Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
GNT İç Mimarlık
GNT İç Mimarlık

GNT İç Mimarlık

  • Gürsel Mah. İmrahor Cad. No:29 Premier Kampüs Ofis A Blok Kat:1 A-45, Kağıthane, İstanbul, Türkiye
  • www.gnt-icmimarlik.com 
GNT İç Mimarlık; bilimsel ve sanatsal alt yapısıyla, estetik ve fonksiyonun birlikte yorumlandığı, kişilikli mekan tasarımlarının en küçük detayları ile mimari ve iç mimari projeler geliştiren bir proje–tasarım ofisidir.
 
MSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümü ve İTÜ Mimarlık Fakültesi, Mimari Tasarım Bölümünde Yüksek Lisansını tamamlayan, H. Güliz Tavukçuoğlu tarafından 2007 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 26 yıllık tecrübe ile farklı ölçek ve konularda proje-tasarım faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Mimari ve iç mimari projeler ile diğer teknik altyapı ve mühendislik proje disiplinlerinin koordinasyonu, her projeye özel ürün ve mobilya tasarımı ile her projenin kendine has karakterini ve bağlamını anlatmaya çalışır. Her bir öğe, ince detaylarıyla sofistike ve minimal formları zengin malzemelerle harmanlayan bir yaklaşımla tasarlanır.
 
Ofisin proje pratiğinin büyük kısmını yeme-içme- ağırlama sektörü konuları oluşturmakla birlikte, ofis, mağaza, sağlık merkezi, villa, alış-veriş merkezi, fuar standı, ofis/genel müdürlük ve fabrika dış cephe tasarımı ile kimyasal yük tankeri yaşama alanlarının düzenlemesi gibi çeşitli konularda proje çalışmaları vardır. Proje, tasarım, danışmanlık ve uygulama kontrol hizmetleri veren GNT İç Mimarlık, firmaların kurumsal kimliklerini mekana yansıtacak tasarımlar ile sektörde farkını hissettiren projeler geliştirmektedir. 
 
Butik kalitede işler yaparak, üstlendiği projeleri zamanında teslim etmek, iyi ve doğru tasarlanmış, insanın odak noktası olduğu mekanlar tasarlamak, kapsam, kalite, maliyet ve süre kriterleri içerisinde işin tamamlanması ilkeleriyle çalışmalarına devam etmektedir.