ve Optik Nivo, Lazerli Nivo, GPS, Disto Lazer mesafe ölçer ve tüm aksesuarlarının ilgili tüm kamu, kurum ve kuruluşlara hizmeti verilmektedir.

Baytekin Optik İnşaat Nivosu

Baytekin Teknik Cihazlar şirketi, Pentax, Geo Fennel, ComNav, Garmin, Weiss, Brunton, Haglöf, Nedo, Rintech, Kasper & Richter, Koızumi,FPM, DRC, Stereo AIDS gibi birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Distribütörlüğü yapılan marka ürünlerinin ( Total Station, nivo, lazerli nivo, Teodolit, dijital nivo, lazer metre, cors Gps–dgps, el tipi GPS, navigasyon, GPS’li sporcu saatleri, pusula, dürbün, beton test çekici, ağaç burguları, ağaç çap ölçerler, metreler, çevresel ölçüm ekipmanları, jeoloji ve maden cihazları, altimetre, barometre ve kronometreler, lanimetreler, hassas şaküller gibi) satış, hizmet ve teknik servis hizmetleri de firma tarafından verilmektedir.

Baytekin El Tipi GPS

Baytekin Teknik Cihazlar şirketi, Pentax, Geo Fennel, ComNav, Garmin, Weiss, Brunton, Haglöf, Nedo, Rintech, Kasper & Richter, Koızumi,FPM, DRC, Stereo AIDS gibi birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Distribütörlüğü yapılan marka ürünlerinin (Total Station, nivo, lazerli nivo, Teodolit, dijital nivo, lazer metre, cors Gps–dgps, el tipi GPS, navigasyon, GPS’li sporcu saatleri, pusula, dürbün, beton test çekici, ağaç burguları, ağaç çap ölçerler, metreler, çevresel ölçüm ekipmanları, jeoloji ve maden cihazları, altimetre, barometre ve kronometreler, lanimetreler, hassas şaküller gibi) satış, hizmet ve teknik servis hizmetleri de firma tarafından verilmektedir.

Baytekin Eğim Ölçer/EL 821

Baytekin Teknik Cihazlar şirketi, Pentax, Geo Fennel, ComNav, Garmin, Weiss, Brunton, Haglöf, Nedo, Rintech, Kasper & Richter, Koızumi, FPM, DRC, Stereo AIDS gibi birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Distribütörlüğü yapılan marka ürünlerinin (Total Station, nivo, lazerli nivo, Teodolit, dijital nivo, lazer metre, cors Gps–dgps, el tipi GPS, navigasyon, GPS’li sporcu saatleri, pusula, dürbün, beton test çekici, ağaç burguları, ağaç çap ölçerler, metreler, çevresel ölçüm ekipmanları, jeoloji ve maden cihazları, altimetre, barometre ve kronometreler, lanimetreler, hassas şaküller gibi) satış, hizmet ve teknik servis hizmetleri de firma tarafından verilmektedir.

Baytekin Çelik Şerit Metre

Baytekin Teknik Cihazlar şirketi, Pentax, Geo Fennel, ComNav, Garmin, Weiss, Brunton, Haglöf, Nedo, Rintech, Kasper & Richter, Koızumi,FPM, DRC, Stereo AIDS gibi birçok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Distribütörlüğü yapılan marka ürünlerinin ( Total Station, nivo, lazerli nivo, Teodolit, dijital nivo, lazer metre, cors Gps–dgps, el tipi GPS, navigasyon, GPS’li sporcu saatleri, pusula, dürbün, beton test çekici, ağaç burguları, ağaç çap ölçerler, metreler, çevresel ölçüm ekipmanları, jeoloji ve maden cihazları, altimetre, barometre ve kronometreler, lanimetreler, hassas şaküller gibi) satış, hizmet ve teknik servis hizmetleri de firma tarafından verilmektedir.

Baytekin Total Station

Pentax W-1500 N serisi Windows CE işletim sistemli Total Station, reflektörsüz hassas, hızlı ve uzun mesafe ölçebilme, kablosuz veri transferi kolaylığı, çift batarya sayesinde saha çalışmalarında batarya problemini ortadan kaldıran dizayn, Autocad şablon dosyalarını cihaz üzerinde görüntüleyebilme imkanı, ölçümde üstün Japon Teknolojisi.

Eruz Elektrik Tahta Nemi ve Ortam Sıcaklık Ölçüm Cihazı/Hydromette BL HT 70

BL HT 70 işlem öncesi ve sonrası kesilmiş kereste (180 mm kalınlığa kadar), sunta ve kaplamalar, talaş ve benzeri kaba malzemeler için direnç ölçüm prensibine göre çalışan hassas bir tahta nemi ve sıcaklık ölçüm cihazıdır. Buna ek olarak ayarlanabilen tahta sıcaklığı kompanzasyonu sayesinde en iyi ölçüm sonucu elde edilir.

Eruz Elektrik Ahşap ve Ahşap Elyafı Yalıtım Malzemesi Nem Ölçüm Cihazı/Hydromette BL 41

Hydromette BL H 41, ahşap ve özellikle ahşap elyafı yalıtım malzemeleri içinde kalan nemi belirlemek için üretilen bir ölçüm cihazıdır. Ahşap elyafı yalıtım malzemeleri için brüt yoğunluk (kg/m3) ve plaka üretim işlemine göre (ıslak/kuru) gruplandırılmış altı yeni karakteristik özellik mevcuttur. Ölçüm cihazımız yardımıyla bir cephe üzerinde sıva atılmadan önce ileride sıva tabakasının dökülmesi ya da ahşabın filizlenmesi gibi nemden kaynaklanan olası hasarlar engellenebilir. BL H 41 seti içerisinde yüzey nemi etkisini azaltan özel yalıtımlı ölçüm elektrotları mevcuttur.

Eruz Elektrik Hassas Isı-Nem ve Yapı Nemi Ölçüm Cihazı/BL Compact RH-T

BL COMPACT RH-T FLEX 250/350 çabucak bağıl nem ve sıcaklık ölçümü yapabilen hassas bir termo higrometre cihazıdır. Cihaz yazılımına gömülü absorbe edici izotermler vasıtasıyla çeşitli türden yapı ve izolasyon malzemesi ile sert ve yumuşak tahta için ağırlık veya kitle endeksleri tespit edilebilir. Ölçüm cihazından nem analizleri için uygun olarak yapılandırılmış esnek bir prob borusu bulunmaktadır, örn. Hasar raporları ya da yapı sertleşme oranı. Hatta zemin ve duvar döşemeleri için yapının nem durumunu ölçme için idealdir..

Eruz Elektrik Tahta-Beton Nemi Cihazı/HT 85T

Bu cihaz ile 3 ölçüm farklı proplar ile yapılır. Ortam nemi-sıcaklığı , beton nemi ve tahta nemini ölçer. 180 mm derinliğe kadar kesilmiş kereste, sunta, kontrplak, talaş ölçümü ve benzeri kaba malzeme ile sertleşmiş yapı malzemesinin nemi ölçülebilir. Ölçüm aralığı tahta %4-%100 (dry mass), beton 0,5-25 wt.-% ve 0,3-12 CM-%, sıcaklık -50…+199,9°C (Pt100 ısı probuna göre değişir).

Eruz Elektrik Tahta Nemi Cihazı/BL Compact S

BL Compact S, çeşitli yanıcı kereste, sert ve yumuşak ahşap nemini ölçmek için tasarlanmış bir cihazdır. BL Compact S ile yanıcı ahşabın nemini ölçme, en düşük emisyonda en iyi enerji tüketimi yakl. %20 tahta neminde elde edilir. Kaba malzeme ölçümü için 175 mm uzunluğunda elektroları kullanılmalıdır. Ölçüm aralığı 10…50%(atro)

Eruz Elektrik Tahta Nemi Cihazı/Compact A

Compact A, tahtanın nemini dielektrik sabiti veya yüksek frekans ölçüm prensibine göre ve hasar vermeden ölçen ideal kontrol cihazıdır. 40 mm derinliğe kadar tahta içindeki nem değeri ölçülebilir. Tahta cinsini wt.-% cinsinden doğrudan ölçer. Üzerindeki 1…10 arası kademe düğmesinden ölçüm yapılacak ağaç cinsine göre ayarlama yapılabilir. Ölçüm aralığı 5..45%(dry mass)

Eruz Elektrik Beton Nemi Cihazı/Compact BL/B

BL CompactB, yapı malzemelerine herhangi bir hasar verilmeden elektronik yolla neminin ölçmek için tasarlanmıştır. Cihaz, Dielektrik sabiti/yüksek frekans ölçüm prensibine göre çalışır. Küre şeklindeki probu her türlü yapı malzemelerinin içindeki nemi ölçmeye ve duvardaki,çatıdaki,zemindeki nem dağılımını bulmaya yaramaktadır.Her yapı malzemesi için değer girilebilmekte olup, be değer aşınca sesli sinyal verir. Her türlü yapı malz. Ölçümü için ideal ön kontrol cihazıdır. Ölçüm aralığı 0-100 digit(tarama aralığı), 0,3-6,0 Gew.-% veya 0,3-4,0 CM-%

Eruz Elektrik Tahta Nemi Cihazı/Compact S

Compact S Yumuşak ve sert ahşap türleri içindir.orta değer kalibrasyonuyla çalışır. Yanıcı malzeme kontrolü için idealdir. 3-digit LCD göstergeli nem ölçüm cihazıdır. Cihazın üzerindeki sivri ölçüm uçları 30 mm derinliğe kadar nem ölçümü yapar. Ölçüm aralığı %10- %50 (atro).

Eruz Elektrik Tahta, Beton, Ortam Isı-Nem Ölçüm Cihazı/Hydromette BL/E

BL E cihazı Tahta,yapı,izolasyon malzemesi ölçümlerini direnç ölçüm prensibine göre ölçer. Tahta nemi ölçüm aksamı ile 180mm derinliğe kadar sunta ve parke ölçebilir. Cihazda prop değiştirme imkanı olup, şap,harç,sıva,beton,tuğla ve çeşitli izolasyon malzemeleri gibi 23 yapı malzemesinin % cinsinden değeri doğrudan ölçülür. Ölçüm yapı aralığı 0-200 digit(tarama aralığı), tahta 5,5…58% nemi, 0.1-42.2 wt.-% bzw. veya 0.2- 9.9 CM-% ölçülen malzemeye göre

Eruz Elektrik Tahta Nemi Cihazı/Hydromette H 40

BL H40, işlem öncesi ve sonrası kesilmiş kereste (180mm kalınlığa kadar),sunta ve kontrplaklar için direnç ölçüm prensibine göre çalışan hassas tahta nemi ölçüm cihazıdır. Ek olarak ayarlanabilen tahta sıcaklığı özelliği sayesinde en iyi ölçüm sonucu elde edilir. Ölçüm aralığı %5- %40 (dry mass). H70 modeli bir üst model cihaz ile %5…%70 (dry mass) nem ölçülebilir..