Cephe Yeşillendirme Sistemi

Marka: Carl Stahl

Carl Stahl’ in I-SYS, X-TEND ve Cephe Yeşillendirme ürün gruplarını kullanan yeşillik alanlar açıkça tasarlanmış, kolayca planlanabilen basit bir şekilde kurulabilen ve farklı dış cephe ve bitki türlerine uyum içinde olan alanlardır. Seçkin tasarımları sayesinde bitkiler olmadan bile mimariyi süslemeyi başarırlar ve sonradan gelen yeşil bina kaplamasıyla birlikte tüm sistem yıllar boyunca dayanıklılığını korur. Paslanmaz çelik parçalardan oluşan uyumlu hale getirilmiş bir inşaat sistemi paslanmaz çelik halatlar ve paslanmaz çelik ağ ile farklı çözümler ortaya çıkarmak için gerekli temeli sunar. Sistemlerin en önemli özellikleri, uzun ömürlü kullanım ve düşük bakım gereksinimleridir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Cephe Yeşillendirme Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Dış cephe, bahçe duvarı, çitler, garajlar, teras

Alüminyum

Alüminyumdan imal edilen yüksek kaliteli GREENCABLE sistemi gölgelik oluşturmanın yanı sıra soğuğu dışarıda tutar ve ince toz parçacıklarını engeller. Sarmaşık ve tırmanıcı bitkiler için kafes yapısı ileri teknoloji ile yaratıcı sadeliği bir araya getirir.

Kafes yapısı içinden halatın geçtiği dört deliği olan silindir tabandan oluşur. Bu sayede kolay kurulum yapılır ve tasarım esnekliği sağlanır.

Özellikler:
- Kolay kurulum
- Hava şartlarına dayanıklı
- Aşınmaya karşı dayanıklı
- Hafif alüminyum malzeme
- Esnek tasarı
- Modüler konsept
- Uyumlu yüzey – anotlanmış gümüş

GREENCABLE bileşenleri ile yeşillendirilmiş cephelerin projelendirmesi kolay ve kurulumu basittir. Farklı bitkilere ve duvarlara uyumludur. Özel kafes şekli bina mimarisini henüz bitkiler büyümeden bile süslemeye yeter ve bitkiler büyüdükten sonra da onlarca yıl boyunca destek sağlar. GREENCABLE en iyi şekilde koordine edilmiş bileşenlerden oluşan modüler sistem üzerine kuruludur; bu da halatların cephede yatay ya da dikey veya dörtlü halat ve kablolar halinde farklı şekillerde yönlendirilmesini sağlar.