Kent Mobilyası

Özçete Karo Çevre Düzenleme Elemanları

Özçete Karo çevre düzenleme elemanları; muhtelif ölçülerde beton çiçeklik, sınır elemanı bulunmaktadır. Standart üretim, kumlamalı, eskitme üretim seçenekleri bulunmaktadır.

Fibrobeton Kent Mobilyaları/Escofet

Beton, ahşap, metal, korten çeliği ve LDPE malzemeleri kullanılarak şehrin estetiğinin ve konforunun modern mimari akımı ile sağlanması hedeflenmektedir. Bu kapsamda ürün yelpazesinde banklar, çiçeklikler, zemin kaplamaları, ağaç altı ızgaraları, sınır elemanları, masalar, çöp kovaları, aydınlatma elemanları, bisiklet parkları ve çeşmeler bulunmaktadır.

Kompozit Kimya Kompozit Kent Mobilyaları

Kompozit ürünler camelyaf takviyeli doymamış polyesterden (CTP) oluşan kompozit hamuru ile üretilir, ilk hazırlanma aşamalarında sıvıdırlar. Isıtıldıklarında ise katılaşıp sert, bükülmez ve katı bir forma kavuşurlar. Bu yüzden termoset plastikler yüksek sıcaklıklarda deforme olmazlar, aşınmaya ve diğer zorlu çevre şartlarına karşı dayanıklıdırlar. Kompozit banklar, basketbol potaları, yol sınır elemanları, stadyum koltukları, direk dibi korumaları

Park Kent Mobilyaları Üçgen Çatılı Piknik Masası

Park, bahçe, piknik alanları, restoranlar, rekreasyon alanları gibi açık yeşil alanlarda piknik masası olarak kullanılan ürünlerdir.

Park Kent Mobilyaları Bank

Park, bahçe ya da kent meydanlarında oturma grubu olarak kullanılan ürünler

Park Kent Mobilyaları Ağaç Altı Oturma Grubu

Ahşap plastik kompozit (WPC) malzemeden çevre dostu, antibakteriyel oturma bankı

Park Kent Mobilyaları Kameriye, Pergola

Ahşap, metal, ahşap plastik kompozit malzemelerden çeşitli tip ve ebatlarda kameriye, gazebo ve pergolalar

Park Kent Mobilyaları Kent ve Bahçe Mobilyaları

Banklar, gazebolar, çöp kovaları, pergolalar, çatılı ve çatısız piknik masaları, saksılar, bisiklet parkları vb.

PLASTDECK Çatılı Piknik Masası

Park, bahçe, piknik alanları, restoranlar, rekreasyon alanları gibi açık yeşil alanlarda piknik masası olarak kullanılan ürünler

İSTON Endüstriyel Ürünler

Muhtelif ölçülerde taksi ve otobüs durakları, güvenlik kabinleri, çok amaçlı ofisler, iletişim noktaları, prefabrik wc, satış büfeleri, kafeterya üretimi yapılmaktadır.

İSTON Kent Mobilyaları

200'den fazla ürün ile şehrin yaşam alanlarında konforu, estetiği, bütünlüğü sağlayan kent mobilyaları üretimi yapılmaktadır. Tasarım ve üretimi İSTON tarafından yapılan çiçeklikler, banklar, sınır elemanları, çöp kutuları, çocuk oyun grupları, pergola ve kamelyalar, otobüs durakları, güvenlik kabinleri, satış büfeleri, taksi durakları gibi geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ürünler beton, ahşap, metal, paslanmaz malzemeden üretilmektedir.

Erben Kontrol Büyük Çaplı Cephe ve Kule Saatleri

1 m ile 16 m çap arasında analog cephe saati uygulamaları, ışıklı-ışıksız modeller

Erben Kontrol Direkli Saatler

İç veya dış ortama uygun direkli saatler, farklı çaplarda olabilmektedir.

Mertoğlu Dış Mekân Oturma Bankı

Özel tasarım dış mekân oturma bankı. Paslanmaz ayağa sahip olan bank doğa şartlarına karşı dayanıklılığı oldukça fazladır. Boyalı ahşap yüzey, şıklık ve estetiği beraberinde getirmekte.

Mertoğlu Özel Tasarım Atık Ünitesi

Çevre bilincini geliştirmeyi hedefleyen firmanın geliştirmiş olduğu özel tasarım atık üniteleri, alışveriş merkezlerinin vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Fiberton Prekast Peyzaj Elemanları

Cam elyaf takviyeli betondan imal edilip, mimar ve mühendislerin özgün ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan tarzdaki tasarımlarına uygulama imkânı sunan bir sistemdir.