Bina Otomasyonu

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkonfor 111

Otopark araç kapasitenizi üç katına çıkartan Parkonfor 111, yeni geliştirilmiş kolonsuz yapısı ile sürüş ve park konforu sağlar.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkonfor 11

Otopark araç kapasitenizi iki katına çıkartan Parkonfor 11, yeni geliştirilmiş kolonsuz yapısı ile sürüş ve park konforu sağlar.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkist 22

Parkist 22 (İkili Sistem) alt kat park yeri yaratarak, garaj kapasitenizi iki katına çıkaran bağımsız park çözümü sunar.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkist 11

Parkist 11 (Tekli Sistem) alt kat park yeri yaratarak, garaj kapasitenizi iki katına çıkaran bağımsız park çözümü sunar.

Park On-Park Yarı Otomatik Otopark Sistemi/Maxi

“MAXI Yarı-otomatik otopark sistemi” birçok farklı alanda uygulanabilen ve kullanıcılarına “bağımsız” park edebilme imkanı sağlayan bir sistemdir. Sisteme park edilmiş araçlar, birbirlerinden bağımsız olarak sisteme giriş ve çıkış yapabilirler. Böylece herhangi bir görevli ya da vale ihtiyacı olmadan sistem kullaınıcılarına hizmet verebilir. Kurulacak alan özelliklerine göre sistem 2 ya da daha fazla kata sahip olabilir. Ayrıca uygulama yapılacak projenin imkan vermesi durumunda sistemin bir kısmı zemin kotunun altına da konumlandırılabilir. Düşük enerji kullanımı, birçok farklı alana farklı kombinasyonlarda kurulabilme imkanı ve bağımsız park edebilme gibi özellikleri, MAXI yarı-otomatik otopark sistemini kullanıcılar için çok avantajlı bir ürün haline getiriyor.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkule 144

Parkule 144 merkezdeki aktarıcı lift ile hem katlar arasında araçları taşıyan, hem de katlarda liftin sağ ve sol yanındaki park sıralarına araçları tam otomatik olarak park eden bir sistemdir.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkist 01

Parkist 01, üst katta bir park alanı yaratarak; otopark alanınızı genişletmeden araç kapasitenizi iki katına çıkartan bağımlı park çözümü sunar.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Ringo Park

2 araca ayrılacak bir park alanından daha küçük bir yüzeyde 12 aracın park etmesine olanak sağlayan benzersiz bir tasarımdır. Dönme dolap benzeri bir sistem üzerindeki haznelere park edilen araçlar sağ veya sola dönen sistem sayesinde park eder ya da teslim edilir.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Sub Lift

Aynı alana birden çok aracı birbirinden bağımsız olarak park ederek hem verimlilik hem özgürlük sağlayan yeni nesil tasarım. Her araç için diğer araçları hareket ettirmeden sisteme bağımsız olarak girip çıkabilme imkanı. Dış görüntüde farklılık yaratmadan en alta kazılan çukurlar sayesinde otopark ihtiyacını arttıran dahili alanlarda kullanılan tasarım.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Practica Park

Hem suv hem sedan araçları özgürce birbirinden bağımsız bir şekilde parklanmasına yarayan yeni nesil otopark sistemidir.Üst platformlar yukarı aşağı hareket ederken alt platformlar yatay olarak sağa sola kayabilmekte bu sayede üst platforma inebileceği boşluk yaratabilmektedir.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Parkcenter

Kısıtlı alanlardaki park sorununa ilerici bir çözümdür. Her türlü açık alan ve mevcut binaların içine uygulanabilmesi nedeni ile tamamen kişisel ve ihtiyaca yönelik özel çözümler sunmaktadır. Atıl ve dar alanlarda parklanma için en verimli çözümdür.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Opti Lift

Özellikle kapalı alan ve tavan yüksekliği sınırlı ve düşük otoparklarda kapasite artırımı uygulamaları için en makul ve hızlı çözümdür. Mevcut park alanını bağlantılı olarak 2 katına çıkaran, çukur gerektirmeyen en popüler dizayn.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Major Trio

Genellikle açık otoparklarda kullanılır ve bir araçlık park yerine çukur gereksinimi olmaksızın bağlantılı olarak 3 katına çıkarma imkanı sağlar. Her bir platform kaldırma yüksekliği ayarlanabilmekle beraber bir suv 2 sedan için geliştirilmiş popüler bir tasarıma sahiptir.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Idea

Aynı alana birden çok aracı birbirinden bağımsız olarak park ederek hem verimlilik, hem özgürlük sağlayan yeni nesil tasarıma sahiptir. Her araç için diğer araçları hareket ettirmeden sisteme bağımsız olarak girip çıkabilme imkanı mevcuttur. Dış görüntüde farklılık yaratmadan en alta kazılan çukurlar sayesinde otopark ihtiyacını arttıran dahili alanlarda kullanılan tasarım.

Sanpark - Şanmak Katlı Otopark Sistemleri/Multilevel

Kolay kullanım, bir tuş ile aşağı ve yukarı, 3 veya 4 katlı olarak üretilmektedir. Uzun süreli araç istiflemeleri çözümlerinde ve gün boyu ticari parklanmalarda en etkin ve verimli parklanmayı sağlar.

Erben Kontrol Katlı, Akıllı ve Çoklu Park Sistemleri

2000-2500 kg’ a kadar otomobil ve SUV/JEEP araçları otomatik olarak park yerlerine taşıyan ve geri getiren otomatik otoparklarda sürücüler araçlarını belirli bir alanda park eder ve sistem bilgisayar kontrolünde araçları park yerlerine taşır. Yer ve hacim kısıtları aşılırken, işletmede de havalandırma, aydınlatma ve personel giderlerinden tasarruf sağlanır. Kullanıcılar için ise, tam da istenilen lokasyonda yüksek konfor ve güvenlikli park yeri sunulmuş olur.