Malzeme

Bitirme Elemanları

ATECO Zemin Wish

Alüminyum süpürgelik modelleriniz ile kendi tarzınızı ve zevkinizi yansıtmaya ne dersiniz? Wish, alüminyum gövde üzerine özel üretim plastik bazlı kağıda, özel dijital baskı teknolojisi ile limitsiz tasarım seçeneği sunuyor. Wish serisini nerede kullanacağınız ile ilgili bir limit yok. İster salonunuzda koltuk veya perdenizle kombine edin, ister çocuk odasında çocuklarınız için bir sürpriz hazırlayın, isterseniz de ofisinizde kurumsal kimliğinizi yansıtın.

ATECO Zemin Velo

6 ve 10 cm yükseklikte iki farklı alternatifi bulunan Velo metal süpürgelik profili ile yaşam alanlarınıza estetik katın.

ATECO Zemin Sentio

Sentio alüminyum süpürgelik profili değişik renk ve yüzey seçenekleri ile tüm yaşam alanlarınızda kullandığınız malzemelerle bütünleşerek, dekorasyonunuza renk katar.

ATECO Zemin Leather

Alüminyum süpürgelik üzerine 1. sınıf suni deri kaplaması ile mekanlarınıza bambaşka bir estetik katmaya hazır olun. Mevcut katalogdaki renk ve dokulardan seçim yapılabileceği gibi, binlerce çeşit renk ve doku alternatifleri arasından kombinlenmek istenen deri modelinin aynısı veya ona en yakın olanı seçilerek yeni bir kaplama da yaratılabilmektedir.

ATECO Zemin Lato

Lato alüminyum süpürgelik gerek uygulama kolaylığı gerekse uygulandığı alana verdiği değer itibari ile standart süpürgeliklerden ayrılmaktadır. Tüm yaşam alanlarında belirgin bir ayrıntı olarak dikkat çeken Lato alüminyum süpürgelik, değişik renk ve yüzey seçenekleri ile dekorasyona birebir uyum sağlamaktadır.

ATECO Zemin Crispo

Crispo alüminyum süpürgelik profili duvar ve zemin birleşiminde farklı iki materyalin birleştiği köşeye döşenerek mekana estetik bir görünüm katan bir tamamlayıcıdır. Crispo alüminyum süpürgelik profili değişik renk ve yüzey seçenekleri ev, ofis, otel, hastane, AVM gibi tüm yaşam alanlarına bütünlük katar.

AGT Süpürgelik

AGT Parke ile birebir uyumlu, istenilen renk ve modelde süpürgelikler ile yaşam alanlarınızın havasını değiştirin.

Neteren Eskimiş Ahşap görünümlü İspanyol Dekoratif Dirsek - Eliböğründe

%100 eskimiş ahşap görünümlü ve dokulu dirsek formatlı dekoratif kaplama malzemesidir. Fiberglas takviyeli ekolojik polyester, doğal ahşap tozu ve özel kimyasallar karışımlarından üretilmiştir. Kendinden hazır renk ve dokusundadır. Ham veya sonradan boyalı bir malzeme değildir! 4 farklı yan ebat mevcuttur.

Profix Süpürgelik HDF Üzeri Doğal Ahşap Lamine Süpürgelik

HDF veya ahşap profil üzerine 50'nin üstünde çeşit ve renkte hotmelt tutkal ile ahşap kaplama yapılarak günümüz teknolojisine uygun üretim yapılmaktadır.

Profix Süpürgelik HDF Lake Lamine Süpürgelik

HDF üzeri orjinal lake lamine süpürgeliklerdir. Sınırsız renk ve model çeşitliliğine sahiptir.

Fibrobeton Kolon, Başlık, Kapı ve Pencere Prekastları, Denizlikler, Söveler, Silme ve Kornişler

Cam elyaf takviyeli beton malzeme kullanılarak proje bazında, mimari form ve detayına uygun imalâtı ve montajının yapım işi.

Fibrobeton Kolon ve Başlık

Cam elyaf takviyeli beton malzeme kullanılarak proje bazlı, mimari form ve detayına uygun kolon ve başlıklar imalâtı ve montajı. Fibrobeton kolon ve başlıklar mimari isteğe bağlı her türlü renk ve boyutta üretilir. Proje bazlı olarak boyut ve kesitler serbesttir. Ayrıca klasik kolon tipleri için standart kalıplar mevcuttur.

Fibrobeton Payanda ve Eliböğründeler

Cam elyaf takviyeli beton malzeme kullanılarak proje bazlı, mimari form ve detayına uygun payanda ve eliböğründe imalatı ve montojı. Fibrobeton payanda ve eliböğründeler mimari isteğe bağlı her türlü renk ve boyutta üretilebilir. Proje bazlı olarak boyut ve kesitler serbesttir.

Fibrobeton Silme ve Kornişler

Cam elyaf takviyeli beton malzeme kullanılarak proje bazlı mimari form ve detayına uygun silmeler ve kornişler imalâtı ve montajı yapılır. Fibrobeton kornişler ve silmeler mimari isteğe bağlı her türlü renk ve boyutta üretilebilir. Proje bazlı olarak boyut ve kesitler serbesttir.

Arkopa Ahşap Panel Süpürgelik

Farklı ebat ve renklerde süpürgelik profilleri

Bianca Kartonpiyer

XPS'den yapılmış hazır kartonpiyer, alçıdan üretilmiş kartonpiyere göre daha hafiftir, montajı kolaydır, uygulama esnasında toz oluşturmaz ve daha ekonomiktir. İç cephede uygulanan kartonpiyer istenilen renkte boyanabilir. Sudan ve nemden etkilenmeyen kartonpiyer fiyat olarak çok ekonomiktir.