Bölme Duvar Sistemleri

Schaefer VK13
Panele Ekle
TRIMline Schaefer VK13

Eğitim yapıları, spor yapıları ve havuzlarda, aynı zamanda her türlü mekanın ıslak hacimlerinde bu sistemler tasarımlarıyla ve kullanılan malzemenin çeşitliliğiyle esnek tasarımlar sağlar.

Schaefer Vitrum II & III
Panele Ekle
TRIMline Schaefer Vitrum II & III

Eğitim yapıları, spor yapıları ve havuzlarda, aynı zamanda her türlü mekanın ıslak hacimlerinde bu sistemler tasarımlarıyla ve kullanılan malzemenin çeşitliliğiyle esnek tasarımlar sağlar.

TRIMline MW
Panele Ekle
TRIMline TRIMline MW

TRIMline MW Hareketli Bölme Duvar Sistemi; oteller, eğitim yapıları ve konferans salonlarında, iç mekan tasarımının bütünleyici parçasıdır ve mekanın istenilen fonksiyona göre bölünmesi için sınırsız tasarım olanağı sunar. TRIMline MW ile panel stok alanları istek ve ihtiyaçlara göre planlanır. Paneller, tamamen gizlenebildiği gibi, yan yana dizilerek, oda içerisinde tasarımın diğer elemanları ile kombine edilebilir. Tavandan gizli bir ray ile asılan paneller, zeminde herhangi bir kılavuz rayına ihtiyaç duymaz. Paneller, manuel olarak kolayca hareket ettirilir ve park alanına götürülür. Ahşap kaplamadan tekstile kadar sınırsız farklı yüzey kaplama seçenekleri sunan, TRIMline MW, sadece iki mekanı birbirinden ayıran bir bölme duvar sistemi değildir. Üç boyutlu bir eleman olarak tek başına bir tasarım objesidir.

STRAEHLE Kubus I
Panele Ekle
TRIMline STRAEHLE Kubus I

KUBUS mekân içinde mekân yaratan, maksimum esneklik ve yaratıcılık sunan bir sistemdir. Açık ofis projelerine uyumlu bir şekilde projelendirilir. KUBUS ünite halinde yer değiştirebilir, dolayısıyla iş ortamlarında ve ofis mekânlarında farklı konumlandırmalar yaratır. Bu sistem açık ofislerdeki konsantrasyon ve özel üretkenlik gerektiren çalışma dilimleri ve toplantılar için idealdir.

STRAEHLE Sistem T
Panele Ekle
TRIMline STRAEHLE Sistem T

Sürdürülebilir ve doğal malzeme (nötr karbon) olarak ahşap kullanımı. Sade 36 mm kalınlığındaki taşıyıcı kesitleri. Kayar kapı ve menteşeli kapı seçenekleri. Esnek tek ve çift cam kullanma imkanı. 41 dB `ye varan ses izolasyonu.

SNAP FL
Panele Ekle
TRIMline SNAP FL

Düşey profillerden oluşmayan, 100 mm kalınlığında camlı bölme duvar sistemidir. SNAP ST ve SNAP BD ile tüm detaylarda entegre olabilmektedir. Çift Camlı olarak Cam Cam`a birleşim sağlayan ünitelerden oluşmaktadır. Tamamen şeffaf ofislerin dizaynında tercih edilir. Farklı kalınlıkta cam kullanımları 10 mm, 12 mm. Temperli veya lamine camlar Cam yüzeylerde film uygulamaları Cam Cam`a birleşimlerde, şeffaf H profillerle birleşim Her türlü cam kapı entegrasyonu.Yüksek ses izolasyonu (41 - 44 dB)

STRAEHLE System 3400
Panele Ekle
TRIMline STRAEHLE System 3400

Değişken cam çeşitlerine uyum sağlayabilen esnek sistem. İnceltilmiş ve sadeleştirilmiş tasarım. Oldukça kısa montaj süreleri. Silikonlu veya özel şeffaf bantlı cam cama bağlantı seçenekleri. 40 dB`ye varan ses izolasyonu.

STRAEHLE System 2300
Panele Ekle
TRIMline STRAEHLE System 2300

Değiştirilebilir bölme modülleri: Dolu, full cam, üstü camlı paneller vb. Çok çeşitli üretim türevleri: Panel bitişleri, kapı çeşitleri ve ses emici elemanlar. 6 m` ye kadar duvar yüksekliği. Duvar kalınlıklarındaki seçenekler: 100 mm 42 dB `ye kadar yüksek ses izolasyon değerleri.

SNAP Separatör
Panele Ekle
TRIMline SNAP Separatör

Derzli ve klipsli bölme duvar sistemi. Gizli taşıyıcılı çelik dikmelere bağlı çelik yayların klipslenerek taşıdığı sistem. Yatay ve düşey 6 mm fuga. Yatay ve düşey tasarımla oluşturulan, değiştirilebilir bölme modülleri; dolu, full cam, üstü camlı paneller vb. Çok çeşitli üretim türevleri: HPL, kaplama, lake, kumaş, boyalı cam panel bitişleri, kapı çeşitleri ve ses emici elemanlar. 6 mt.’ye kadar duvar yüksekliği. Duvar kalınlıklarındaki seçenekler: 100 mm bölme duvar. 47 dB’ye kadar yüksek ses izolasyon değerleri.

PURE BD
Panele Ekle
TRIMline PURE BD

Snap Yapışma Cam serisiyle TRIMline tasarıma yeni bir boyut kazandırıyor. Yapışma cam serisinin fasatlarda kullanımıyla bölme duvar dizaynlarında eşsiz kombinasyonlar yakalama şansı elde ediliyor. Yapışma cam sisteminde profiller tüm camların arasında gizli olarak kalmakta, böylelikle binalardaki farklı ışık etkileri altında yansıma efektleri elde edilebilmektedir. Yapışma cam sistemiyle yalın, zarif ve şeffaf ofisler için mükemmel çözümlere ulaşmak çok daha kolaydır.

SNAP BD
Panele Ekle
TRIMline SNAP BD

Snap Yapışma Cam serisiyle TRIMline tasarıma yeni bir boyut kazandırıyor. Yapışma cam serisinin fasatlarda kullanımıyla bölme duvar dizaynlarında eşsiz kombinasyonlar yakalama şansı elde ediliyor. Yapışma cam sisteminde profiller tüm camların arasında gizli olarak kalmakta, böylelikle binalardaki farklı ışık etkileri altında yansıma efektleri elde edilebilmektedir. Yapışma cam sistemiyle yalın, zarif ve şeffaf ofisler için mükemmel çözümlere ulaşmak çok daha kolaydır. Derzli ve Klipsli Bölme Duvar Sistemi olarak SNAP Standart`in özelliklerini taşımaktadır. Camlı modüllerde, yüksek ses yalıtımı sağlamak ve perspektifte tüm cam profillerini gizlemek ve de hem yüz yapmak amacıyla profiller, camlara strüktürel olarak yapıştırılır. Yatay, düşey 6 mm fuga oluşur. Solid yüzeylerde alternatif olarak boyalı camlar sisteme entegre edilebilir. Yatay, düşey tasarımla oluşturulan, değiştirilebilir bölme modülleri: Dolu, Cam ve Kapı Üniteleri. Mimari zevklere uygun arkası boyalı camlar ile dolu yüzeyler ve kapı kanatları Koridora hem yüz özel kapı çözümleri Ses köprülerine göre dizayn edilmiş, yüksek ses yalıtımı sağlayan, yapışma çözümü. 42 dB Ses sertifikası

SNAP ST
Panele Ekle
TRIMline SNAP ST

Derzli ve klipsli bölme duvar sistemi. Gizli taşıyıcılı çelik dikmelere bağlı çelik yayların klipslenerek taşıdığı sistem. Yatay ve düşey 6 mm fuga. Çİft camlı yarı monoblok üniteler sayesinde kolay ayarlama ve söküm avantajı. Bu sistemin önemli özelliklerinden biri neredeyse sonsuz tasarım olanakları sunmasıdır. Yatay ve düşey tasarımla oluşturulan, değiştirilebilir bölme modülleri: Dolu, full cam, üstü camlı paneller vb. Çok çeşitli üretim türevleri: HPL, kaplama, lake, kumaş, boyalı cam panel bitişleri, kapı çeşitleri ve ses emici elemanlar. 6 m.` ye kadar yüksekliği. Duvar kalınlıklarındaki seçenekler: 100 mm bölme duvar, 45 mm tek yüz giydirme sistemi. 50 dB` ye kadar yüksek ses izolasyon değerleri.

WC Kabin Sistemleri
Panele Ekle
İdeal Kabin WC Kabin Sistemleri

Kilit: Çevirmeli, üzerindeki renkli mekanizma ile kapının meşgul olup olmadığını gösterir, mat krom kaplamadır. Menteşe: Düz (bir yüz) kapı sistemleri için, kapıların kendinden kapanmasını sağlayan mat eloksal alüminyum, derece ayarlı ve güvenlik vidalıdır. İçe ve dışa açılan kapılarda menteşe görünmemektedir. Mil menteşe sistemi kullanılmaktadır. Ayak: Mat eloksal alüminyum, 3 farklı noktadan paslanmaz çelik tabanlı zemin bağlantılıdır. Ayarlanabilir yükseklik 50-200 mm olup genel olarak ıslak hacimlerde mevcut olan yerdeki eğime uyum sağlamaya yardımcı olur.

Yangına Dayanıklı Ahşap Bölme Sistemleri
Panele Ekle
Perfopan Akustik/İsus 1932 Yangına Dayanıklı Ahşap Bölme Sistemleri

Perfofire estetik, dayanıklı ve çok yüksek ses emici kalitesi sunan bölme akustik duvar panelleridir. Çok özel mekânlarda bölme duvar panelleri tavanın kendi başına yeterli akustik sonuç vermediği veya aranılan yangın yönetmelik performans seviyesinin karşılanmadığı durumlarda estetik, yangın güvenliği ve akustik özelliklerin iyi derecede sağlanmasında kullanılmaktadır. MDF üzeri laminat, MDF üzeri lake boya, MDF üzeri doğal ahşap kaplama, kumaş kaplı panel, A2 s1 d0 yangına dayanıklı alçı üzeri doğal ahşap veya kumaş kaplama ile üretilen düz, perforeli, derzli ya da slot delikli bölme duvar sistemleridir. Özel taşıyıcı sistemleri ile birçok teknik ve estetik gereksinimlere en iyi çözümleri sunar. Hareketli bölme duvar kaplamaları için yangına dayanıklı özel panel kaplamaları üretilmektedir.

Ahşap Akustik ve Lambri Duvar Bölme Sistemleri
Panele Ekle
Perfopan Akustik/İsus 1932 Ahşap Akustik ve Lambri Duvar Bölme Sistemleri

Mekânlarınızı ve ofislerinizi bölmek amacıyla kullanılan duvar bölme kaplama sistemleridir. Mekânlarınızda akustik ses düzenlemesi ve ahşap görünüm güzelliği sağlamanın yanı sıra yangın yalıtımı da sağlamaktadır. MDF üzeri laminat, MDF üzeri lake boya, MDF üzeri doğal ahşap kaplama, kumaş kaplı panel, A2 s1 d0 yangına dayanıklı alçı üzeri doğal ahşap veya kumaş kaplama ile üretilen düz, perforeli, derzli ya da slot delikli bölme duvar sistemleridir. Özel taşıyıcı sistemleri ile birçok teknik ve estetik gereksinimlere en iyi çözümleri sunar.

Cubicle Sistemleri
Panele Ekle
Mood Cubicle Sistemleri

Alüminyum çerçeveli cam, doğal ahşap, laminat, compact ve melamin yüzeylerin kombinasyonlarının oluşturduğu dekoratif, dayanıklı, uzun ömürlü ve hijyenik olma özelliklerine sahip wc kabin bölme sistemleridir. Standart cubicle sistemlerine oranla çok daha fazla estetik ve tasarım özgürlüğü sunan, cam, laminat veya bunların kombinasyonlarının oluşturduğu özel cubicle sistemleridir. Uygulanacak mekanların ölçüsüne göre, istenilen yüksekliğe ve genişliğe adapte edilebilir.