Güvenlik Sistemleri

Kale Güvenlik Alarm Sistemi

Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kurulmuş olan Kale Alarm İzleme Merkezi, abonelerinin Kale markasının sağladığı güven içerisinde, rahat ve huzurlu yaşayabilmeleri adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Alarm Sistemleri'nin takibi, 7/24 teknik destek hizmeti, acil durumlarda abone ile temasa geçerek ilgili birimin yönlendirilmesi gibi çağdaş hizmetler sunmaktadır. Alarm İzleme Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri sadece lokal olarak bölge sakinlerini uyarmakta, ilgili birimin yönlendirilmesi bölge sakinlerinin inisiyatifine bırakılmaktadır. Alarm Merkezi’ne bağlı bir alarm sisteminde ise giriş kapısı, telefon hattı ya da sirene karşı yapılacak olan her hangi bir sabotaj girişimi, Alarm İzleme Merkezi tarafından sinyaller vasıtası ile algılanmakta ve anında aboneler aranarak durumdan haberdar edilmektedir. Bu sayede sistem işlevini tam olarak yerine getirmektedir. Kale Alarm İzleme Merkezi bu düşünceden hareketle, alarm sistemlerinin bir merkezden izlenerek, Alarmın geldiği bölgeyi Alarmın doğruluğunu Alarmın mahiyetini Soygun Tehdit Sabotaj Yangın Su baskını Gaz kaçağı Acil sağlık Olası cihaz arızalarını ve elektrik kesintilerini anında tespit ve müdahale olanağı sağlayacak, 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir.

Aypro Teknoloji 9 Buton Termostatlı Multiswitch

Aydınlatma, priz, termostat, perde ve panjura bağlı cihazları teker teker veya senaryo olarak kontrol ettirebilme, RF & IR çevirici kullanılarak IR cihazları kontrol edebilme, Uzaktan internet ile SET derecesi ayarlayabilme, 8 dijital çıkış, 4 dijital giriş

Aypro Teknoloji Otel Odası Durum Göstergesi

MUR, DND, OCC ve dokunmatik zil kontrolü ile akıllı otel oda rölesini bilgilendirme ve ikaz ışıkları ile oda durumunu kontrol etme özelliğine sahiptir.

Aypro Teknoloji Akıllı Termostat

3 yollu fancoil vanası ile çalışabilen ve fan hızları kontrol edebilen yazılımlı akıllı termostat

Aypro Teknoloji Akıllı Otel Odası Rölesi

Aypro tescilli röle, yeşil otel senaryosunun kalbidir. Otel otomasyon puanlamasında 300 üzerinden 80 puan kazandırır. Diğer tüm AYPRO markalı ürünler ile sorunsuz iletişim ve kullanım imkanı sunmaktadır.

Aypro Teknoloji Akıllı Ev, Bina, Otel Mekan Kontrol Sistemi

10" TFT dokunmatik ekran, Android işletim sistemi, IPS kapasitif çoklu dokunuş, RF ve KNX akıllı ev kontrolü, WI-FI kontrol, daireler arası sesli ve görüntülü konuşma, daireler arası kısamesajservisi (SMS), alarm sistemi kontrol, sesli not bırakabilme, sesli ve görüntülü not alma, kayıtları izleyebilme, konsiyerj hizmetleri, rehber oluşturma, sipariş verebilme, anket oluşturma ve ankete cevap verebilme, kamera görüntüleri izleyebilme, apk ile (telefon ve tabletler ile) diyafon özelliğinin eş zamanlı çalışabilmesi özelliklerine sahiptir.

Aypro Teknoloji Dijital Zil Paneli

Dijital altyapı ile santral ihtiyacı olmayan, CAT5 kablolama ile kolay ve hızlı montaj

Fibaro Akıllı Ev/Ofis Sistemleri

Fibaro kablosuz akıllı ev sistemleri, içinde yaşam devam eden evlere (ve diğer mekanlara) hiçbir zarar vermeden saatler mertebesinde sürede kolayca kurulabilir. İsteğe bağlı olarak, bir evdeki ısıtma, soğutma, aydınlatma, perde, panjur, tente, garaj kapısı, elektrikli cihazlar, görüntülü diyafon, TV, müzik sistemi, multimedya cihazlar gibi bütün sistemler Fibaro sistemine dahil edilerek akıllı telefon ve tabletler ile dünyanın her yerinden kontrol edilebilir hale gelmektedir. Sistem sadece konfora yönelik olmayıp tasarruf, emniyet ve güvenlik unsurları ile kullanıcıya hem yatırım geri dönüşü hem de huzur sağlamaktadır. Kullanıcının belirleyeceği senaryolar ile Fibaro sistemi hayatı kolaylaştırır. Örneğin, kullanıcısının cep telefonundaki konumundan eve yaklaştığını bilen sistem, hava sıcaksa klimayı açarak kullanıcısının serin bir eve girmesini otomatik olarak sağlamaktadır.

EVKON Kontrol Ünitesi/Z-Wave

TellStick ZNet Lite Ver 2 kontrol ünitesi ile iki standart bir arada. İki yönlü Z-Wave standartı yüksek güvenilirlik ve uzun menzil sunarken, 433MHz standartı ise mevcut alıcılar ve sensörler ile geniş çapta uyumluluk sağlar. Kontrol ünitesi tüm ayarları bulut hizmeti sağlayan Telldus Live ile yapılır! Belirlenen sabit saatlerde ya da gün doğumu ve gün batımı gibi belirli zamanlara bağlı olarak senaryolar oluşturulabilir. Oluşturulan senaryolar sayesinde bir çok sistem kontrol edilebilir ve gerçekten karar verebilen akıllı bir ev oluşturulabilir. Sistem, Telldus Live Pro sayesinde oluşturulan senaryoya göre SMS almak gibi bir çok fazladan özellik sunar. Örneğin bu bir hareket sensöründen gelen acil uyarı olabilir. TellStick ZNet Lite Ver 2 yerel olarak çalışan bir kontrol ünitesi olduğu için; oluşturulan senaryolar internet bağlantısı olmasa bile çalışmaya devam eder. Tüm senaryolar Telldus Live ile -dünyanın neresinde olursanız olun- telefonunuzun interneti sayesinde parmaklarınızın ucundadır.

EVKON Dokunmatik Panel (Renkli)/CTP

Kablolu akıllı ev sistemi için üretilmiştir. Siyah ve beyaz renkleri mevcuttur. Ergonomik tasarım, programlanabilir LCD ekran sayesinde kullanım esnekliği sağlar. Klima, ısı, aydınlatma ve bir çok ürün bu panel ile kontrol edilebilir.

EVKON Başlangıç Kiti/Z-Wave

Başlangıç Kiti, hem 433 Mhz hem de Z-Wave standardında çalışabilen, Telldus ağ geçidi TellStick ZNET Lite'ı ve bir adet manyetik kontak sensörü ile iki adet priz modülünü içerir. Bu başlangıç kiti, gelişmiş bir akıllı ev çözümüne başlamak isteyenler için iyi bir temel oluşturacaktır. Montaj son derecede basittir ve tüm yapılandırma Telldus Live web arayüzü ile yapılmaktadır. Sistemde yapılması istenilen her şey buradan yapılabilmektedir. Tüm zamanlamaları ve olayları da yerel olarak kontrol ünitesinde saklanır. İnternet bağlantısı kopsa bile, akıllı ev sistemi her zamanki gibi çalışır durumda kalacaktır.

Mas İnterkom Dokunmatik Tuşlu Görüntülü Daire Ünitesi/Smart

Dokunmatik tuşlu, renkli, görüntülü, alarmlı daire ünitesi

Mas İnterkom Dış Kapı Paneli/Venüs

Full dokunmatik, renkli, görüntülü, alarmlı ve ev otomasyonlu diyafon

Mas İnterkom Diyafon ve Akıllı Ev Ünitesi/First Neo

Full dokumatik, görüntülü, ev otomasyon ve alarm entegreli diyafon