Mimari Aydınlatma

Işıklı Tezgah
Panele Ekle
Artila Işıklı Tezgah

Işıklı, parlak, canlı renkli tezgahlardır.

Işıklı Raf
Panele Ekle
Artila Işıklı Raf

Işıklı, parlak, kristal mika yüzeyli raflardır.

LED Aydınlatmalı Gergi Tavan
Panele Ekle
OTTOVA LED Aydınlatmalı Gergi Tavan

Gergi Tavan sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda, üzerine dijital baskı yapılabilen özel alüminyum profillerin fitil sistemi ile gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz kubbe gibi raduslu uygulamalara ve 3 boyutlu geometrik olmayan uygulamalara olanak sağlar. Bu esnek yapısı sayesinde her projeye has tavan ve duvarlara özgün tasarım imkânı sağlar. Sudan nemden etkilenmez, bakım veya boya gerektirmez, kolaylıkla temizlenir, üzerine ankastre aydınlatma armatüre konulabilir, tavan kaplamalarının en hafifidir.(yaklaşık 250 gr/m³).Arkadan aydınlatma yapıldığında soft ışığına dönüşür. Yangında alev almadığı sertifikaları ile sabittir. Hijyeniktir, esnektir, ultraviyole ışınlardan etkilenmez.

Led Aydınlatma
Panele Ekle
Häfele Led Aydınlatma

Loox aydınlatma sistemleri, her türlü mekan ve mobilya tasarımında kullanılabilecek; ışıklı cam raflar, enerji tasarruflu LED spotlar, esnek LED bantlar, hareket sensörlü dolap içi ve raf altı çözümleri ile, geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunmaktadır.

Aydınlatma Armatürü
Panele Ekle
SONLED Aydınlatma Armatürü

Daha yüksek ve verimli ışıma, daha düşük enerji sarfiyatı, daha uzun ömür, daha yüksek fiziksel dayanıklılık, daha küçük ebatlar ve daha hızlı açılıp kapanabilme özelliklerin bir araya gelmesiyle aydınlatma endüstrisinde, daha önce hayal bile edilemeyecek şıklıkta yeni tasarımların ve çözümlerin önü açılıyor. Sonled, yüksek teknolojiyi estetikle buluşturan yaklaşımıyla geleceğin aydınlatma dünyasını bugünden hizmete sunuyor.

Günışığı Doğal Aydınlatma Sistemi
Panele Ekle
Form Günışığı Doğal Aydınlatma Sistemi

Sunvia Günışığı Aydınlatma Sistemleri, Türkiye'de üretimi ilk ve tek olarak firma tarafından gerçekleştirilen, günışığını yüksek yansıtıcılı bir tüp ile iç ortamlara taşıyarak sıfır enerjiyle aydınlatma sağlayan ve enerji verimliliği sağlayan üründür.

LED Armatür/SER
Panele Ekle
Elektromotor Spot Sanayi LED Armatür/SER

Binlerce tüketici tarafından kapalı mekan aydınlatması olarak gönül rahatlığıyla kullanılan, profesyonel, her yöne ayarlanabilir, COB LED armatür

LED Armatür/NURP
Panele Ekle
Elektromotor Spot Sanayi LED Armatür/NURP

Binlerce tüketici tarafından kapalı mekan aydınlatması olarak gönül rahatlığıyla kullanılan, profesyonel, her yöne ayarlanabilir, COB LED armatür

LED Etanj Armatür
Panele Ekle
Cihan Elektrik LED Etanj Armatür

Aydınlatma ile sadece ışıklandırmadan çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Işığı en efektif şekilde uygulayıp, ortamların emniyet ve güvenliğini, çalışma alanlarında ise çalışan verimliliğini artırabilirsiniz. Yükselen enerji harcamalarına çözüm olan LED aydınlatma ile tesislerinizdeki aydınlatma kaynaklı enerji kullanımını %60`a varan oranlarda azaltabilirsiniz. Tesislerinizde doğru aydınlatma ve enerji verimliliği bir arada. Armatürün çalışma hatalarını azaltmaya yardımcı olan mükemmel ısı dağılımı ve düşük sıcaklık tasarımı.

Led’li İç Mekan Aydınlatma Armatürü
Panele Ekle
Osaka LED Panel Led’li İç Mekan Aydınlatma Armatürü

LED paneller, kolay ve anlaşılır bir ifade ile kenardan aldığı ışığı yüzeyine eşit bir şekilde yayma prensibine dayanır. Panel optik akriliktir ve yüzeyindeki ışık yolları Patentli Mikro Prizma Algoritması ile dizayn edilir. Bu prizma tasarımlarının en önemli özelliği, panelin yüzeyinde homojen bir yapı oluşturmasıdır.

Acil Yönlendirme Armatürü/Soft
Panele Ekle
Cedetaş Acil Yönlendirme Armatürü/Soft

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan LED teknolojisi ile üretilmiş ve düşük bakım maliyeti ile Soft serisi acil yönlendirme armatürüdür.

Acil Yönlendirme Armatürü/Prizmatik Marina
Panele Ekle
Cedetaş Acil Yönlendirme Armatürü/Prizmatik Marina

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan LED teknolojisi ile üretilmiş ve düşük bakım maliyeti ile Marina serisi acil yönlendirme armatürü

Acil Yönlendirme Armatürü/Prestij
Panele Ekle
Cedetaş Acil Yönlendirme Armatürü/Prestij

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan LED teknolojisi ile üretilmiş ve düşük bakım maliyeti ile acil yönlendirme armatürüdür.

LED’li Fener Serisi
Panele Ekle
Cedetaş LED’li Fener Serisi

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan LED teknolojisi ile üretilmiş ve düşük bakım maliyeti ile LED’li fener serisi

Acil Aydınlatma Kiti
Panele Ekle
Cedetaş Acil Aydınlatma Kiti

Alev almaz ABS V0 plastik beyaz gövdeli, sanayi sınıfı yüksek dayanıklılığa sahip, şebeke ve şarj göstergeli, HF elektronik balast ile sürekli çalışabilme özelliğine ve opsiyonel test butonuna sahip aydınlatma kiti

LED Aydınlatma Armatürü
Panele Ekle
Metsan LED Aydınlatma Armatürü

Sıva altı LED downlight