Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
BOCCHI
BOCCHI

BOCCHI

BOCCHI, 1950’den günümüze ‘il bagno per tutti’ mottosuyla, modern ve insan odaklı tasarım anlayışını, yüksek teknoloji ile birleştirerek seramik sağlık gereçleri, Care & Comfort yaşlı ve bedensel engelli ürünleri, banyo ve mutfak armatürleri, banyo mobilyaları, banyo aksesuarları, küvet ve duş kabini, gömme rezervuar sistemleri ve mutfak eviyeleri ürün kategorilerinde üretim ve satış faaliyetleri yürütüyor.
 
BOCCHI, seramik ile topraktan başlayan yolculuğunu, bugün tüm faaliyetleri ile topluma ve doğaya olan sorumluluklarının bilinci ile banyo ürünleri sektörünün öncülüğünü yapıyor.
 
İleri teknolojiyle geliştirdiği ürün yelpazesini her geçen gün biraz daha genişleten BOCCHI, bugün Gebze’de konumlanan fabrikalarında 600 kişilik kadrosu ile yıllık 1.000,000 adet üretim kapasitesine sahip. Türkiye, İtalya, Amerika, İngiltere ve Rusya şirketleri aracılığıyla dünya genelinde geniş bir kullanıcı ağına hitap ederken, Seramik Sağlık Gereçleri kategorisinde 2017, 2018, 2019 ve 2020 yıllarında Türkiye ihracat ikincisi, Amerika’ya ihracatta ise kategoride birinci olma başarısı göstererek, satışlarının %87’sini gerçekleştirdiği yurt dışı pazarlarında dikkat çekiyor.