Mimari / İç Mimari Hizmetler

Mimarlık ve Danışmanlık Hizmetleri
Panele Ekle
Akustikusta Mimarlık ve Danışmanlık Hizmetleri

Sesi üretmek kadar yönetmekte önemlidir. Akustikusta mimarlık & danışmanlık hizmetleri konusunda uzman deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu ile sektörde irili ufaklı bir çok kurumsal projeye imzasını atmıştır. Başarılarının haklı gurununu siz değerli müşterilerine verdiği hizmetten alan şirketimiz, uluslararası standartlara uygun gürültü ölçüm sistemleriyle değerlendirdiği mekanlarda yasal sınırlamaların gerektirdiği seviyelerde sesi yönetmek için ses geçirimsizliği ve akustik ses izolasyonu uygulamaları yapmaktadır. Tasarım-projelendirme; akustikusta, tiyatro, konser, sinema ve konferans salonları çok amaçlı salonlar, toplantı ve seminer salonları, ses kayıt müzik stüdyoları, daire içi sinema odaları, okullardaki müzik odaları, cami ve kilise gibi dini yapılar, restaurantlar, eğlence mekanları gibi mimari tasarım ve akustik parametrelere uygun tasarım gerektiren kültürel ve sosyal çoklu kullanım alanlarının akustik ve mimari tasarım projelendirme çalışmaları, konutlar, hastahaneler, fabrikalar ve otellerdeki chiller-jeneratör grupları ses yalıtım ve gürültü denetimi için gerekli sistem detayları, profesyonel ses-ışık pojeksiyon ve simultanesistemleri projelendirme çalışmalarını yapmaktadır.

İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
Panele Ekle
Artila İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri

Artila, perakende ve kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yenililikçi ürün ve malzemelerin kullanıldığı proje tasarımları üretmekte ve uygulama hizmetleri dahil konut, ofis, AVM, eğlence ve dinlenme tesisi gibi her tür projede anahtar teslim dekorasyon, yenileme hizmetleri vermektedir. Firma, raydolap, mutfak dolabı, iç mekan kapıları, banyo dolabı, genç odası, kafe, eğlence merkezi ve otel ürünleri tasarım ve uygulama konusunda da müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Mimarlık, Mühendislik, Şehircilik, Tasarım, Kültür, Sanat Yayınlarının Satışı ve Dağıtımı
Panele Ekle
YEM Kitabevi Mimarlık, Mühendislik, Şehircilik, Tasarım, Kültür, Sanat Yayınlarının Satışı ve Dağıtımı

YEM Kitabevi; alanında öncü olan YEM Yayın kitapları başta olmak üzere, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yayınevlerinin mimarlık, mühendislik, şehircilik, tasarım, kültür-sanat vb. alanlarının uzmanlarınca hazırlanmış 100.000’in üzerinde kitabı okurlarına sunan, Türkiye’nin alanında uzmanlaşmış tek kitabevidir. YEM Kitabevi; kişi ve kurumlara özel kütüphane kurulumu, üniversitelerde, fuarlarda ve sektörel etkinliklerde gezici sergiler düzenlenmesi, toptan kitap satışı ve dağıtımı gibi hizmetler de sunmaktadır. YEM Kitabevi’ndeki tüm kitaplara İstanbul, Fulya’daki merkezinin yanı sıra yemkitabevi.com adresinden de kolayca ulaşılabilmektedir. yemkitabevi.com üzerinden satın alınan kitapların gönderiminde kullanılan özel kutulara firma broşürü, ürün numunesi veya promosyonu ekleme fırsatı sunulmaktadır. Kurumsal çözümler: YEM Kitabevi ithal ve yerli kitap temini, kütüphane kurulum danışmanlığı ve kitap temini, kurumsal iletişim ve pazarlama projeleri için ithal ve yerli yayın temini, kitaplar ile birlikte kullanılmak üzere, firmalara özel ayraç, ambalaj, paket tasarımı ve uygulaması hizmetlerini sunmaktadır. YEM Bilgi Bankası’ndan seçilebilecek mimarlara, mühendislere, iç mimarlara ve müteahhitlik kuruluşlarına, pazarlama faaliyetleri çerçevesinde hazırlanan yayınların gönderim hizmetlerini de vermektedir.

Yenilenebilir Enerji Projelendirme ve Kurulum Hizmetleri
Panele Ekle
İpekler Elektrik Yenilenebilir Enerji Projelendirme ve Kurulum Hizmetleri

Firmamız çalışma alanları malzeme satışı, proje ve müşavirlik, elektrik taahhüt, güneş enerjisi kurulum ve projelendirme konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

Elektrik Taahhüt Hizmetleri
Panele Ekle
İpekler Elektrik Elektrik Taahhüt Hizmetleri

Firmamız çalışma alanları malzeme satışı, proje ve müşavirlik, elektrik taahhüt, güneş enerjisi kurulum ve projelendirme konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

Elektrik Proje ve Müşavirlik Hizmetleri
Panele Ekle
İpekler Elektrik Elektrik Proje ve Müşavirlik Hizmetleri

Firmamız çalışma alanları malzeme satışı, proje ve müşavirlik, elektrik taahhüt, güneş enerjisi kurulum ve projelendirme konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

Mimarlık, Mühendislik, İnşaat Hizmetleri
Panele Ekle
Hanife Zorlu Mimarlık Mimarlık, Mühendislik, İnşaat Hizmetleri

Yuriçi ve yurtdışında konsept projeler, konutlar (özel konutlar, toplu konutlar), işyeri, alışveriş merkezi, turizm yatırımları, sağlık, sanayi, eğitim tesisleri vb. konularda mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık hizmetleri; ‘’tasarım ve uygulamanın sınırları kullanıcının mutluluğa ulaştığı noktada biter’’ anlayışıyla; kaliteden ödün vermeden konusunda aktif 29 yılı aşkın uzmanlaşmış tecrübeyle hizmet verilmektedir. Ayrıca, gayrimenkul değerleme uzmanlığı ve mesleki bilirkişilik firmanın faaliyetleri arasındadır. Mimari Proje – Tasarım Uygulama İç Mimarlık Tasarım Hizmeti İç Mekan Tasarım- dekorasyon Mobilya ve İç Mekan Tasarımı (ev&ofis) Peyzaj düzenlemesi Danışmanlık Kontrollük Hizmeti

İnşaat Taahhüt ve Dekorasyon Hizmetleri
Panele Ekle
Hanife Zorlu Mimarlık İnşaat Taahhüt ve Dekorasyon Hizmetleri

Bir mimar için en iyi ödül, tasarımının ve fikirlerinin fiziksel bir forma kavuştuğunu görmektir. Bunun yolu da, uygulama alanındaki bizzat rol almaktır. Günümüzün teknolojik koşullarında mimarlık ve mühendislik arasındaki koordinasyonla, uygulama sırasında olabilecek hatalar neredeyse sıfıra iniyor. Firma, mimarlık alanında 29 yılı aşkın tecrübesiyle uzman olduğu kadar; proje ve modelleme sürecinde de en ufak detaylarla ortaya çıkan hayali de gerçeğe dönüştürmek yani uygulama da uzmanlık alanıdır. Binayı kendi başına bir öğe olarak değil, dekorasyonuyla da bir bütün olarak kabul eden firmanın mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle tasarım ve uygulama uzmanlık alanıdır. Üstyapı Taahhüt Uygulama Hizmeti Anahtar Teslimi Müteahhitlik Hizmeti Villa-Konut ve Toplu Konut İnşası İş Merkezi, Sağlık Tesisi, Ofis Binası, Otel, Alışveriş Merkezi, Endüstri Yapısı, Konferans Salonu, Restoran - Kafe İnşası İç Dekorasyon Uygulaması

Autodesk Collaboration for Revit
Panele Ekle
Penta Teknoloji Autodesk Collaboration for Revit

Autodesk® Collaboration for Revit®, bulutta Yapı Bilgi Modellemeye ev sahipliği yapan ve birden fazla şirket veya konumda proje ekibinin eşzamanlı olarak model oluşturmasına izin veren Bulut Abonelik hizmetidir. Revit ve Autodesk BIM 360 Team entegrasyonu ile birlikte, Revit işbirliği, tasarım ekiplerinin birlikte daha iyi çalışmasını sağlar. Tüm ekip üyeleri için proje verilerine merkezi erişim sağlar.

Autodesk FormIt 360 Pro
Panele Ekle
Penta Teknoloji Autodesk FormIt 360 Pro

Autodesk® FormIt® 360 Pro web veya tablet üzerinde çalışalabilen bir uygulamadır. FormIt 360 Pro, kavramsal fikirleri, yapı belgeleri ile birlikte tamamen ayrıntılı modellere dönüştürürken, kavramsal tasarım ile Yapı Bilgi Modelleme (BIM) süreçlerini daha akışkan iş akışları için birleştirir.

Mimari Proje Danışmanlık, Mimari Proje Uygulama, Mimari Tasarım, Mimari Hizmeti
Panele Ekle
Proje Mimarlık Ltd. Şti. Mimari Proje Danışmanlık, Mimari Proje Uygulama, Mimari Tasarım, Mimari Hizmeti

Proje Mimarlık sadece alışveriş merkezi, ofis, otel, turizm binası, sağlık merkezi, endüstriyel bina projeleri değil, kentsel tasarım projelerinde de Türkiye'deki mimari ofislerden biridir. 2 mimar tarafından 1975 yılında kurulmuş olan şirket bugün 25 tane mimari şehir plancı ve peyzaj mimarlarını bünyesinde barındırmaktadır. Kurulduğundan beri sadece belirli tip projelerde değil, birçok tasarım alanında hizmet vermektedir. Şirket tecrübesi ve kaliteli hizmetleri sayesinde müşterileriyle güçlü ilişkiler kurmaktadır. Konsept projelerden mimari tasarımlara, uygulama projelerinden, mimari çalışmaların süpervizyonuna kadarki alanlarda hizmet sunar. Mimari proje danışmanlık, uygulama, tasarım hizmetleri yanısıra firma aynı zamanda mimari yayıncılık hizmeti de vermektedir. Ayrıca, 21 yıldan bu yana yayınlamakta olduğu MD Mimarlık & Dekorasyon dergisi ile mimarlara, mühendislere, inşaat şirketlerine ve tasarım faaliyetlerinde bulunan kişilere hitap ederek, sektörün nabzını tutmaktadır.

Akustik Panel İç Mimari ve Projelendirme
Panele Ekle
Perfopan Akustik/İsus 1932 Akustik Panel İç Mimari ve Projelendirme

Akustik düzenleme ihtiyaçlarına cevap verecek, konusunda uzman ekipler ile akustik projelendirme ve mimari dekorasyon hizmetleri sağlamaktadır. Sunduğu kumaş ve ahşap panel modelleri ile mimar ve tasarımcılara sınırsız yaratıcılık imkanları sağlar.

Beton Direk ve Prekast Üretim Tesis., Beton Santralleri, Konkasör Tesisleri, Sanayi Tesis Kurulumu Danışmanlığı, Kontrolörlük ve Mimari Proje Hizmet.
Panele Ekle
Karadeniz Prefabrik Beton Direk ve Prekast Üretim Tesis., Beton Santralleri, Konkasör Tesisleri, Sanayi Tesis Kurulumu Danışmanlığı, Kontrolörlük ve Mimari Proje Hizmet.

Karadeniz Prefabrik, inşaat ve tesis kurulumlarında danışmanlık, uygulama, temsilcilik, kontrolörlük ve mimari proje hizmetleri vermektedir. Firma kuruluşunun ilk yıllarında inşaat sektöründe daha sonra ise makina sektöründe olmak üzere teknik danışmanlık ve tesis kurulumları ile faaliyet alanını genişletmiştir. Karadeniz Prefabrik; 2012 yılından itibaren konusunda Türkiye'nin ileri gelen imalatçı ve uygulamacı firmalarının yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerini alarak çalışma alanını genişletmiştir.

AutoCAD Revit LT Suite
Panele Ekle
Penta Teknoloji AutoCAD Revit LT Suite

Autodesk Revit LT ve Autodesk AutoCAD LT yazılımının birleşimi ile Autodesk AutoCAD Revit LT Suite çözümü, yapı profesyonellerinin tasarım geliştirme süreçlerine 3B tasarımın avantajlarını ekleyerek daha etkili bir şekilde rekabet etmesine yardımcı olur. Autodesk AutoCAD Revit LT Suite, AutoCAD LT ve Autodesk Revit LT yazılımlarının en son sürümleri ile CAD tabanlı tasarım çalışmalarınızı sürdürürken Yapı Bilgisi Modelleme'ye (BIM) geçmenizi sağlar. Revit LT, dünyanın lider 3B parametrik modelleme çizim ve detaylandırma yazılımı olan Revit ile birlikte tam uyumlu çalışmaya devam eder. Autodesk Revit LT ve AutoCAD LT yazılımlarını içerir.

Autodesk® Revit®
Panele Ekle
Penta Teknoloji Autodesk® Revit®

BIM (Yapı Bilgi Modelleme) tabanlı Autodesk Revit yazılımı, mimari model, statik model ve mekanik tasarım için tümleşik bir çözüm sunar. Akıllı model tabanlı iş akışı içerisinde güçlü tasarım araçları kullanılarak bina ve altyapı projelerini planlama, tasarlama, inşa etme ve yönetmenize olanak tanır. Revit, disiplinlerarası tasarım için çok disiplinli tasarım sürecini desteklemektedir.

Autodesk Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi
Panele Ekle
Penta Teknoloji Autodesk Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi, daha yüksek kaliteli, daha öngörülebilir yapı ve altyapı projeleri tasarlamanıza yardımcı olacak zengin bir yazılım ve yeni teknolojiler paketidir. İnşaat süreci boyunca tasarımı kapsayan BIM ve CAD dahil olmak üzere tasarım teknolojileriyle birlikte projenin tüm süreçlerini destekler ve gereken yazılımların tümü tek bir pakette yer alır. Autodesk Revit, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD, AutoCAD Electrical, AutoCAD Map 3D, AutoCAD MEP, AutoCAD Plant 3D, AutoCAD P&ID, AutoCAD Raster Design, AutoCAD 360 Pro, AutoCAD Utility Design, Bulutta depolama (25 GB), FormIt 360 Pro, Insight 360, Navisworks Manage, ReCap 360 Pro, 3ds Max, Vehicle Tracking yazılımlarını içerir.