Profiller

AGT Profil

AGT markalı MDF ile üretilen AGT Profil; panel ve diğer AGT ürünleriyle kullanılabilir.

Evimetal Teknik Profiller

Mükemmel birleşimler, kusursuz bitişler sağlayan Evimetal teknik profilleri; birçok farklı çözüm alternatifiyle uygulama alanlarında farklılık yaratıyor. PRF 790 geçiş profilidir ve farklı malzemeler arasındaki geçişlerin güzel bitiş sağlamasına sebep olur. Seramik, mermer vb. tüm kaplamalarda genleşmeye karşı kullanılan 304 kalite dahili paslanmaz çelik profildir. 2 farklı yüzey seçeneğiyle üretilmektedir.

Evimetal Teknik Profiller/Vera PRF 400

Mükemmel birleşimler, kusursuz bitişler sağlayan Evimetal teknik profilleri; birçok farklı çözüm alternatifiyle uygulama alanlarında farklılık yaratıyor. PRF 400 kare köşe koruma profilidir ve farklı malzemeler arasındaki geçişlerin güzel bitiş sağlamasına sebep olur. 9 farklı yüzey seçeneği ile üretilmektedir. Renkli ürünlerde dayanım artırıcı özel titanyum kullanılmaktadır.

Evimetal Dekoratif Profiller

Gözalıcı tasarımlar, bir anda banyonuzda bakışların yönünü değiştirebilir. Dikkateleri üzerine çeken işte bu Decoline etkisidir. Işığın banyo üzerinde parladığı çizgide, Decoline banyo için aksesuarın ötesine geçiyor. Özel tasarımları ve boyutlu yapısıyla kullanıldığı banyolara mücevher etkisi kazandırmak için tasarlanan Decoline tutkulara yön veriyor.

Proplas PVC ve Alüminyum Profilleri

Köşelerin alçı sıva uygulamalarında, fayans köşelerinde, küvet kenarlarında, merdiven basamaklarında, mutfak tezgahlarında, mobilya kapakları gibi yerlerde kullanılan profiller orijinal malzemeden üretilmektedir.

Schlüter-Systems Kenar ve Koruma, Zemin Geçiş, Basamak, Hareket ve Genleşme Profilleri

Seramik kaplamalarını sınırlar ve seramik ile doğal taş kaplamalarının dış kenarlarını mekanik darbelerin sebep olacağı hasarlardan korur. Basamak kenarlarını korur ve genleşme özelliği sunan profiller sayesinde, seramik ve doğal taş kaplamalarının uzun süreli hasarsız kullanımı sağlar.

Arfen İnşaat Dilatasyon Profilleri, Köprü Genleşme Derzleri ve Elastomer Mesnetler, Duvar ve Köşe Koruma Sist., Dekorasyon Profilleri

Arfen yüksek kalitede standardı ile üretilen bina dilatasyonları, köprü genleşme derzleri ve elostomer mesnet üretiminde yapı sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Arfen İnşaat Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri, Dilatasyon Profilleri, Prodizayn Dekorasyon Profilleri, Paspas Sistemleri

Viny duvar ve köşe koruma sistemleri; alüminyum üzeri vinil yapısı ile darbeleri sönümler, çizilmez, uzun yıllar yapıları ilk günkü gibi korur. 30 farklı renkte üretilmektedir.

Arfen İnşaat Dekorasyon Profilleri

Prodizayn dekorasyon profilleri seramik köşe ve bitiş profilleri, halı ve parke bitim profilleri, merdiven burun profilleri, alüminyum gövdeli paspas sistemleri, alüminyum süpürgelikler ve detaylardan oluşur.

Arfen İnşaat Dilatasyon Profili

Arfen dilatasyon profilleri üstyapı projeleri için alüminyum ve kauçuk profillerden üretilmekte olup, yatay ve düşey hareketleri alarak uygulama yükleri altında uzun yıllar sorunsuz çalışmayı sağlar. Zemin, duvar, tavan ve teras dilatasyonlarında biribirine entegre detaylar ile projelerin bu konudaki ihtiyaçlarına tam ve eksiksiz cevap verir.

Asteknik Mühendislik Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri, Asprofil Dilatasyon Profilleri, Asdekor Dekorasyon Profilleri, Asmat Paspas Sistemleri

Alüminyum gövde ve gövde üzerine takılan, çizilmez, darbeye dayanıklı, antibakteriyel PVC malzemeden oluşan profillerdir. Dış köşe dönüş parçaları ve bitim uçları, sistemi tamamlayan parçalardır. Alüminyum gövde duvara 50 cm aralıkla, vida yardımıyla monte edilir; daha sonra PVC kaplama gövde üzerine takılarak montaj tamamlanır. Standart boy 3 m’dir. ABS malzemeden yapılarak duvara direkt yapıştırılabilen duvar koruma levhaları ile duvarların dış etkenlerden korunması ve estetik görünüm sağlanır.

Asteknik Mühendislik Dilatasyon Profilleri, Asdekor Dekorasyon Profilleri, Asmat Paspas Sistemleri, Asband Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri

Statik değerlere ve mukavemet hesaplarına uygun kesitlerde, basınca ve sürtünmeye dayanıklı, sağlam ve sızdırmaz profiller: Duvar profilleri = Sıva altı ve sıva üstü Zemin profilleri = Kaplama altı/ Kaplama üstü Ağır yüke dayanıklı profiller Kasisli dilatasyon profilleri Sismik profiller Su yalıtımlı profilleri, teras çatı yalıtım profilleri Eloksalli alüminyum kapak profilleri Harpuşta ve parapet profilleri

Asteknik Mühendislik Parke, Halı ve Seramik Profilleri

Yapılarda her türlü bitirme detayının en rasyonel ve estetik şekilde çözümünü sağlayan eloksalli alüminyum, pirinç ve paslanmaz çelik profillerdir. Eşik profilleri, dış kapı için mıknatıslı eşik profilleri, parke ve halı bitim profilleri, kot farkı profilleri, merdiven burun profilleri, süpürgelik profilleri, köşe ve duvar koruma profilleri, seramik profilleri, çalışma derzi profilleri, banyo ve mutfak iç köşe profilleri

HKSC AKVO Bordür, Dekoratif Profil, Seramik Koruma Profili

HKSC | AKVO ıslak hacimlerin değerini artıracak 304 paslanmaz çelik bordür ve profiller üretmektedir. Farklı renk ve doku tipleriyle ıslak hacimlerde tercih edilmektedir. Özel ölçü ve formlarda üretim yapılabilmektedir.

Net Yapı Dilatasyon Profilleri

Dilatasyon derzi betonarme, çelik veya kagir yapılarda yapı öğelerinin genleşme, kısalma veya oturmalardan dolayı binada meydana gelecek hasarları önlemek için bırakılır. Bu nedenle doğru profil seçiminde yeterli dikkat gösterilmelidir.Yanlış seçim yüzey kaplamasında çatlaklara, kenarlarda kırılmalara neden olur. Net Yapı Dilafix dilatasyon profilleri özel olarak hazırlanmış kalıplarımız kullanılarak alüminyumdan çekilmiş olup sürtünme ve basınca dayanıklıdır.

Ankara Teknik Yapı Dilatasyon Profilleri, Dekorasyon Profilleri, Seramik İç ve Dış Köşe Profilleri, Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri

Yanyana yapılan ve birbirinden bağımsız olan yapıların arasında oluşturulan boşluğa dilatasyon derzi denir. Yapılardaki hareketlilik sonucu uzun yapıların tamamının bu hareketten etkilenip hasar görmesini engellemek ya da hasarı en aza indirgemek açısından yapılan düşey aralıklara dilatasyon derzleri denir. Zemin etüdüne ve binanın kullanım amacına göre farklılıklar gösterir. Bu derzler üzerine uygulanan profillere dilatasyon profili denir.