Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Nida Yapı Sistemleri
Nida Yapı Sistemleri

Nida Yapı Sistemleri

Nida Yapı Sistemleri, kurumsal ve bireysel ihtiyaç sahipleri için, Vitrum, Fomas ve Nida Yapı markaları altında, başta hareketli cam sistemlerikış bahçeleri, çok amaçlı özel cam kabinler ve yapı sistemleri olmak üzere daha birçok yapısal ürünün üretimini, satışını ve uygulamasını gerçekleştirmek amacıyla 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
 
Nida Yapı, 1929 yılında marangozluk işleri ve ayna imalatı ile başlayan serüvenini, 1981 yılında Şişecam yetkili bayiliği ve oto camları yetkili bayiliği, 1989 yılında Isıcam fabrikası ve 1992 yılında fabrikasyon ayna üretimi ile devam ettirerek, sektörde uzun yıllar boyunca tecrübe kazanan köklü bir esnaf ve sanatkâr aile kültürünün birikimleri ile oluşturulmuştur.
 
Nida Yapı, kaliteli ürün - mükemmel hizmet - en uygun fiyat üçgeninde ürün tasarım ve geliştirme faaliyetleri devam etmektedir. Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde tecrübeli kadrosu ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Nida Yapı Sistemleri,
  • Cephe sistemleri, alüminyum doğramalar, güneş kırıcı sistemler ve balkon seperatörler için NİDA YAPI markası ile,
  • Ofis bölme sistemleri, hareketli bölme duvarlar, iç mekan kapı sistemleri gibi Fonksiyonel Mekân Ayırma Sistemleri için FOMAS markası ile,
  • Kış bahçesi sistemleri, korkuluk sistemleri, katlanabilir cam sistemler, çok amaçlı kabinler ve dış cephede kullanıma sunulan fonksiyonel ürünler için VITRUM markası ile hizmet vermektedir.