Boya

ALLIGATOR Alligator Aquatic Grenli

Silikon emülsiyon esaslı, rulo veya püskürtme ile uygulanan, desen verilebilen, yapı son kat grenli dış cephe kaplamasıdır.

ALLIGATOR Alligator Aquatic

Aquatic, yeni nesil silikon emülsiyon esaslı, kendi kendini temizleyebilen, mat, foto katalitik son kat dış cephe boyasıdır.

ALLIGATOR Alligator Breeze

Metal parlaklığını kumlu dokusuyla harmanlayan Alligator Breeze, iddialı renkleriyle ihtişamlı mekanlar yaratıyor.

ALLIGATOR Alligator Duchesse Satin Sandy

Satenin çekici dokusunu, ince kumlu ve parlak yapısı ile birleştiren Alligator Duchesse Satin Sandy, mekanlarınızı büyüleyerek rüyalarınızı gerçekleştiriyor.

ALLIGATOR Alligator Duchesse Satin

Saten şıklığı ve kusursuzluğu Alligator Duchesse Satin ile duvarları kaplıyor. Pürüzsüz bir parlaklığa ve ışığı yansıtma özelliğine sahip olan Alligator Duchesse Satin, evinize çarpıcı bir ambiyans kazandırıyor.

ALLIGATOR Alligator Magnetica

Mıknatıs özelliğine sahip Magnetica ile renkli magnetleriniz ve not kağıtlarınız birer dekora dönüşürken yaratıcılığınızla yaşam alanlarınızı yeniden dizayn edebilirsiniz. Üzeri istenilen renk ve boya ile boyanabilen Magnetica’nın çekim gücüne siz de kapılacaksınız.

ALLIGATOR Alligator Chalky

Belki bir metin, belki bir figür, belki bir motif. Bir tebeşir ile hayallerinize dilediğiniz gibi şekil vermek sizin elinizde. Çocuk odaları, mutfaklar, ofisler, okullar, kafeler ve restoranlar Chalky ile içlerindeki neşeyi dışa vuruyor.

ALLIGATOR Alligator Aliza

Aliza, akrilik kopolimer esaslı, mat görünümlü, dekoratif profesyonel mat iç cephe boyasıdır.

ALLIGATOR Alligator Leona

Leona, su bazlı, sentetik reçine esaslı, silikon katkılı, yüksek silinme direncine sahip, ipek mat dokuda, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

ALLIGATOR Alligator Neon Mat

%100 saf akrilik yapıda, yüksek renk dayanımı ve su iticiliğine sahip, mat parlaklıkta yapı son kat dış cephe boyasıdır.

ALLIGATOR Alligator Elf Premium Mat

Alligator ELF Premium Matt; çevre ve insan sağlığına duyarlı, formaldehit, koruyucu (biyosit) ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC / sVOC) içermeyen, GreenGuard Gold sertifikalı özel olarak geliştirilmiş hibrid bağlayıcı ihtiva eden tam mat bir iç cephe boyasıdır.

Seranit Grup Ekolojik Boya/Oxipaint

Oxipaint, çeşitli doğal bileşenlerden oluşan dekoratif ve işlevsel son kat duvar boyasıdır. Ortamın nem dengesini ayarlamak, kötü kokuları yok etmek, bakteri ve rutubet oluşumunu önlemek gibi sıradan bir boyada olmayan üstün özelliklere sahiptir. Kötü kokuları yok eder. Ortamın nem seviyesini dengeler. Küf ve bakteri oluşumunu önler. Hava kalitesini artırır. Çeşitli kimyasal gazların emilimini sağlar. Su bazlıdır ve silinebilir plastik duvar iç cephe boyasıdır.

Cosmos Boya Grenli Dış Cephe Kaplaması/Cosmos-Texture

Akrilik kopolimer esaslı, grenli, dokulu görünüm veren, yüksek kaliteli dış ve iç cephe kaplama malzemesidir. Suyu geçirmemesine karşılık teneffüs etme özelliğine sahiptir, duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar. Yüzeylere çok iyi yapışır, çatlama ve dökülme yapmaz. Yaşam ömrü uzundur. Renkleri solmaz. Kokusuzdur.

Cosmos Boya Mat Tavan Boyası/Cosmos-Tavan

Akrilik kopolimer esaslı, mat tavan boyasıdır. Her türlü yüzeye çok iyi yapışır, oldukça iyi kapatma gücüne sahiptir. Silinebilir, teneffüs etme özelliği ile duvardaki rutubetin dışarı atılmasını sağlar Yaşam ömrü uzundur. Kokusuzdur.İstenilen renkte hazırlanabilir.

Cosmos Boya İç Cephe Boyası/Cosmos-İpek Mat

Akrilik kopolimer esaslı, ipekmat iç cephe boyasıdır. Çok özel bileşenler ile formüle edilmiştir. Yüksek kaliteli ipeksi mat parlaklığındadır.Çok iyi yapışma ve su buharı geçirgenliğine sahiptir. Tam silinebilir, darbe ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Yaşam ömrü uzundur. Kokusuzdur. Renkleri solmaz.

Cosmos Boya Antiküf, Antibakteriyel Boya/Cosmos-Interior Antiküf

Mikroorganizma oluşumunu engelleyen, antibakteriyel, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallar ile modifiye edilmiş, akrilik kopolimer esaslı, mat iç cephe boyasıdır. Bakteri tutunmasını önler. Her türlü yüzeye çok iyi yapışır, çok iyi kapatma gücüne sahip yüksek kalitelidir. Tam silinebilir, teneffüs etme özelliği ile duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar. Yaşam ömrü uzundur. Kokusuzdur. Renkleri solmaz.