Mimari / İç Mimari Hizmetler

İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
Panele Ekle
Artila İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri

Artila, perakende ve kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yenililikçi ürün ve malzemelerin kullanıldığı proje tasarımları üretmekte ve uygulama hizmetleri dahil konut, ofis, AVM, eğlence ve dinlenme tesisi gibi her tür projede anahtar teslim dekorasyon, yenileme hizmetleri vermektedir. Firma, raydolap, mutfak dolabı, iç mekan kapıları, banyo dolabı, genç odası, kafe, eğlence merkezi ve otel ürünleri tasarım ve uygulama konusunda da müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Mimarlık, Mühendislik, Şehircilik, Tasarım, Kültür, Sanat Yayınlarının Satışı ve Dağıtımı
Panele Ekle
YEM Kitabevi Mimarlık, Mühendislik, Şehircilik, Tasarım, Kültür, Sanat Yayınlarının Satışı ve Dağıtımı

YEM Kitabevi; alanında öncü olan YEM Yayın kitapları başta olmak üzere, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yayınevlerinin mimarlık, mühendislik, şehircilik, tasarım, kültür-sanat vb. alanlarının uzmanlarınca hazırlanmış 100.000’in üzerinde kitabı okurlarına sunan, Türkiye’nin alanında uzmanlaşmış tek kitabevidir. YEM Kitabevi; kişi ve kurumlara özel kütüphane kurulumu, üniversitelerde, fuarlarda ve sektörel etkinliklerde gezici sergiler düzenlenmesi, toptan kitap satışı ve dağıtımı gibi hizmetler de sunmaktadır. YEM Kitabevi’ndeki tüm kitaplara İstanbul, Fulya’daki merkezinin yanı sıra yemkitabevi.com adresinden de kolayca ulaşılabilmektedir. yemkitabevi.com üzerinden satın alınan kitapların gönderiminde kullanılan özel kutulara firma broşürü, ürün numunesi veya promosyonu ekleme fırsatı sunulmaktadır. Kurumsal çözümler: YEM Kitabevi ithal ve yerli kitap temini, kütüphane kurulum danışmanlığı ve kitap temini, kurumsal iletişim ve pazarlama projeleri için ithal ve yerli yayın temini, kitaplar ile birlikte kullanılmak üzere, firmalara özel ayraç, ambalaj, paket tasarımı ve uygulaması hizmetlerini sunmaktadır. YEM Bilgi Bankası’ndan seçilebilecek mimarlara, mühendislere, iç mimarlara ve müteahhitlik kuruluşlarına, pazarlama faaliyetleri çerçevesinde hazırlanan yayınların gönderim hizmetlerini de vermektedir.

Yenilenebilir Enerji Projelendirme ve Kurulum Hizmetleri
Panele Ekle
İpekler Elektrik Yenilenebilir Enerji Projelendirme ve Kurulum Hizmetleri

Firmamız çalışma alanları malzeme satışı, proje ve müşavirlik, elektrik taahhüt, güneş enerjisi kurulum ve projelendirme konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

Elektrik Taahhüt Hizmetleri
Panele Ekle
İpekler Elektrik Elektrik Taahhüt Hizmetleri

Firmamız çalışma alanları malzeme satışı, proje ve müşavirlik, elektrik taahhüt, güneş enerjisi kurulum ve projelendirme konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

Elektrik Proje ve Müşavirlik Hizmetleri
Panele Ekle
İpekler Elektrik Elektrik Proje ve Müşavirlik Hizmetleri

Firmamız çalışma alanları malzeme satışı, proje ve müşavirlik, elektrik taahhüt, güneş enerjisi kurulum ve projelendirme konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

Mimarlık, Mühendislik, İnşaat Hizmetleri
Panele Ekle
Hanife Zorlu Mimarlık Mimarlık, Mühendislik, İnşaat Hizmetleri

Yuriçi ve yurtdışında konsept projeler, konutlar (özel konutlar, toplu konutlar), işyeri, alışveriş merkezi, turizm yatırımları, sağlık, sanayi, eğitim tesisleri vb. konularda mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık hizmetleri; ‘’tasarım ve uygulamanın sınırları kullanıcının mutluluğa ulaştığı noktada biter’’ anlayışıyla; kaliteden ödün vermeden konusunda aktif 28 yılı aşkın uzmanlaşmış tecrübeyle hizmet verilmektedir. Ayrıca, gayrimenkul değerleme uzmanlığı ve mesleki bilirkişilik firmanın faaliyetleri arasındadır. Mimari Proje – Tasarım Uygulama İç Mimarlık Tasarım Hizmeti İç Mekan Tasarım- dekorasyon Mobilya ve İç Mekan Tasarımı (ev&ofis) Peyzaj düzenlemesi Danışmanlık Kontrollük Hizmeti

İnşaat Taahhüt ve Dekorasyon Hizmetleri
Panele Ekle
Hanife Zorlu Mimarlık İnşaat Taahhüt ve Dekorasyon Hizmetleri

Bir mimar için en iyi ödül, tasarımının ve fikirlerinin fiziksel bir forma kavuştuğunu görmektir. Bunun yolu da, uygulama alanındaki bizzat rol almaktır. Günümüzün teknolojik koşullarında mimarlık ve mühendislik arasındaki koordinasyonla, uygulama sırasında olabilecek hatalar neredeyse sıfıra iniyor. Firma, mimarlık alanında 28 yılı aşkın tecrübesiyle uzman olduğu kadar; proje ve modelleme sürecinde de en ufak detaylarla ortaya çıkan hayali de gerçeğe dönüştürmek yani uygulama da uzmanlık alanıdır. Binayı kendi başına bir öğe olarak değil, dekorasyonuyla da bir bütün olarak kabul eden firmanın mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle tasarım ve uygulama uzmanlık alanıdır. Üstyapı Taahhüt Uygulama Hizmeti Anahtar Teslimi Müteahhitlik Hizmeti Villa-Konut ve Toplu Konut İnşası İş Merkezi, Sağlık Tesisi, Ofis Binası, Otel, Alışveriş Merkezi, Endüstri Yapısı, Konferans Salonu, Restoran - Kafe İnşası İç Dekorasyon Uygulaması

Mimari Proje Danışmanlık, Mimari Proje Uygulama, Mimari Tasarım, Mimari Hizmeti
Panele Ekle
Proje Mimarlık Ltd. Şti. Yayın Grubu Mimari Proje Danışmanlık, Mimari Proje Uygulama, Mimari Tasarım, Mimari Hizmeti

Proje Mimarlık sadece alışveriş merkezi, ofis, otel, turizm binası, sağlık merkezi, endüstriyel bina projeleri değil, kentsel tasarım projelerinde de Türkiye'deki mimari ofislerden biridir. 2 mimar tarafından 1975 yılında kurulmuş olan şirket bugün 25 tane mimari şehir plancı ve peyzaj mimarlarını bünyesinde barındırmaktadır. Kurulduğundan beri sadece belirli tip projelerde değil, birçok tasarım alanında hizmet vermektedir. Şirket tecrübesi ve kaliteli hizmetleri sayesinde müşterileriyle güçlü ilişkiler kurmaktadır. Konsept projelerden mimari tasarımlara, uygulama projelerinden, mimari çalışmaların süpervizyonuna kadarki alanlarda hizmet sunar. Mimari proje danışmanlık, uygulama, tasarım hizmetleri yanısıra firma aynı zamanda mimari yayıncılık hizmeti de vermektedir. Ayrıca, 21 yıldan bu yana yayınlamakta olduğu MD Mimarlık & Dekorasyon dergisi ile mimarlara, mühendislere, inşaat şirketlerine ve tasarım faaliyetlerinde bulunan kişilere hitap ederek, sektörün nabzını tutmaktadır.

Akustik Panel İç Mimari ve Projelendirme
Panele Ekle
Perfopan Akustik/İsus 1932 Akustik Panel İç Mimari ve Projelendirme

Akustik düzenleme ihtiyaçlarına cevap verecek, konusunda uzman ekipler ile akustik projelendirme ve mimari dekorasyon hizmetleri sağlamaktadır. Sunduğu kumaş ve ahşap panel modelleri ile mimar ve tasarımcılara sınırsız yaratıcılık imkanları sağlar.

Beton Direk ve Prekast Üretim Tesis., Beton Santralleri, Konkasör Tesisleri, Sanayi Tesis Kurulumu Danışmanlığı, Kontrolörlük ve Mimari Proje Hizmet.
Panele Ekle
Karadeniz Prefabrik Beton Direk ve Prekast Üretim Tesis., Beton Santralleri, Konkasör Tesisleri, Sanayi Tesis Kurulumu Danışmanlığı, Kontrolörlük ve Mimari Proje Hizmet.

Karadeniz Prefabrik, inşaat ve tesis kurulumlarında danışmanlık, uygulama, temsilcilik, kontrolörlük ve mimari proje hizmetleri vermektedir. Firma kuruluşunun ilk yıllarında inşaat sektöründe daha sonra ise makina sektöründe olmak üzere teknik danışmanlık ve tesis kurulumları ile faaliyet alanını genişletmiştir. Karadeniz Prefabrik; 2012 yılından itibaren konusunda Türkiye'nin ileri gelen imalatçı ve uygulamacı firmalarının yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerini alarak çalışma alanını genişletmiştir.

Isı Yalıtım Uygulaması
Panele Ekle
GNYAPI® Güney Isı Yalıtım Uygulaması

Yenilikçi çözümler, sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleri ve üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibari ile ısı yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firmasıdır. İstanbul ve çevre illerinde 1600 proje/3 milyon m²’ye varan uygulama gerçekleştirmiştir. GNYAPI tarafından verilen hizmetler: Projelere özel planlama ve tasarım hizmeti Yalıtım danışmanlığı-teknik destek hizmeti Mantolama uygulaması kararında hukuki danışmanlık hizmeti Koordinasyon sağlayan proje sorumluları, sertifikalı ve eğitimli GNYAPI yalıtım ustaları, müşteri ilişkileri hizmeti, profesyonel ekip ile ödeme takip hizmeti Termal kamera hizmeti Risklere karşı özel sigorta ve kasko hizmeti İşçilik ve malzemede garanti Enerji kimlik belgesi danışmanlığı hizmeti

Yapı Sağlığı İzleme (YSİ), Değerlendirilme ve Raporlanma
Panele Ekle
Polarkon Yapı Sağlığı İzleme (YSİ), Değerlendirilme ve Raporlanma

Yapı Sağlığının izlenmesi (SHM-Structural Health Monitoring) hizmeti veren Polarkon, bu alanda sektörün lider firmalarından Strainstall UK şirketi ile işbirliği yapmaktadır. Strainstall UK, 1960’lı yıllardan günümüze dünyada birçok önemli yapıyı (çelik taşıyıcı yapı, demiryolu, köprü vb.) izlemektedir. Polarkon, kendi çalışmaları kapsamında Erzincan Havaalanı Terminal Binası taşıyıcı çelik yapısını ve Sanayi Bakanlığı ile yürütülen SANTEZ projesi ile Ankara Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi Spor Salonu’ nun uzay kafes çatısını izlemektedir. Ayrıca, Polarkon yapımını TAV’a üstlendiği İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ nda gerçekleştirilen 75 m açıklıklı çelik, tonoz tek katmanlı kafes kabuk (shell) yapıda uygulanmış ve halen yapımı devam eden İzmit Körfez Geçiş Köprüsü' nde de uygulama başlamıştır. Köprü uygulamasını Polarkon'un temsilciliğini yapılan Strainstall Co. gerçekleştirmektedir.

Restorasyon Hizmetleri
Panele Ekle
Odak İnşaat Restorasyon Hizmetleri

Türkiye genelinde pek çok nitelikli projeyi başarıyla tamamlamış olan Odak İnşaat, 90’lı yıllar ile beraber yurt dışında da önemli başarılara imza atmaya başlamıştır. Özellikle Rusya Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan’da gerçekleştirdiği projelerle şehrin siluetini oluşturan en önemli yapılara imza atmıştır. Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri konularında uzmanlaşmış olan Odak İnşaat, kurulduğu günden beri yaklaşık 1,5 milyon m² inşaat yapmış olup; saraylar, müze, opera ve tiyatro binaları gibi tarihi ve özellikli binaların restorasyonu ve renovasyonu konularındaki deneyimiyle de birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Villalar, Konutlar, Toplu Konutlar
Panele Ekle
Odak İnşaat Villalar, Konutlar, Toplu Konutlar

Türkiye genelinde pek çok nitelikli projeyi başarıyla tamamlamış olan Odak İnşaat, 90’lı yıllar ile beraber yurt dışında da önemli başarılara imza atmaya başlamıştır. Özellikle Rusya Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan’da gerçekleştirdiği projelerle şehrin siluetini oluşturan en önemli yapılara imza atmıştır. Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri konularında uzmanlaşmış olan Odak İnşaat, kurulduğu günden beri yaklaşık 1,5 milyon m² inşaat yapmış olup; saraylar, müze, opera ve tiyatro binaları gibi tarihi ve özellikli binaların restorasyonu ve renovasyonu konularındaki deneyimiyle de birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Oteller ve Turizm Tesisleri
Panele Ekle
Odak İnşaat Oteller ve Turizm Tesisleri

Türkiye genelinde pek çok nitelikli projeyi başarıyla tamamlamış olan Odak İnşaat, 90’lı yıllar ile beraber yurt dışında da önemli başarılara imza atmaya başlamıştır. Özellikle Rusya Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan’da gerçekleştirdiği projelerle şehrin siluetini oluşturan en önemli yapılara imza atmıştır. Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri konularında uzmanlaşmış olan Odak İnşaat, kurulduğu günden beri yaklaşık 1,5 milyon m² inşaat yapmış olup; saraylar, müze, opera ve tiyatro binaları gibi tarihi ve özellikli binaların restorasyonu ve renovasyonu konularındaki deneyimiyle de birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Eğitim Binaları
Panele Ekle
Odak İnşaat Eğitim Binaları

Türkiye genelinde pek çok nitelikli projeyi başarıyla tamamlamış olan Odak İnşaat, 90’lı yıllar ile beraber yurt dışında da önemli başarılara imza atmaya başlamıştır. Özellikle Rusya Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan’da gerçekleştirdiği projelerle şehrin siluetini oluşturan en önemli yapılara imza atmıştır. Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri konularında uzmanlaşmış olan Odak İnşaat, kurulduğu günden beri yaklaşık 1,5 milyon m² inşaat yapmış olup; saraylar, müze, opera ve tiyatro binaları gibi tarihi ve özellikli binaların restorasyonu ve renovasyonu konularındaki deneyimiyle de birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.