Elektrik, Akıllı Binalar, Otomasyon, Asansör

Parkonfor 111  Kuyulu Otopark Sistemi
Panele Ekle
PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkonfor 111 Kuyulu Otopark Sistemi

Parkonfor 111 araçların üst üste ve ardı ardına, birbirlerine engel olmaksızın bağımsız olarak park edilebilmesini sağlayan 3 katlı yarı otomatik bir otopark sistemidir. Yan yana 10 araç dizisini 3 katlı olarak, bir park koridorunun iki yanında kullanarak 450m2 alanda 58 araç park edilebilir. Önlerinde geniş giriş açıklığı sağlayan özel tasarımlı kapılar ile kullanılan yarı otomatik sistem yazılımı, güvenli, konforlu, yüksek kapasiteli otoparkı nerede ise 30m3 yapı hacminde bir araç park edebilme verimliliğinde, vale gerektirmeksizin işletme olanağı sunar.

Parkonfor 11 Kuyusuz Otopark Sistemi
Panele Ekle
PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkonfor 11 Kuyusuz Otopark Sistemi

Parkonfor 11 araçların üst üste ve ardı ardına, birbirlerine engel olmaksızın bağımsız olarak park edilebilmesini sağlayan yarı otomatik bir otopark sistemidir. Yan yana 10 araç dizisini 2 katlı olarak, ardı ardına sıralanan park yerleşiminde kullanarak 760m2 alanda 76 araç park edilebilir. Önlerinde geniş giriş açıklığı sağlayan özel tasarımlı kapılar ile kullanılan yarı otomatik sistem yazılımı, güvenli, konforlu, yüksek kapasiteli otoparkı neredeyse 10m2 alanda bir araç park edebilme verimliliğinde, vale gerektirmeksizin işletme olanağı sunar.

Parkist 22 Kuyulu Otopark Sistemi
Panele Ekle
PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkist 22 Kuyulu Otopark Sistemi

Parkist 22 (İkili Sistem) alt kat park yeri yaratarak, garaj kapasitenizi 2 araçtan 4 araca çıkaran bağımsız park çözümü sunar. Araçların birbirlerine bağımlı olmaksızın altta ve üstte park edebilmesini sağlayarak, vale hizmeti gerektirmeksizin kullanılır.

 Parkist 11 Kuyulu Otopark Sistemi
Panele Ekle
PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkist 11 Kuyulu Otopark Sistemi

Parkist 11 (Tekli Sistem) alt kat park yeri yaratarak, garaj kapasitenizi iki katına çıkaran bağımsız park çözümü sunar. Araçların birbirlerine bağımlı olmaksızın altta ve üstte park edebilmesini sağlayarak, vale hizmeti gerektirmeksizin kullanılır.

PHP 222C Araç Lifti
Panele Ekle
PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri PHP 222C Araç Lifti

Geleneksel asansörlerin ihtiyaç duyduğu, asansör giriş odası olmadan garaj katlarına ulaşabilirsiniz. Araçların otopark girişini sağlarken, uygulandığı yaşam alanlarının görsel dokusunu korur. Lift kapağının yüzeyini günlük yaşamda aktif olarak kullanabilirsiniz. Kabin içerisindeki monitör yardımıyla kullanıcı kapak hareketini takip edebilir ve hold-to-run yöntemi ile sistemi kontrol edebilir.

Yarı Otomatik Otopark Sistemi/Maxi
Panele Ekle
Park On-Park Yarı Otomatik Otopark Sistemi/Maxi

“MAXI Yarı-otomatik otopark sistemi” birçok farklı alanda uygulanabilen ve kullanıcılarına “bağımsız” park edebilme imkanı sağlayan bir sistemdir. Sisteme park edilmiş araçlar, birbirlerinden bağımsız olarak sisteme giriş ve çıkış yapabilirler. Böylece herhangi bir görevli ya da vale ihtiyacı olmadan sistem kullaınıcılarına hizmet verebilir. Kurulacak alan özelliklerine göre sistem 2 ya da daha fazla kata sahip olabilir. Ayrıca uygulama yapılacak projenin imkan vermesi durumunda sistemin bir kısmı zemin kotunun altına da konumlandırılabilir. Düşük enerji kullanımı, birçok farklı alana farklı kombinasyonlarda kurulabilme imkanı ve bağımsız park edebilme gibi özellikleri, MAXI yarı-otomatik otopark sistemini kullanıcılar için çok avantajlı bir ürün haline getiriyor.

Anahtar/Eqona Noble
Panele Ekle
Günsan Anahtar/Eqona Noble

Birbirinden farklı renk ve doğal materyale sahip Günsan Eqona Noble Serisi, herkesin ev moduna uygun alternatif ve şık çözümler sunuyor.

Şalter/Valta Yangın Korumalı Şalter
Panele Ekle
Günsan Şalter/Valta Yangın Korumalı Şalter

40A-630A arası yangın korumalı kompakt şalter

Grup Priz/Visage
Panele Ekle
Günsan Grup Priz/Visage

Visage grup priz serileri, minimalist çizgileri, dörtgen tasarımı ile tüm yaşam alanlarında köşelere ve kenarlara uyum sağlamaktadır. Ergonomik tasarımlı ışıklı anahtarı sayesinde cihazların kontrolsüz şekilde açılıp kapanmasını engellemektedir. Günsan’ın yeni grup prizleri serisinin tümü, çocuk koruma özelliğine sahiptir. Yeni grup prizlerin hızlı kablo bağlantısı sayesinde güvenliği artırılmıştır. Kontaklara ulaşımı zorlaştırılan gövde vidaları ile daha da güvenli hale getirilmiştir. Bu sayede bebek ve çocukların bulunduğu alanlarda bile rahatça kullanım imkânı sunmaktadır. 2 USB çıkışı ve 2,1 A hızlı şarj imkanı ile günümüzün gelişen teknolojisine uygun ve pratik çözümler sunan Günsan grup prizleri sayesinde USB’den şarj edilebilen tüm elektronik cihazlarınızı hızlıca şarj edilebilmektedir. Askı aparatı yatay ve dikey sabitleme opsiyonuna sahipken aynı zamanda mobil kullanıma da uygundur. Arka kısmında daha kolay ve güvenli kablo bağlantısı için kullanılan özel bölümü ile montajı daha hızlı şekilde yapılabilen Günsan Visage Grup Priz, anahtarlı ve anahtarsız olarak 3’lü, 4’lü, ve 6’lı ürün seçeneklerin yanı sıra kablosuz (klemensli) ya da 2, 3 ve 5 metre kablolu alternatifleri ile satışa sunulmaktadır.

USB Priz
Panele Ekle
Günsan USB Priz

Günsan, Eqona serisinde bulunan 2 USB çıkışlı ürünlerini tüketiciler ile buluşturuyor. 2 USB çıkışı ve 2.1 A özelliği sayesinde hızlı şarj imkanı ile günümüzün gelişen teknolojisine uygun, pratik çözümler sunan Günsan, grup prizleri ve anahtar ürünleri sayesinde USB’den şarj edilebilen tüm elektronik cihazlar hızlıca şarj edilebiliyor.

Alarm Sistemi
Panele Ekle
Kale Güvenlik Alarm Sistemi

Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kurulmuş olan Kale Alarm İzleme Merkezi, abonelerinin Kale markasının sağladığı güven içerisinde, rahat ve huzurlu yaşayabilmeleri adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Alarm Sistemleri'nin takibi, 7/24 teknik destek hizmeti, acil durumlarda abone ile temasa geçerek ilgili birimin yönlendirilmesi gibi çağdaş hizmetler sunmaktadır. Alarm İzleme Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri sadece lokal olarak bölge sakinlerini uyarmakta, ilgili birimin yönlendirilmesi bölge sakinlerinin inisiyatifine bırakılmaktadır. Alarm Merkezi’ne bağlı bir alarm sisteminde ise giriş kapısı, telefon hattı ya da sirene karşı yapılacak olan her hangi bir sabotaj girişimi, Alarm İzleme Merkezi tarafından sinyaller vasıtası ile algılanmakta ve anında aboneler aranarak durumdan haberdar edilmektedir. Bu sayede sistem işlevini tam olarak yerine getirmektedir. Kale Alarm İzleme Merkezi bu düşünceden hareketle, alarm sistemlerinin bir merkezden izlenerek, Alarmın geldiği bölgeyi Alarmın doğruluğunu Alarmın mahiyetini Soygun Tehdit Sabotaj Yangın Su baskını Gaz kaçağı Acil sağlık Olası cihaz arızalarını ve elektrik kesintilerini anında tespit ve müdahale olanağı sağlayacak, 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir.

9 Buton Termostatlı Multiswitch
Panele Ekle
Aypro Teknoloji 9 Buton Termostatlı Multiswitch

Aydınlatma, priz, termostat, perde ve panjura bağlı cihazları teker teker veya senaryo olarak kontrol ettirebilme, RF & IR çevirici kullanılarak IR cihazları kontrol edebilme, Uzaktan internet ile SET derecesi ayarlayabilme, 8 dijital çıkış, 4 dijital giriş

Otel Odası Durum Göstergesi
Panele Ekle
Aypro Teknoloji Otel Odası Durum Göstergesi

MUR, DND, OCC ve dokunmatik zil kontrolü ile akıllı otel oda rölesini bilgilendirme ve ikaz ışıkları ile oda durumunu kontrol etme özelliğine sahiptir.

Akıllı Termostat
Panele Ekle
Aypro Teknoloji Akıllı Termostat

3 yollu fancoil vanası ile çalışabilen ve fan hızları kontrol edebilen yazılımlı akıllı termostat

Akıllı Otel Odası Rölesi
Panele Ekle
Aypro Teknoloji Akıllı Otel Odası Rölesi

Aypro tescilli röle, yeşil otel senaryosunun kalbidir. Otel otomasyon puanlamasında 300 üzerinden 80 puan kazandırır. Diğer tüm AYPRO markalı ürünler ile sorunsuz iletişim ve kullanım imkanı sunmaktadır.

Akıllı Ev, Bina, Otel Mekan Kontrol Sistemi
Panele Ekle
Aypro Teknoloji Akıllı Ev, Bina, Otel Mekan Kontrol Sistemi

10" TFT dokunmatik ekran, Android işletim sistemi, IPS kapasitif çoklu dokunuş, RF ve KNX akıllı ev kontrolü, WI-FI kontrol, daireler arası sesli ve görüntülü konuşma, daireler arası kısamesajservisi (SMS), alarm sistemi kontrol, sesli not bırakabilme, sesli ve görüntülü not alma, kayıtları izleyebilme, konsiyerj hizmetleri, rehber oluşturma, sipariş verebilme, anket oluşturma ve ankete cevap verebilme, kamera görüntüleri izleyebilme, apk ile (telefon ve tabletler ile) diyafon özelliğinin eş zamanlı çalışabilmesi özelliklerine sahiptir.