Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri
Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  • Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Bozkurt Sok. Acarlar İş Merkezi F. Blok No:3 Kavacık, Beykoz, İstanbul, Türkiye
  • 444 30 91
  • www.artivearti.com 
Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Artı & Artı 1998 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.
 
Artı & Artı sertifikalı ve profesyonel 450 çalışandan oluşmaktadır. Türkiye geneline yayılmış iş ortakları ile bölgesel çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Artı & Artı organizasyonu, kurulduğu günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiştir.
 
Uzman kadrosu tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerine sunmaktadır. Artı & Artı'nın öncelikli hedefi; müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerinin hizmetine sunmaktır.
 
Artı & Artı, teknoloji devi olan HP ve HPE firmalarının en büyük iş ortaklarından biridir. Servis Hizmetleri konusunda HP ve HPE’nin Yetkili Servis Merkezidir. Servis hizmeti verilen ürün dağılımı ve yüksek iş hacmi kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük yetkili servis merkezidir.